| Imieniny: |  



Tezeusz on Facebook

Forum Tezeusza

Indeks
Bernadetta(R)

E-mail

Ryglice,
20.10.2006,
21:02
(zmieniony przez admin
dnia 24.11.2006 o godz. 13:20)
 

Apel w obronie dobrego imienia ks. Isakowicza-Zaleskiego (Apele)

Zamknięty wątek

My niżej podpisani zwracamy się z apelem w obronie dobrego imienia ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego.

Nie chcemy oceniać zaistniałego sporu, o którym od wielu miesięcy jest głośno w mediach, ale naszym moralnym obowiązkiem jest powiedzieć, że metody jakimi zwalczana jest osoba ks. Tadeusza budzą nasz zdecydowany sprzeciw. Szczególnie sprzeciwiamy się sformułowaniom jakie w tych dniach zostały podane do wiadomości wiernym Kościoła katolickiego. Publiczne bowiem nazwanie represjonowanego kapelana Solidarności i założyciela wielu dzieł charytatywnych "nad-UB-owcem" oraz "inkwizytorem, niemiłosiernym i bezwzględnym oskarżycielem" jest nie tylko wielką niesprawiedliwością, ale i naruszaniem jego godnośći osobistej i dobrego imienia. Co więcej, przez represyjny zakaz został on pozbawiony elementarnego prawa do obrony.

Ks. Tadeusz od początku swej ofiarnej służby kapłańskiej staje w obronie ludzi pokrzywdzonych, biednych, bezdomnych i niepełnosprawnych. Stawał również w obronie uwięzionych i prześladowanych, szczególnie w okresie stanu wojennego, gdy jego dzisiejsi oskarżyciele milczeli. Dlatego tym bardziej nie możemy pogodzić się z powyższymi metodami, które są sprzeczne z nauczaniem Jana Pawła II.

Apelujemy do wszystkich ludzi Dobrej Woli o wsparcie naszego apelu.

Chętnych do złożenia podpisu prosimy o przesłanie danych tj. imię i nazwisko - zawód, miejscowość na adres e-mail: fundacja@albert.krakow.pl

---
[image]

Pozdrawiam serdecznie,
Bernadetta

Bernadetta(R)

E-mail

Ryglice,
20.10.2006,
21:07
(zmieniony przez Bernadetta
dnia 16.11.2006 o godz. 05:17)


@ Bernadetta

Sygnatariusze - lista na bieżąco aktualizowana

 

Podpisy zebrane do dnia 15 listopada 2006r. do godz. 16.00

1) ANNA ŁOŚ - DZIENNIKARKA, KRAKÓW
2) MAREK ŁOŚ - WYDAWCA, KRAKÓW
3) JERZY BUKOWSKI, FILOZOF, PUBLICYSTA, PRZEWODNICZĄCY POROZUMIENIA ORGANIZACJI
4) STANISŁAW MARKOWSKI, ARTYSTA FOTOGRAFIK, AUTOR MUZYKI DO HYMNU "SOLIDARDOŚĆI"
5) PIOTR JAKUCKI - REDAKTOR NACZELNY TYGODNIKA "NASZA POLSKA", WARSZAWA
6) RYSZARD KAPUŚCIŃSKI - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ, PIS
7) ELŻBIETA SZYMCZYK - RUCH ODBUDOWY POLSKI - KRAKÓW, PREZES KLUBU "NARÓD-PAŃSTWO-NIEPODLEGŁOŚĆ"- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
8) JULIA KUC - PSYCHOLOG, KRAKÓW
9) KRZYSZTOF MĄDEL, KSIĄDZ, JEZUITA, KŁODZKO
10) WOJCIECH BONOWICZ - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
11) RYSZARD MAJDZIK - CZŁONEK KOMISJI KRAJOWEJ NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80, SKAWINA
12) ANDRZEJ FILIPCZYK - WICEPRZEWODNICZĄCY REGIONU RZESZOWSKIEGO NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", PEŁNOMOCNIK RZESZOWSKIEJ GRUPY UJAWNIĆ PRAWDĘ
13) ANDRZEJ STAWIARSKI, DZIENNIKARZ, PREZES ODDZIAŁU KRAKOWSKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY POLSKICH
14) JERZY ILLG - REDAKTOR NACZELNY/WYDAWCA, KRAKOW
15) MICHAŁ TYRPA - PUBLICYSTA, PREZES FUNDACJI PARADIS JUDAEORUM
16) BOGUSŁAW DĄBROWA-KOSTKA - V-CE PRZEWODNICZĄCY KK STOWARZYSZENIA FILMOWCÓW POLSKICH, SOLIDARNOŚĆ TV KRZEMIONKI, KRAKÓW
17) ANDRZEJ GWIAZDA - WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE, GDAŃSK
18) JOANNA DUDA-GWIAZDA - WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE, GDAŃSK
19) JADWIGA CHMIELOWSKA - PRZEWODNICZĄCA KW "SOLIDARNOŚCI WALCZĄCEJ" - SOSNOWIEC
20) JÓZEF WIECZOREK, PREZES FUNDACJI NIEZALEŻNE FORUM AKADEMICKIE, KRAKÓW
21) ANNA WIERZBICKA-BOGACZ - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
22) KSAWERY BOGACZ - ELEKTRONIK, KRAKÓW
23) JOACHIM S. RUSSEK - FUNDACJA JUDAICA - CENTRUM KULTURY ŻYDOWSKIEJ, KRAKOW
24) RYSZARD MAJDZIK - ORGANIZATOR WYSTAWY W ELBUDZIE 11.06.2005 "DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI"- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
25) ANDRZEJ KAJETANOWICZ - LEKARZ, KANADA
26) ANDRZEJ SOLAK - PEDAGOG, BRZESKO
27) JAN A. TOMASZKIEWICZ, POZNAŃ
28) PIOTR OPOZDA, BODZENTYN
29) MACIEJ GAWLIKOWSKI - DZIENNIKARZ
30) ELŻBIETA OLEK - KSIĘGOWA, RADWANOWICE
31) JERZY OLEK - SPAWACZ, RADWANOWICE
32) JANINA BARTOSIEWICZ - EMERYTKA, RADWANOWICE
33) KRYSTYNA LEŃSKA, MISTRZ KRAWIECTWA, TORUŃ
34) JANUSZ LEŃSKI, GEODETA, TORUŃ
35) JADWIGA MARTYNIUK, UBEZPIECZYCIEL, TORUŃ
36) AGNIESZKA LEŃSKA, SOCJOLOG, TORUŃ
37) WIESŁAW RYCZEK, TERAPEUTA, OTŁOCZYN, GM. ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
38) DAWID URBAŃSKI, TERAPEUTA, MICHALIN, GM. WAGAN
39) KATARZYNA MALARA - PEDAGOG, RZĄSKA
40) WOJCIECH MARCHEWCZYK - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
41) ZOFIA BOGDANOWICZ - PRAC.NAUK.,WROCŁAW
42) IZA GOŚ - PEDAGOG,WROCŁAW
43) MARCIN MASŁOWSKI - PEDAGOG, TENCZYNEK
44) MAGDALENA STRYCHALSKA - KSIĘGOWA, RADWANOWICE
45) IGOR DYNIEWICZ - DYREKTOR SPRZEDAŻY, WARSZAWA
46) RENATA SIKORA, POZNAŃ
47) DARIUSZ GATAREK
48) EWA I MICHAŁ KRUPSCY, POZNAŃ
49) PAWEŁ BRUDKIEWICZ - LEKARZ, ZABIERZÓW
50) PIOTR BAGIŃSKI - INFORMATYK, WROCŁAW
51) KRYSTYNA BAGIŃSKA - FARMACEUTA, WROCŁAW
52) MAREK EMINOWICZ
53) KATARZYNA SZARZYŃSKA -PEDAGOG-CHRZANÓW
54) JOANNA POBOROWSKA-KSIĘGOWA-LIBIĄŻ
55) MAŁGORZATA GODEK - WÓJCIK - REHABILITANT, KRAKÓW
56) BEATA KĘDZIERSKA - KSIĘGOWA, KRAKÓW
57) ANNA MICHALIK - PIELĘGNIARKA, KRAKÓW
58) MAŁGORZATA URBANIK - PSYCHOLOG, ZABIERZÓW
59) MONIKA BLASZKE - INSTRUKTOR TERAPII, OSTRĘŻNICA
60) JACEK JEZIORSKI - REKLAMY I DRUK, KRAKÓW
61) MAREK KULKA - NAUCZYCIEL DYREKTOR SZKOŁY, KRZESZOWICE
62) NARINE KULKA - NAUCZYCIELKA, KRZESZOWICE
63) EWA BOHOSIEWICZ - ŻUKOWSKA - GLIWICE
64) WANDA ROMASZKAN - KOSZALIN, EMERYTKA
65) KAZIMIERZ ŻUKOWSKI - KRAKÓW, EMERYT
66) KRZYSZTOF JANKOWSKI - KĘDZIERZYN - KOŹLE - HISTORYK
67) JOANNA BOHOSIEWICZ - KRAKÓW, PEDAGOG
68) EWA NOWAK - KRAKÓW, REHABILITANT
69) MICHAŁ ABRAMCZYK, WARSZAWA
70) STANISŁAW BRUDNOCH - STUDENT, BYDGOSZCZ
71) MARTA REMISZEWSKA, WARSZAWA
72) MAREK STRASSENBURG-KLECIAK - MANAGER, HAMBURG
73) DR KAREN KHACHATRYAN, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
74) DR GOHAR KHACHATRYAN, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
75) ILONA MALINOWSKA-SKOCZ, WITOLD SKOCZ, KRAKÓW - BUDOWNICZOWIE INSTRUMENTÓW
76) KAROL KUBIŃSKI - HANDLOWIEC, CIESZYN
77) DOROTA MARSZAŁEK - PEDAGOG, JAWORZNO
78) BARBARA LATAŁA - INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA , KRAKÓW
79) MACIEJ SZULC - BROKER ASEKURACYJNY, POZNAŃ
80) ŁUKASZ MARSZAŁEK NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, WOLA FILIPOWSKA
81) GRZEGORZ HAJDUK, URZĘDNIK, KRAKÓW
82) MONIKA MOŚCICKA, LEKARZ, KRAKÓW
83) JANUSZ M. PALUCH, KRAKÓW
84) RAFAŁ NAWROCKI - EKONOMISTA - DYREKTOR FINANSOWY, ŁÓDŹ
85) JAKUB BIERNAT , SOCJOLOG, WARSZAWA
86) KOMBATANCKICH I NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH W KRAKOWIE
87) BARBARA ŁAZOWY - INSTRUKTOR TERAPII, RADWANOWICE
88) RYSZARD ŁAZOWY - KIEROWCA, RADWANOWICE
89) ROBERT FELUŚ, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
90) TOMASZ JASKÓŁA - HISTORYK
91) AGNIESZKA FLIS, PRZEDSIĘBIORCA
92) AGATA WOJTAL - PRAC. NAUK. KRAKÓW
93) ELŻBIETA ŁYSAKOWSKA, ARCHITEKT, WROCŁAW
94) ŁUKASZ ŁOTOCKI - POLITOLOG, WARSZAWA
95) VIOLETTA BRATUŃ, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
96) ARTUR DROŻDŻAK - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
97) JERZY GIEYSZTOR - INŻYNIER, WROCŁAW
98) CEZARY WACH , KRAKÓW
99) JAROSŁAW CZERMIŃSKI - GEODETA-KARTOGRAF, WARSZAWA
100) MARIA DZIERŻAWSKA - ROLNIK, SKOCZÓW
101) PIOTR KOC - FIZYK, KRAKÓW
102) ALEKSANDRA WAGNER, BIOLOG, NAUCZYCIEL AKADEMICKI
103) SZCZEPAN STAWARSKI - DYREKTOR SPRZEDAŻY, WROCŁAW
104) RAFAŁ NARAJCZYK - NAUCZYCIEL HISTORII - GDYNIA
105) KRZYSZTOF RUSINIAK - ELEKTRYK, WARSZAWA
106) ROMAN MAZURKIEWICZ, HISTORYK LITERATURY, KRAKÓW
107) JERZY ZERBE, CHEMIK, POZNAŃ
108) MARTA ASŁANOWICZ NAUCZYCIEL AKADEMICKI, RUDA ŚLĄSKA
109) ADAM FORNAL BOLESLAWIEC A OBECNIE TORONTO
110) MAREK EMINOWICZ - NAUCZYCIEL, KRAKÓW
111) KRZYSZTOF MOŚCICKI, TŁUMACZ, KRAKÓW
112) PIOTR SIKORSKI, - PRACOWNIK MAGAZYNOWY, GORZÓW
113) JAN ABGAROWICZ PRZEDSIĘBIORCA WARSZAWA
114) ANNA KUŁACH, MGR BIOLOG, CALGARY , KANADA
115) JAN KUŁACH, MGR INŻ., CALGARY , KANADA
116) ALICJA KOWALEWSKA, CALGARY , KANADA
117) KAZIMIERZ KOWALEWSKI, CALGARY , KANADA
118) MAGDALENA SENDEROWSKA, CALGARY , KANADA
119) TERESA BŁOŃSKA-MAJCHROWSKA - KSIĘGOWA, WROCŁAW
120) MAREK KOŁCON - NAUCZYCIEL, ZAMOŚĆ
121) KS. ARTUR DONIEC, MICHALITA, OD 1992 ROKU PRACUJE W PARAGWAJU
122) ARA SAYEGH - PROFESOR - UNIVERSITY OF ALEPPO, SYRIA
123) DARIUSZ GODLEWSKI - PLASTYK, WROCŁAW
124) ADAM MUCHA - GŁÓWNY HANDLOWIEC, KRAKÓW
125) KRYSTYNA J. CYBULA, WARSZAWA
126) JAN NIELIPINSKI, WARSZAWA
127) PIOTR OBNIMSKI -
128) ARMEN ARTWICH, STUDENT PRAWA, WARSZAWA
129) MICHAŁ BUSZEWSKI, WARSZAWA
130) TERESA I TADEUSZ BUSZEWSCY, WARSZAWA
131) JAKUB KUBIAK - STUDENT, WROCŁAW
132) MAREK ŁOTOCKI, INŻYNER ELEKTRONIK, WARSZAWA
133) PIOTR HOSOWICZ - ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW, WARSZAWA
134) AGATA SZKARŁAT,HISTORYK SZTUKI,WROCŁAW
135) ANNA GRUSZECKA - DZIENNIKARKA, POZNAŃ
136) WOJCIECH KOLARSKI , KRAKÓW
137) DOMINIK GUZIK, HISTORYK, KRAKÓW
138) ADAM WOLAK - BIELSKO-BIAŁA
139) JAN SZYMCZYK - SOCJOLOG, LUBLIN
140) PAWEŁ TURNAU - TŁUMACZ, KRAKÓW
141) JANUSZ SZAJNA - DZIENNIKARZ, PISARZ, MISSISSAUGA KANADA
142) MARIOLA KOBYŁECKA - PEDAGOG, TORUŃ
143) RENATA LEWANDOWSKA - EKONOMISTA, TORUŃ
144) DR TOMASZ MARCINIAK, SOCJOLOG, CENTRUM BADAŃ ORMIAŃSKICH UMK TORUŃ
145) HANNA WOLF - EKONOMISTA, OŁAWA
146) SZYMON APANOWICZ - PSYCHOLOG, CALGARY
147) AGNIESZKA ABGAROWICZ
148) HANNA SHEN, RUCH RODAKOW/AZJA; TAJPEJ, TAJWAN
149) KRYSTYNA WALA KRAKÓW
150) ELŻBIETA SALWIN - HANDLOWIEC, WARSZAWA
151) JÓZEF SUCHANIK- HISTORYK, KSIĘGARZ, KRAKÓW
152) ROMAN KAFEL- PRAWNIK DALLAS TEXAS USA
153) AGNIESZKA WOLSKA-KRAKÓW
154) KAREN SAAKJAN - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
155) HELENA WAGNER, DOKTOR NAUK HUMANISTYCZNYCH, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL AKADEMICKI
156) JACEK BOROWSKI - EMERYT, SUCHEDNIOW
157) ANDRZEJ BRZÓZKA, NAUCZYCIEL, ZAMBRÓW
158) MACIEJ URBANOWSKI, HISTORYK LITERATURY, KRAKÓW
159) GERTRUDA GAŁEK - PRAC.ADMIN.- TARNÓW
160) BARBARA CEBULSKA, SOSNOWIEC
161) LONGIN GRACZYK, ETNOGRAF, GNIEWKOWO/WARSZAWA
162) IRENEUSZ KOŚCIÓŁEK - PEDAGOG SPECJALNY, KRAKÓW
163) LUKASZ ZALOBA – INFORMATYK, WINNIPEG KANADA
164) PIOTR ROSIK, RZECZNIK PRASOWY STOWARZYSZENIA KOLIBER, WARSZAWA
165) JACEK MATECKI, STRZYŻÓW/GODOWA
166) JADWIGA GARUS, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL, RZĄSKA
167) CZESŁAW GARUS, EMERYTOWANY GEOLOG, RZĄSKA
168) PIOTR MALARA - INFORMATYK, RZĄSKA

169) PAWEŁ KĘDZIERSKI - MATURZYSTA, KRAKÓW
170) ANNA WĘGLARZ Z LEŻAJSKA
171) JAN SOŁEK, PRZEWORSK
172) RENATA ZDZIECH - PEDAGOG, PISARY
173) WOJCIECH ŁAPIŃSKI - STUDENT, ZIELONKA
174) MARIA OSTERWA-CZEKAJ, DZIENNIKARZ NIEZALEŻNY, KRAKÓW
175) MARTA SIEWIERA-PIĘCIAK, PEDAGOG-LOGOPEDA, KRAKÓW
176) ALEKSANDER GŁOGOWSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI
177) ARKADIUSZ GACPARSKI ART.PLASTYK SZCZECIN
178) BEATA JAKIMIUK, NAUCZYCIEL, ŚWIDNIK
179) KONRAD BANACHEWICZ - STATYSTYK, AMSTERDAM
180) MICHAŁ ŻEJMIS - POLITOLOG, WARSZAWA
181) PAWEŁ PORĘBSKI - HISTORYK, KRAKÓW
182) WOJCIECH B. PACHUT, INZ. MECHANIK,SUWAŁKI
183) DANUTA KRUK, WARSZAWA
184) URSZULA KOZIARSKA-PSYCHOLOG -WARSZAWA
185) ANDRZEJ BREWKA - PRZEDSIĘBIORCA , WISZNIA MAŁA K/WROCŁAWIA
186) ANETA GOSKA, NAUCZYCIELKA WARSZAWA
187) JANINA ŁUCZYŃSKA - BIOLOG - PRAC. NAUKOWY, WROCŁAW
188) ZOFIA LEWICKA - EMERYTKA, WROCŁAW
189) ELŻBIETA AGOPSOWICZ-BOJANOWSKA - EMERYTKA, GOZDNICA
190) ANDRZEJ ROSNER - WYDAWCA, WARSZAWA
191) KRZYSZTOF STANICKI - EKONOMISTA, STALOWA WOLA
192) BOGDAN DOBOSZ, DZIENNIKARZ, RUDAWA-PARYZ
193) KRYSTYNA KAŹMIERCZAK EMERYTKA WROCŁAW
194) EUGENIUSZ KAŹMIERCZAK INZYNIER WROCŁAW
195) JACEK MARCZYŃSKI - EKONOMISTA, PIASECZNO
196) MARIUSZ WASZAK - KUPIEC/PUBLICYSTA, POZNAŃ
197) WITOLD GADOWSKI - DZIENNIKARZ
198) JAROSŁAW KULAWIEC - STUDENT PRAWA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO, DZIAŁACZ UPR, SZCZYTNO
199) RYSZARD KAPUŚCIŃSKI - KRAKOWSKI KLUB GAZETY POLSKIEJ
200) WOJCIECH ZACHARIASIEWICZ - PRZEDSIĘBIORCA, BANINO
201) KONRAD BIELIŃSKI, MATEMATYK, WARSZAWA
202) WOJCIECH GABOR
203) ŁUKASZ PISAREK - ARTYSTA GRAFIK, RZESZÓW
204) GRZEGORZ KORTAS, RUMIA
205) KRZYSZTOF PAWLAK, DZIENNIKARZ, WYDAWCA WITRYNY ASME
206) PAWEŁ NIECZUJA-OSTROWSKI - POLITOLOG, ELBLĄG
207) EWA REMBIKOWSKA, KSIĘGOWA, WARSZAWA
208) ANDRZEJ ZIÓŁKOWSKI - PRZEDSIĘBIORCA, CHORZÓW
209) KAZIMIERZ MICHALCZYK - KRAJOWA KOMISJA HISTORYCZNA PIERWSZEJ SOLIDARNOSCI, BERLIN
210) MATEUSZ MOCZULSKI - POETA, KRAKÓW
211) ALICJA KONDRACIUK, AKTORKA TEATRU "STAŃCZYK, KRAKÓW
212) ŁUKASZ JAKACKI, STUDENT, SZCZECIN
213) TOMASZ WARTANOWICZ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
214) ANDRZEJ PILIPIUK - LITERAT - KRAKÓW
215) EWA MŁOŻNIAK, DRAMATURG FILMOWY, WARSZAWA
216) ANTHONY SLOAN, FILMOWIEC,WARSZAWA
217) PIOTR BRAŃSKI - BIOLOG, KRAKÓW
218) JÓZEF GAWRON - DĄBROWA GÓRNICZA
219) STEFANIA GRODECKA - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA KRAKÓW
220) MACIEJ GELBERG, HISTORYK, WARSZAWA
221) ANNA GAJEWSKA - MGR OGRODNICTWA, KRZESZOWICE
222) GRZEGORZ POPADIAK - PEDAGOG, KRAKÓW
223) EWA POPADIAK - BIOLOG, KRAKÓW
224) ZOFIA IGNATOWSKA - EMERYTKA, ZABIERZÓW
225) MARCIN URBANIK - AUTOMATYK, ZABIERZÓW
226) BERNADETA KOŁACZ - INSTRUKTOR TERAPII, RADWANOWICE
227) MIROSŁAWA FILIPCZYK - KSIĘGOWA, KRZESZOWICE
228) ALICJA KONDRACIUK - DZIENNIKARKA PARAFIALNEGO PISMA BRAT, AKTORKĄ TEATRU "STAŃCZYK", KRAKÓW
229) PIOTR MAJEWSKI INŻYNIER MECHANIK BYDGOSZCZ
230) PROF. DR HAB. PIOTR STALMASZCZYK (UNIWERSYTET LODZKI)
231) IZA ROGIŃSKA, GDAŃSK
232) DANUTA I KRYSTIAN TKOCZ, NAUCZYCIELE RYBNIK
233) DOROTA ZIĘTEK - UJ - KRAKÓW
234) KRZYSZTOF GŁOWACZ - PRAWNIK - BYTOM
235) ELŻBIETA KAŚKÓW - PEDAGOG - BYTOM
236) MIECZYSŁAWA FIC - KAŚKÓW - HISTORYK - BYTOM
237) ALEKSANDRA KAŒKÓW - MULLER -GEOGRAF - DORSTEN- NIEMCY
238) JAROSŁAW SYRKIEWICZ - ŚLĄSKIE ŚRODOWISKO WIERNYCH TRADYCJI ŁACIŃSKIEJ - BANKOWIEC, KATOWICE
239) MAŁGORZATA ZDEB - PLASTYK, INSTRUKTOR TERAPII, RADWANOWICE
240) HELENA ZDZIECH - INSTRUKTOR TERAPII, RADWANOWICE
241) STANISLAW KOSSAKOWSKI, 21 LAT NA EMIGRACJI W USA, OBECNIE W POLSCE
242) HELENA ZAPAŁ, KRAKÓW
243) ROMUALD LAZAROWICZ - WYDAWCA, WROCŁAW
244) AGATA DOBROWOLSKA, KRAKÓW
245) JERZY DOBROWOLSKI, KRAKÓW
246) LUDWIK SKURZAK, ADWOKAT, RZESZÓW
247) PAWEŁ FURLEPA - INFORMATYK, DOBRE MIASTO
248) BOGDAN ZDEB - NAUCZYCIEL W-F, RADWANOWICE
249) KRZYSZTOF KOKOWICZ, LUBLIN
250) WOJCIECH KOTARBA, NAUCZYCIEL SPECJALNEGO OSRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH W KRAKOWIE
251) STEFAN WITCZAK - EMERYT, BIELAWA
252) PROF. DR HAB. TADEUSZ SZYMAŃSKI - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
253) WOJCIECH ORACZ - FILOZOF, KRAKÓW
254) ADAM FERCH, EMERYTOWANY HANDLOWIEC, WARSZAWA
255) KRYSTYNA FERCH, MALARKA, WARSZAWA
256) IRENA OLECH, LEKARKA, WARSZAWA
257) MARIA CHOIŃSKA, MALARKA, WARSZAWA
258) URSZULA KOZAKOWSKA-ZAUCHA, HISTORYK SZTUKI, KRAKÓW
259) TADEUSZ ŚWIERCZEWSKI - AKCJA KATOLICKA ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ
260) JAN E. KOWALCZUK, KRAKÓW
261) STEFANIA KRZYSZTOFOWICZ-KOZAKOWSKA I STANISŁAW KOZAKOWSKI
262) GRZEGORZ URBAN - NAUCZYCIEL, BOGATYNIA
263) RYSZARD TOMASZEWSKI, RADOM
264) WOJCIECH WLAZLINSKI, NAUCZYCIEL. CHICAGO
265) BOGNA BENDER-MOTYKA, LUBLIN
266) ALBINA STĘPNIEWSKA - NAUCZYCIELKA - WARSZAWA
267) ROMAN STĘPNIEWSKI - WYKŁADOWCA AKADEMICKI - WARSZAWA
268) PIOTR KRZYSZTOF STĘPNIEWSKI - STUDENT - WARSZAWA
269) TOMASIK ANDRZEJ - ELEKTRYK, JAWORZNO
270) CECYLIA MASŁOWSKA, TENCZYNEK
271) MAREK MASŁOWSKI - ELEKTRYK, TENCZYNEK
272) MICHAŁ MASŁOWSKI - BUDOWLANIEC, TENCZYNEK/ANGLIA
273) PIOTR DERLATKA, PRAWNIK, KRAKÓW
274) IRENA BARTOSZEWICZ-SZAJNA - KONSULTANT IMIGRACYJNY, TORONTO KANADA/WROCLAW
275) MIROSLAW POLAK - ARCHITEKT, WARSZAWA
276) WOJCIECH PRZYBYLSKI, SOCJOLOG, WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA IM. KS. JÓZEFA TISCHNERA, INSTRUKTOR ZHR
277) KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK - GRAFIK, REDAKTOR, KRAKÓW
278) JACEK ZOMMER - WOLNY ZWIĄZKOWIEC, DĄBROWA GÓRNICZA
279) STANISŁAW REMUSZKO, DZIENNIKARZ, WARSZAWA,
280) ZDZISLAW SZULC, RES. ASSISTANT PROFESSOR, MUSC, CHARLESTON, USA
281) GERARD ZINKOW - WIELICZKA
282) JERZY JANKOWKI - OSLO
283) DR ANNA WAŚKO, HISTORYK UJ, KRAKÓW
284) DR HAB. ANDRZEJ WAŚKO, HISTORYK LITERATURY UJ, KRAKÓW
285) KRZYSZTOF WITT, STUDENT (SOCJOLOGIA), POZNAŃ
286) JACEK JONIEC, INFORMATYK, BOLINGBROOK, IL, USA
287) ARKADIUSZ M. WIECZOREK - PREZES ODDZIAŁU KALISZ STOWARZYSZENIA KOLIBER, KALISZ
288) ANNA I MIROSŁAW PERZYNA, WARSZAWA
289) WOJCIECH PRZYBYLSKI, DOKTORANT, WARSZAWA
290) EWA ŚNIEŻYNSKA-STOLOT, KINGA STOLOT
291) KAZIMIERZ HELEBRANDT - NAUCZYCIEL AKADEMICKI - WROCŁAW
292) DR INŻ. KRZYSZTOF BOROWIAK - INŻYNIER, POZNAŃ
293) ADAM CHMIELEWSKI Z GDAŃSKA
294) SŁAWOMIR JAWORSKI - PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, GDAŃSK
295) MACIEJ STRZEMBOSZ, SCENARZYSTA, WARSZAWA
296) TOMASZ STRZYŻEWSKI, SZTOKHOLM
297) GRAŻYNA KOCOT - INFORMATYK, KRAKÓW
298) ANDRZEJ TOMANA, PRZESIEBIORCA, KRAKOW
299) WIESŁAW MOJZYCH, EMERYT, KAPLITYNY
300) JOANNA KOCOT, STUDENTKA, KRAKÓW
301) DR TERESA WIECZORKIEWICZ-JAKÓBCZAK
302) EWA SOPUCH - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL
303) FRYDERYK SOPUCH EMERYT
304) JERZY GIZELLA, KRAKÓW
305) MICHAŁ KOWALCZYK, INFORMATYK, STARE LUBIEJEWO
306) DARIUSZ KOS - PUBLICYSTA, TYGODNIK "NAJWYŻSZY CZAS!"
307) ANDRZEJ DUDEK - NAUCZYCIEL AKADEMICKI (UJ) - KRAKÓW
308) RENATA STEFAŃSKA, WARSZAWA
309) PRZEMYSŁAW GWAREK, STUDENT, ZABRZE
310) PIOTR ŁUCKI - INŻYNIER, CZĘSTOCHOWA
311) GRZEGORZ HECKERT - FILOZOF, PRZEDSIĘBIORCA, SZAMOTUŁY
312) ELŻBIETA HECKERT - NAUCZYCIEL, POZNAŃ
313) MARCIN REY - TŁUMACZ J. FRANCUSKIEGO, DOBCZYCE
314) WŁADYSŁAW SKALSKI NOWY TARG
315) JOLANTA ZEMBRZUSKA-BIENIEK, DORADCA UBEZPIECZENIOWY, KRAKÓW
316) ROMAN BIENIEK, INŻ.MECHANIK, KRAKÓW
317) HALINA LAZAROWICZ - EMERYTKA, WROCŁAW
318) HELENA LAZAROWICZ - KSIĘGARZ, WROCŁAW
319) ZBIGNIEW LAZAROWICZ - EMERYT, WROCŁAW
320) PIOTR HLEBOWICZ, "SOLIDARNOSC WALCZACA"-WYDZIAL WSCHODNI, BARWALD GORNY, KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
321) JADWIGA NAPARZEWSKA - INŻYNIER - KRAKÓW
322) WŁADYSŁAW (DANEK) DEŃCA, INŻYNIER, SULEJÓWEK
323) MONIKA AGOPSOWICZ - WYDAWCA, SULEJÓWEK
324) PIOTR ŁĘCZYCKI, INŻYNIER, PIASTÓW
325) DOMINIK URAM - LEKARZ MEDYCYNY, WROCLAW
326) WIESŁAW RATAJCZAK, POLONISTA, POZNAŃ
327) MAŁGORZATA I RADOSŁAW OKULICZ-KOZARYNOWIE, POZNAŃ
328) ANNA GRAŻYNA KISTER - NAUCZYCIELKA, PISARKA, LUBLIN
329) ANDRZEJ WAWRZEŃ - CZŁONEK "SOLIDARNOŚCI WALCZĄCEJ" - WROCŁAW
330) IZABELLA WAWRZEŃ - CZŁONEK "SOLIDARNOŚCI WALCZACEJ" - WROCŁAW
331) DOMINIKA WAWRZEŃ - ABSOLWENTKA HISTORII - WROCŁAW
332) KRZYSZTOF LACHOWSKI - INFORMATYK, BIAŁYSTOK
333) MARCIN PARZYŃSKI, ADWOKAT, KRAKÓW
334) ARTUR GRZYBOWSKI, MGR FILOZOFII, KRAKÓW
335) MARTA BIAŁOKRYTY - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, TŁUMACZ, PRACOWNIK MUZEALNY
336) BEATA BIAŁOKRYTY - EMERYTOWANA POLICJANTKA
337) ŁUKASZ JAKACKI, STUDENT, SZCZECIN
338) JERZY RIDAN - REŻYSER, KRAKÓW
339) DR JAN LABANOWSKI - CHEMIK, COLUMBUS, OHIO, USA
340) MAREK SIELSKI - KONSULTANT DS LOGISTYKI, WARSZAWA
341) ADRIAN R. SKLORZ - BYŁY PRZEWODNICZĄCY POLSKIEGO ZWIĄZKU AKADEMICKIEGO NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ (DO WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO)
342) JAREK DABROWSKI - PUBLISHER, KANADA
343) DIAKON STAŁY STANISŁAW KRUSZYŃSKI, WIĘZIEŃ POLITYCZNY W LUBLINIE 1975-1976, CZŁONEK ZAŁOŻYCIEL KIK W KATOWICACH, RZECZNIK PRASOWY NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" W KATOWICACH 1981, INTERNOWANY 1982, UCHODŹCA POLITYCZNY 1986, OBECNIE OPIEKUN MIGRANTÓW W HOLANDII
344) MACIEJ KORKUĆ, HISTORYK, PUBLICYSTA, DYREKTOR MAŁOPOLSKIEGO REGIONALNEGO CENTRUM INFORMACJI EUROPEJSKIEJ
345) MIREK LEWANDOWSKI -PRAWNIK, KRAKÓW
346) RAFAŁ DYRCZ, HISTORYK, KRAKÓW
347) LUCJAN DOBROWOLSKI - CHEMIK, PROGRAMISTA - JASŁO
348) MARCIN KAROLA, INFORMATYK, KRAKÓW
349) TOMASZ SZYMBORSKI, DZIENNIKARZ, KATOWICE
350) MICHAŁ SKWARZYŃSKI STUDENT PRAWA KUL
351) ZBIGNIEW LISIECKI, INFORMATYK, WARSZAWA
352) PRZEMYSŁAW MAZUREK - STUDENT, LUBIN
353) DR HAB. INŻ KRZYSZTOF GOSIEWSKI - PROFESOR AKADEMII IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE, INSTYTUT CHEMII I OCHRONY ŚRODOWISKA
354) JAN REY, WARSZAWA
355) JACEK LITMAN-USA
356) MARIUSZ ROGUS - MUZYK, WROCŁAW
357) GRAŻYNA SMOLAREK -GDAŃSK
358) JERZY LACKOWSKI - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
359) BOŻENA AMBROZIAK - LACKOWSKA - PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
360) WOJCIECH POPIELA - PREZES UNII POLITYKI REALNEJ
361) ANNA ZBRZESKA, STUDENTKA, WARSZAWA
362) ROBERT MAJKA,POLITYK,RADNY RADY MIASTA PRZEMYŚLA, PEŁNOMOCNIK RUCHU PATRIOTYCZNEGO NA OKRĘG PRZEMYŚL-KROSNO
363) VERONIKA HOVHANNISYAN,FILOLOG,KRAKÓW
364) RAFAL SMARDZ - OGRODNIK, DEBIANY
365) ELIO SZMAWONIAN, INZ. BUDOWLANY WARSZAWA
366) ANNA SZMAWONIAN, TŁUMACZ WARSZAWA
367) MARIA ADAMUS - PREZES WYDAWNICTWA "SZANIEC" WYD. TYGODNIKA "NASZA POLSKA"W-WA
368) EMIL SZCZEPANIK - PRAWNIK, WARSZAWA
369) DANUTA ZALESKA - INSTRUKTOR TERAPII, KRAKÓW
370) GRAŻYNA PRZYSUCHA - INSTRUKTOR TERAPII, KRAKÓW
371) MAREK GOŁUŃSKI - STUDENT TELEKOMUNIKACJI PG, CZARNA WODA
372) KRZYSZTOF KOSOWSKI-ARTYSTA PLASTYK,GRUDZIĄDZ
373) MIROSŁAW ROJEK - ELEKTRONIK- GDYNIA
374) JERZY ŚWIDZIŃSKI, TEOLOG, KRAKÓW
375) BASIA SERECZYŃSKA,NAUCZYCIEL,ŁÓDŹ
376) JANINA I ANDRZEJ LACH, ŁÓDŹ
377) MAGDALENA DUTKIEWICZ , GOSPODYNI DOMOWA,MATKA 7 DZIECI, GRODZISK
378) ALEKSANDRA DUTKIEWICZ , PLASTYK, WARSZAWA
379) ELŻBIETA LACHOWSKA - NAUCZYCIELKA, BIAŁYSTOK
380) DR JERZY SZOKALSKI, ADIUNKT W INSTYTUCIE SLAWISTYKI PAN, WARSZAWA
381) WIESŁAW NIZIO, PROGRAMISTA, KRAKÓW
382) MAREK LUDWIKIEWICZ, PRAWNIK, LUTOMIERSK
383) MAREK CZACHOR, GDAŃSK,
384) MAGDALENA CZACHOR, GDAŃSK
385) EWA KUBASIEWICZ-HOUEE, GDYNIA
386) TOMASZ NOWICKI, HISTORYK, LUBLIN
387) KRZYSZTOF PAWLISZ OFICER WP GDYNIA
388) WITOLD KOWALCZYK
389) ALICJA MYSZKA, KUSTOSZ BIBLIOTEKI JAGIELLOŃSKIEJ, KRAKÓW
390) MARIAN MYSZKA, ARCHEOLOG, KRAKÓW
391) WANDA JAGIELUK - DEKORATORKA, GDYNIA
392) ADAM KIEPUL - INZ. ELEKTRONIK, SAN JOSE, KALIFORNIA
393) ANNA STOKŁOSA - DYREKTOR ISP, ZABIERZÓW
394) MARIA MADEJA - NAUCZYCIEL ISP, RADWANOWICE
395) ANNA TOKARSKA - WYCHOWAWCA PRZEDSZKOLA, NIEGOSZOWICE
396) ELŻBIETA WACH - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
397) TADEUSZ KADENACY- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
398) ANNA BANASZKIEWICZ- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
399) EWA FIJAŁOWA- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
400) JOANNA NOWAK- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
401) ELŻBIETA GORZKOWSKA - PIS- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
402) ALICJA ROSTOCKA- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
403) TOMASZ KOWALCZYK - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ, STOW. "FENIKS
404) DANUTA WILKOŃ- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
405) ELŻBIETA ORLIŃSKA- KOGLER- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
406) KRYSTYNA JAWORSKA- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
407) ADAM GONCERZ - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
408) MAREK PODLECKI - MONITOR POLSKI NOWY JORK- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
409) JACEK STER - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ, PIS, NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"
410) RENATA STER - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ, PIS, NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"
411) ŁUCJA SZELIGA - WSPÓŁAUTOR WYSTAWY NA 25-LECIE "S" 11.06.2005 "DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI", KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
412) WIESŁAW MACIEJ PENC - MAŁOPOLSKI KOMITET OBYWATELSKI- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
413) ELŻBIETA PIETRZYK- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
414) ARTUR ROGALA - RUCH RODAKÓW- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
415) MAŁGORZATA MAMAJKO - RUCH RODAKÓW- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
416) ŁUCJA BERGER - WSPÓŁAUTOR WYSTAWY 11.06.2005 W ELBUDZIE "DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI"- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
417) TOMISŁAW SZELIGA - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
418) TERESA MAŚLANKA - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
419) JÓZEF MAŚLANKA - KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
420) MAREK KULKA - PRAC. GOSPODARCZY, RADWANOWICE
421) JOANNA KULKA - SZEF KUCHNI, RADWANOWICE
422) BARBARA BARTOSIEWICZ - INSTRUKTOR TERAPII, RADWANOWICE
423) JOLANTA SKUZA - EKONOMISTA, PRODUCENT FILMOW REKLAMOWYCH, WARSZAWA
424) JAN ZBIGNIEW SKÓRA - ELEKTRONIK, KRAKÓW
425) DANUTA SKÓRA - WYDAWNICTWO ZNAK, KRAKÓW
426) MARIA SKÓRA - STUDENTKA ETNOLOGII UJ
427) ZENON SOTWIN - KRAKÓW
428) WIESŁAWA SOTWIN - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
429) ŁUKASZ SŁONIOWSKI, RADNY MIASTA KRAKOWA
430) ANDRZEJ MYC - IMMUNOLOG, ANN ARBOR, MI
431) MAREK BEKIER, NAUCZYCIEL, SKOMIELNA BIAŁA
432) MARZENA WROŃSKA, FILOLOG POLSKI, SZCZECIN
433) HANNA WROŃSKA,EKONOMISTA,SZCZECIN
434) MARIA NAWALANIEC - PIELĘGNIARKA, LIMANOWA
435) SAWICKI JÓZEF, SAWICKA IRENA, SAWICKA EWELINA
436) ANNA NIEDZIALKOWSKA, EKONOMISTA, WARSZAWA
437) TOMASZ POMPOWSKI, DZIENNIKARZ I PUBLICYSTA, WARSZAWA
438) KATARZYNA MĄKOWSKA, WINNIPEG, KANADA
439) KONRAD TURZYNSKI, BIBLIOTEKARZ UMK W TORUNIU, PUBLICYSTA
440) ANDRZEJ MARSZAŁKOWSKI - PRZEWODNICZĄCY RADY NACZELNEJ STRONNICTWA NARODOWEGO
441) ADAM WYCICHOWSKI - ARCHITEKT, SZTOKHOLM
442) TERESA WYCICHOWSKA - ARCHITEKT, SZTOKHOLM
443) ARTUR ROGALA - RUCH RODAKOW , STOWARZYSZENIE KATON - KRAKOW
444) KATARZYNA PELC, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
445) ANDRZEJ DAJEWSKI, WARSZAWA
446) PIOTR KALISKI - INFORMATYK, WROCŁAW
447) KRZYSZTOF RYBAK - INZYNIER, MONTREAL, KANADA
448) PAVEŁ DOMIERACKI, MAGISTER HISTORII, BYDGOSZCZ
449) ELŻBIETA WIDERA, BIOLOG, KRAKÓW
450) KRZYSZTOF ZAJĄCZKOWSKI, SOSNOWIEC
451) DIAKON DR PIOTR SIWICKI, DUCHOWNY GRECKOKATOLICKI, HISTORYK, LUBLIN
452) DR MALGORZATA SIWICKA, FILOLOG KLASYCZNY, LUBLIN
453) MARIUSZ WIĄCEK - INŻYNIER MECHANIKI, MIELEC
454) JANUSZ LACH - LEKARZ WETERYNARII, ELBLĄG
455) IRENA LACH - NAUCZYCIEL, ELBLĄG
456) STANISLAW KRAKOWSKI, EKONOMISTA, HALIFAX - KANADA
457) HENRYK PRZYLECKI - INŻYNIER, MARYLAND, USA
458) JABŁOŃSKI ŁUKASZ, STUDENT, MASZYCE K/KRAKOWA
459) PRZEMYSŁAW MIERZEJEWSKI, WARSZAWA
460) LECH DZIEWULSKI
461) PAWEŁ TOBOŁA-PERTKIEWICZ, WARSZAWA
462) PAWEŁ STRÓŻAK, STUDENT, LUBLIN
463) JERZY JASKIER - NAUCZYCIEL, WICEPREZES ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZWIĄZKU OFICERÓW REZERWY RP, POZNAŃ
464) DANIELA JASKIER - PIELEGNIARKA, POZNAŃ
465) WITOLD PLEZIA - DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY, PSTRĄGOWA
466) IWONA KONDRATOWICZ - WROCŁAW
467) MIROSŁAWA KONDRATOWICZ - WROCŁAW
468) MACIEJ RUSZCZYŃSKI - WROCŁAW
469) WIESŁAW TOMASZEWSKI -MEDYKA
470) URSZULA MARKOWSKA, LONDYN
471) ALICJA KARLIC, WYDAWCA, DETROIT
472) PIOTR ZIÓŁKOWSKI - NAUKOWIEC, POZNAŃ
473) DARIUSZ DEREŃKO, AGENT UBEZPIECZENIOWY, WARSZAWA
474) ANDRZEJ DAŃKO- ORGANIZATOR WYSTAWY W ELBUDZIE 11.06.2005 "DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI"- KRAK. KLUB GAZETY POLSKIEJ
475) MARIA MONTAGNAC, KRAKÓW
476) BOGUSŁAW MAZUR_INŻYNIER RZESZÓW
477) EWA SMUGLEWICZ_CHEMIK GNIEZNO
478) TERESA TARNAWSKA, NAUCZYCIELKA JĘZYKA POLSKIEGO, WROCŁAW
479) ARTUR ANDRZEJUK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
480) PAWEŁ NOWAK, PRAWNIK, POLITOLOG, IZABELIN K. WARSZAWY
481) LESZEK KOCIUBA- INZ. ELEKTRYK, TORONTO , KANADA
482) D I B KREGIELEWSKI
483) MAREK RZEŻUCHOWSKI -ZŁOTNIK, GIŻYCKO
484) DARIUSZ WITOLD KULCZYNSKI, “NOWY KURIER”, TORONTO CANADA
485) DANIELA KULCZYNSKA, “NOWY KURIER”, TORONTO CANADA
486) ANDRZEJ M. SALSKI, DZIENNIKARZ, BERKELEY USA
487) MAREK POPOWICZ-WATRA - DZIENNIKARZ Z KANADY
488) DR. ZBIGNIEW KOZIOL, PROGRAMISTA KOMPUTEROWY, PICKERING, ONTARIO, KANADA
489) BOGDAN DÊBEK,PARLIN,NEW JERSEY,USA
490) EWA DÊBEK,PARLIN,NEW JERSEY,USA
491) AZAT POGHOSYAN, WARSZAWA
492) PIOTR KORBIEL, POLITOLOG, OPERATOR DTP
493) ANNA DUDEK - STUDENTKA - KRAKÓW
494) KRZYSZTOF PIETRZYK, MATEMATYK, INFORMATYK, MYŚLENICE
495) PAWEŁ TALARCZYK - KONSULTANT, POZNAŃ
496) DAWID BATKO - STUDENT - KRAKÓW
497) ANTONI SPIEZ - INFORMATYK, BRISBANE - AUSTRALIA
498) JANUSZ BATKO - INFORMATYK, KRAKÓW
499) ROMAN JANOWSKI, MGR INF. INFORMATYK, GDYNIA
500) EDWARD WÓLTAŃSKI- PLASTYK -LUBIN, ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE
501) DR.INŻ. EUSTACHY ŁAZARSKI - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
502) DR.INŻ. IRENA ŁAZARSKA - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
503) MANUELA SPIEZ - BIOLOG, BRISBANE - AUSTRALIA
504) BOGUSŁAW BAJOR, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
505) AREK STANISZEWSKI, ARTYSTA PLASTYK, ADIUNKT ASP W GDAŃSKU
506) SZCZERBIŃSKI RAFAŁ - ŚWINOUJŚCIE DROBNY PRZEDSIĘBIORCA ,CZŁONEK RADY PARAFIALNEJ
507) DANUTA I JAN SZCZUDŁOWIE Z KRAKOWA
508) WALDEMAR KORONKIEWICZ LEKARZ MEDYCYNY KOSZALIN
509) JERZY JACEK PILCHOWSKI - NFORMATYK, USA
510) JAN OGONOWSKI - DZIAŁACZ SPOŁECZNY, TORONTO - KANADA
511) TADEUSZ JASKULSKI- SOCJOLOG WIEZIEN POLITYCZNY 1985-87.SYDNEY,BYDGOSZCZ
512) JÓZEF PALUCH – SKŁAD KOMPUTEROWY, KRAKÓW
513) JACEK LIPOWSKI - ATLANTA
514) ZBIGNIEW KACZMAREK - TAKSÓWKARZ, OLECKO
515) ADAM KURZAJ - INŻ.MECH, TORONTO
516) JACEK LIPOWSKI - ATLANTA
517) MAGDA MITRA – BUSHEY, HERTS, ANGLIA TŁUMACZKA I DZIENNIKARKA
518) MARIUSZ PROKOPCZYK, INFORMATYK, MELBOURNE, AUSTRALIA
519) CASIMIR GRUSZKA,PROGRAMISTA,ARIZONA,USA
520) WALDEMAR NIEMOTKO - PRESIDENT AUSTRALIAN INTERNATIONAL RESEARCH INSTITUTE
521) ADAM BOROWSKI - WARSZAWA WYDAWCA, SZEF OFICYNY WYDAWNICZEJ VOLUMEN, DZIAŁACZ POZIEMNEJ "SOLIDARNOŚCI"
522) ADAM PAWLUS
523) MAREK PYTEL - NAUCZYCIEL, NYSA
524) MATEUSZ SMOLAREK - GRAFIK KOMPUTEROWY - GDAŃSK
525) MIROSLAW RYMAR KOORDYNATOR RUCHU RODAKOW - MIESZKANCOW SWIATA, BRISBANE
526) JAROSŁAW FLIS - SOCJOLOG, KRAKÓW
527) PIOTR GAJEK, BODZENTYN
528) ADAM TERLECKI - GÓRNIK, KRAKOW
529) FRANCISZEK ZERBE,LEKARZ,POZNAN
530) ARTUR ROGALA - RUCH RODAKOW , STOWARZYSZENIE KATON - KRAKOW
531) WOJCIECH J. BACLER, USA
532) DARIUSZ CHODOROWSKI, ELEKTRONIK, LEGNICA
533) MAREK ZECJOWSKI - INFORMATYK, AUSTRIA
534) GERARD DŁUGOSZ, PRACOWNIK SAMORZĄDOWY, KRAKÓW
535) HALINA UMECKA - KIEROWNIK WTZ "BRATANKI" W TORUNIU
536) KS. WLODZIMIERZ WROBEL, KSIADZ, PHOENIX, ARIZONA
537) KATARZYNA ZIMOWSKA GRABARCZYK - URZĘDNIK, WARSZAWA
538) BEATA CIURA,EKONOMISTA,BABICE
539) MONIKA RÓŻYCKA- INFORMATYK, KWIDZYN
540) PIOTR PONIEDZIAŁEK - WEBMASTER, OPERATOR DTP
541) PIOTR ZACHARIASIEWICZ - EKONOMISTA - DYREKTOR FINANSOWY, GDAŃSK
542) DR PAWEŁ JANOWSKI, HISTORYK, TEOLOG, ADIUNKT KUL, LUBLIN
543) MAREK TRZEBIATOWSKI - KSIEGOWY, WARSZAWA
544) PATRYCJUSZ KOSMOWSKI INZYNIER MARKARYD SZWECJA
545) PAWEŁ CIECIELĄG, SOCJOLOG, WARSZAWA
546) ROMAN BIELAŃSKI - URZEDNIK SAMORZADOWY, ZIELONKA
547) JACEK ROZMANOWSKI, HANDLOWIEC,GARWOLIN
548) ANDRZEJ HORUBAŁA, PISARZ, PRODUCENT TV, WARSZAWA
549) KRYSTYNA KALITKA, ZAWÓD - INŻYNIER ELEKTRYK, WARSZAWA
550) ADAM KALITA, KRAKÓW
551) PAWEŁ KACZOROWSKI, SOCJOLOG, WARSZAWA
552) JAN KOZIAR - GEOLOG, WROCŁAW
553) MARIUSZ CHMIELEWSKI, SOCJOLOG, WARSZAWA
554) TOMASZ BAŚ - UBEZPIECZYCIEL, KRAKÓW
555) KRYSTYNA RUCHNIEWICZ-MISIAK AUSTRALIA
556) TOMASZ SZYMANKOWSKI - PROGRAMISTA, SZCZECIN
557) JERZY JASIŃSKI - MGR INŻ MECHANIK, ZAM. W TOMASZOWIE LUBELSKIM
558) TERESA MAŚLANKA - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
559) JÓZEF MAŚLANKA - EMERYT, KRAKÓW
560) GRZEGORZ MAŚLANKA - OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA, KRAKÓW
561) JACEK KLAS-KOORDYNATOR AUSTRALIJSKIEJ GRUPY LUSTRACJNEJ
562) PIOTR R. JANKOWSK, SOCJOLOG, ŚWIDNIK
563) TERESA GIERSZEWSKA - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, POZNAŃ
564) GRZEGORZ TROJAN – URZĘDNIK – KRAKÓW
565) WANDA I WOJCIECH PODGÓRZAK, WARSZAWA
566) KAROL GIERSZEWSKI - STUDENT MATEMATYKI, POZNAŃ
567) MICHAŁ STOSIAK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WROCŁAW
568) ALEKSANDER KOROLEWICZ - ARCHIWISTA, KRAKÓW
569) JAN MICHAL MALEK - INZ.EMERYT, POLONIJNY DZIALACZ SPOL., PLD KALIFORNIA
570) ROMUALD KONIECZNY - INFORMATYK, POZNAŃ
571) SABINA ŚWIĘCH- NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
572) ELŻBIETA KACZMAREK - TRENER/COACH - WARSZAWA
573) ELŻBIETA KOT - REDAKTOR, KRAKÓW
574) ADAM LEJCZAK - WYDAWCA, KRAKÓW
575) ZOFIA KOWALSKA
576) BARTEK CZAPKIEWICZ
577) AURELIA BARTOSZEK, SOCJOLOG, POZNAŃ
578) JOLANTA PIĄTEK, PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
579) JACEK MATULEWICZ, EKONOMISTA, WARSZAWA
580) KRZYSZTOF TURLEJSKI, DOKTOR HABILITOWANY, NEUROBIOLOG, WARSZAWA
581) TADEUSZ ŚWIERCZEWSKI -INŻYNIER, DZIAŁACZ OPOZYCJI LAT 70-89, WIĘZIEN UB,
582) WALDEMAR SZMURLO, BYTÓW
583) JERZY GZIK - URZĘDNIK SAMORZĄDOWY, ŁODZ
584) EDWARD LACH, GDAŃSK
585) ŁUKASZ TISCHNER, WYKŁADOWCA AKADEMICKI, KRAKÓW.

586) MARIA DĘBOWSKA – FIZYK, UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
587) ANDRZEJ WARCHAŁOWSKI, BONN - BYŁY DZIENNIKARZ TV KRAKÓW, CZŁONEK I KOMISJI KRAJOWEJ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"
588) ARTUR BARADZIEJ, WARSZAWA
589) MAREK GAŁĘZOWSKI, HISTORYK, DR NAUK HUMANISTYCZNYCH UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO, WARSZAWA
590) MAŁGORZATA ZŁOTNIK – RADCA PRAWNY, KRAKÓW
591) MARZENA IZYDORCZYK, TERPEUTA, ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
592) BOŻENA KRZYŻYŃSKA, PIELĘGNIARKA, OTŁOCZYN
593) ALOJZY PIOTROWSKI, KWATERMISTRZ, OTŁOCZYN
594) ADAM SMOLAR, RENCISTA, TORUŃ
595) ELŻBIETA WŁODKOWSKA, TERAPEUTA, TORUŃ
596) ANDRZEJ M. ZELMAŃSKI, HISTORYK, RADZIKI DUŻE
597) ANETA ZIÓŁKOWSKA, TERAPEUTA, OTŁOCZYN
598) JAN BUJNOWICZ-DYREKTOR ŁÓDŹ
599) BOŻENA RESIAK -GŁÓWNY KSIĘGOWY ŁÓDŹ
600) ADAM DINTER-PSYCHOLOG ŁÓDŹ
601) BORKOWSKA HALINA-OPIEKUN ŁÓDŹ
602) BUJNOWICZ ANNA-OPIEKUN ŁÓDŹ
603) JĘDRUSZKIEWICZ WIESŁAWA -OPIEKUN KUTNO
604) SEMERADT KATARZYNA-OPIEKUN ŁÓDŹ
605) ADAMUS MAGDALENA -OPIEKUN ŁASK
606) KOZAK MAŁGORZATA-OPIEKUN ŁOBUDZICE
607) KRAWCEWICZ ANNA-OPIEKUN ŁASK
608) PODGÓRSKA KATARZYNA-KOORDYNATOR-OPIEKUN ŁASK
609) ZARĘBA JANINA-OPIEKUN ŁASK
610) TOMASIEWICZ JADWIGA-INTENDENT ZGIERZ
611) DINTER MARIA-WOLONTARIUSZ ŁÓDŹ
612) STRZYŻEWSKI WOJCIECH-KIEROWCA ZGIERZ
613) LISOWSKA MIROSŁAWA-KUCHARKA STRYJE KSIĘŻE
614) SKALEJ MARLENA-KUCHARKA ZGIERZ
615) MIACZKOWSKI MAREK-KONSERWATOR ŁÓDŹ
616) PIECHULSKI KAZIMIERZ-PALACZ CHORZESZÓW
617) ILONA STUS KRAKÓW KLUB GAZETY POLSKIEJ
618) BARBARA NOWAK - NAUCZYCIELKA HISTORII, KRAKÓW
619) RYSZARD NOWAK - NAUCZYCIEL HISTORII, KRAKÓW
620) SYLWIA BARTOSIAK
621) ARKADIUSZ WYCIŚLIK, STUDENT, ŚWIĘTOCHŁOWICE
622) WOJCIECH ŁUCZAK - KRAKÓW - PRAC. ENERGETYKI KRAKOWSKIEJ
623) KATARZYNA ZIMOWSKA GRABARCZYK - URZĘDNIK – WARSZAWA
624) LENA KALETOWA, DZIENNIKARZ Z WROCŁAWIA
625) ROMAN FRITZ - PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, RYBNIK
626) JACEK MODZELEWSKI - PRAWNIK, KRAKÓW
627) DOROTA MODZELEWSKA - GOSPODYNI DOMOWA, KRAKÓW
628) JÓZEF WALO, KIELCE
629) ZBIGNIEW JABŁOŃSKI LEKARZ CZĘSTOCHOWA
630) MAGDALENA ORŁOWSKA KUSTOSZ WROCŁAW
631) MARIA KISZA, REDAKTOR CZASOPISMA, WROCLAW
632) POPIERAM - TERESA BUŃKO, KRAKÓW
633) DANIEL WINIEWSKI - PRAWNIK – WARSZAWA
634) JERZY KOBYLAŃSKI, EMERYT, GDAŃSK
635) MAJKA MAJEWSKA Z WROCLAWIA
636) TOMASZ SKÓRA - MGR INŻ. TRANSPORTU, KRAKÓW
637) ROBERT MIKLAS, WARSZAWA
638) EWA SOPUCH- EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA
639) PIOTR DOERRE, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
640) KS. STANISŁAW MULARZ- KSIĄDZ, RZESZÓW
641) HENRYK SZTUBA - DABROWA GÓRNICZA
642) ANETA Z. SNYDER
643) VICTOR A. ZOLCINSL
644) BOGDANA PILICHOWSKA, ETNOLOG, KRAKÓW
645) DANUTA KORELESKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, ANGLISTKA, KRAKÓW
646) KRZYSZTOF KORELESKI , NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
647) DARIUSZ KORELESKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
648) MIROSŁAW ZABIEROWSKI, WSPÓŁAUTOR KSIĄŻKI "AKSJOLOGICZNY KRĄG SOLIDARNOSCI
649) BOLESŁAW MAGOT, OPOLE
650) MAREK ŻUKOWSKI – MENAGER
651) REMIGIUSZ STAŚKIEWICZ - NAUCZYCIEL, WROCŁAW
652) ERWIN BAKALARZ, HISTORYK, WRZĄSOWICE
653) MAREK TOBOLEWSKI - COPYWRITER, DZIENNIKARZ; KRAKÓW
654) BOLESŁAW DOJKA – INZYNIER, NIEMCY
655) ANDREZJ DOBROWOLSKI, GAWROLIN
656) MAŁGORZATA SZEREMETA-JURCZAK – KRAKÓW
657) MARIAN JURCZAK - PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
658) MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK, PROFESOR, PRAC.NAUKOWY AR KKRAKÓW
659) ELŻBIETA DUDZIK-MARKIEWICZ - ARTYSTA PLASTYK – KRAKÓW
660) JÓZEF MARKIEWICZ - ARTYSTA PLASTYK – KRAKÓW
661) JACEK MODZELEWSKI - PRAWNIK, KRAKÓW
662) DOROTA MODZELEWSKA - GOSPODYNI DOMOWA, KRAKÓW
663) MIROSŁAW PORĘBSKI - GRAFIK, KRAKÓW
664) MARIA PORĘBSKA - BEZROBOTNA, KRAKÓW
665) MAREK KRZYSZTOF JAKUBOWICZ, DZIENNIKARZ GAZETY NOWINY, RZESZÓW
666) CZESŁAW MAJCHROWSKI, MGR, ŻÓRAWINA
667) MAŁGORZATA WANKE-JAKUBOWSKA - MATEMATYK, RZECZNIK PRASOWY UCZELNI, WROCŁAW
668) MARIA WANKE-JERIE - MATEMATYK, SPECJALISTA PUBLIC RELATIONS, WROCŁAW
669) STANISŁAWA CHOŁDA,KRAKÓW
670) JOANNA ŁUCZYŃSKA, PRAC. NAUK., OLSZTYN
671) MAREK ŁUCZYŃSKI, PRAC. NAUK., OLSZTYN
672) MARCIN SPYRKA - DZIENNIKARZ, MIKOLOW
673) WOJCIECH JERZY MUSZYŃSKI - HISTORYK , RED. NACZ. KWARTALNIKA "GLAUKOPIS”
674) ARTUR THEN, HISTORYK, KRAKÓW
675) EWA ŚWITALSKA - CHOREOGRAF, KRAKÓW
676) BOGUSŁAW PIETRUS - PREZES FUNDACJI FROGOS, KRAKÓW
677) JACEK MAZIARSKI, PUBLICYSTA, PODKOWA LEŚNA
678) DANUTA POREMSKA, MGR INŻ., WARSZAWA
679) KRYSTYNA PYRLIK - LEKARZ, KRAKÓW
680) WOJCIECH BOROWIK, SEKRETARZ ZARZĄDU SWS, WARSZAWA
681) DOROTA LACH , KSIĘGOWA, KRAKÓW
682) ROMAN KOCIELIŃSKI Z WIŚLICY EMERYT WOLONTARIUSZ ZAANGAŻOWANY W POMOC LUDZIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM.
683) WOJCIECH KOCIELIŃSKI WRAZ Z RODZINĄ Z WIŚLICY WŁAŚCICIEL FIRMY WOLONTARIUSZ POMAGA NIEPEŁNOSPRAWNYM.
684) ARKADIUSZ SZYMANSKI-TECHNIK MECHANIK HAJNOWKA PODLASKIE
685) PIOTR ANDRYSZCZAK - EMERYT (TECHNIK ELEKTRYK), GLIWICE
686) DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI,INSTRUKTOR TERAPII ZAJECIOWEJTORUŃ
687) MARZENNA WOŁPIUK, PEDAGOG, TORUŃ
688) MAŁGORZATA GRZESIK- PEDAGOG, TORUŃ
689) MONIKA SZYMCZAK- PRACOWNIK SOCJALNY, TORUŃ
690) KINGA ZALEWCZAK - MGR EKONOMII, TORUŃ
691) PIOTR PORZEZIŃSKI – FREZER, TORUŃ
692) JOANNA GRUSZECKA, NAUCZYCIELKA, POZNAŃ
693) STANISŁAW MISZCZAK, SKIERNIEWICE
694) AGNIESZKA BOGUCKA,, PRAWNIK WARSZAWA
695) JÓZEF RATAJCZAK, KRAKÓW
696) KRYSTYNA SŁOCZYŃSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI (EMERYTKA),KRAKÓW
697) STANISŁAW GŁOGOWSKI - INŻYNIER, RADOM
698) MAGDALENA SZCZUDŁO, POLITOLOŻKA, KRAKÓW
699) RYSZARD GITIS - KRAKOWSKI KLUB GAZETY POLSKIEJ
700) TOMASZ ROWIŃSKI, LUBLIN
701) HELENA LACH, EMERYTKA, KRAKÓW
702) KRZYSZTOF RADZIWANOWSKI, WARSZAWA
703) MARIAN OZIEWICZ, DR INŻ., INSTUTUT ŁĄCZNOŚCI
704) ZBIGNIEW ODOJ, MGR INŻ, EMERYT, INSTYTUT ŁĄCZNOSCI
705) JAN GRYLICKI - INFORMATYK, GLIWICE
706) ŁUKASZ ADAMSKI, TEOLOG, DZIENNIKARZ, OLSZTYN
707) PROF. ZW. DR HAB. MIROS£AW DAKOWSKI
708) JOZEF DREWNIOK, MUENCHEN
709) GRZEGORZ SŁOŃSKI – ARCHITEKT, KRAKÓW
710) MARYLA MARCHOCKA DZIENNIKARKA, PISARKA, WARSZAWA
711) LECH DZIEWULSKI, PLASTYK, KRAKÓW
712) RADOSŁAW ROJEK - BANKOWIEC, KRAKÓW
713) JERZY KOZAKIEWICZ; HISTORYK, WYKŁADOWCA UW, WARSZAWA
714) ROBERT BĘBENEK, SOCJOLOG, KRAKÓW
715) ZOFIA BODAKOWSKA, SCENOGRAF, WARSZAWA
716) ANDRZEJ TOMASZ JĘDRZEJEWSKI, ARCHITEKT, BIAŁYSTOK
717) ELZBIETA SZCZEPANSKA PSYCHOLOG AUSTRALIA
718) MARIUSZ KARPIŃSKI-RZEPA , KRAKÓW, HISTORYK, WYDAWCA
719) KRZYSZTOF JABŁOŃSKI, HISTORYK, KRAKÓW
720) ANNA JABŁOŃSKA, EKONOMISTKA, KRAKÓW
721) ALDONA GRZYBOWSKA PAWŁYK, DR PSYCHOLOGII, B. ADIUNKT UJ, KRAKÓW
722) ZBIGNIEW MACHYNIA – INŻYNIER, KRAKÓW
723) JAKUB MARCHWICA, STUDENT (FILOZOFIA), KRAKÓW
724) JACEK ROGOLIŃSKI - PRACOWNIK NAUKOWY, GLIWICE
725) MONIKA RÓG, BIBLIOTEKARZ, KRAKÓW
726) EWA LOSI´NSKA, DZIENNIKARKA DZIENNIKA POLSKIEGO, KRAKÓW
727) MICHAŁ URBAN, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA
728) JAROSŁAW GÓRNICKI, NAUCZYCIEL, Oświęcim
729) BEATA MAJDZIK-SKAWINA
730) DOMINIK MAJDZIK-SKAWINA
731) RADOSŁAW MAJDZIK-SKAWINA
732) ADAM SZOSTEK-SAKWINA
733) JAN ŻOŁNIERCZY - K.Z. NSZZ "SOLIDARNOŚĆ-80" STP ELBUD SP.Z.O.O W KRAKOWIE
734) EUGENIUSZ ZIELIŃSKI- SEKRETARZ K.Z.NSZZ'SOLIDARNOŚĆ-80" STP ELBUD SP.Z.O.O W KRAKOWIE
735) GRZEGORZ FORYŚ, KIEROWNIK, NIEPOŁOMICE
736) KAMIL KŁECZEK, DORADCA DS. PROJEKTÓW I SZKOLEŃ, GOGOLIN
737) JANINA RELISZKO - GDANSK, HANDLOWIEC
738) ARTUR ZAWISZA, POSEŁ, KOLONIA WARSZAWSKA
739) STANISŁAW TOKARSKI PSYCHOLOG WARSZAWA
740) KRYSTYNA SŁOCZYŃSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI KRAKÓW
741) KONRAD NEUBAUER, EMERYT, GDYNIA
742) JACEK SZYMONA, INFORMATYK, WYDAWCA, LUBLIN
743) WANDA KOWALSKA, WARSZAWA, URZĘDNIK SAMORZĄDOWY
744) JOANNA BOCIAN, PRAWNIK, BUDAPESZT
745) ZOFIA PAJĄK, TŁUMACZ, KRAKÓW
746) KRYSTYNA GRZESIUK, MIKROBIOLOG ,PRZEMYŚL
747) ANNA OJAK ,DIAGNOSTA LABORATORYJNY, PRZEMYŚL
748) RYSZARD NOWAK, NAUCZYCIEL, DYREKTOR XII LO KRAKÓW
749) JERZY BAJOREK INŻYNIER MIELEC
750) KAJ MAŁACHOWSKI, REKLAMIARZ, WARSZAWA
751) MIKOŁAJ DAKOWSKI, PRAWNIK, WARSZAWA
752) ANNA SŁAWIŃSKA- BIBLIOTEKARKA Z KRAKOWA
753) ALEKSANDRA POLACZEK, REFERENT SĄDOWY, KONSTANCIN JEZIORNA
754) JAN SZCZUDŁO URZĘDNIK KRAKÓW
755) GRAŻYNA ARWAR , CHEMIK, WARSZAWA
756) ANDRZEJ ARWAR, FILMOWIEC, WARSZAWA
757) GRZEGORZ ARWAR, LICEALISTA, WARSZAWA
758) JOLANTA BĄKOWSKA – PRZEDSIEBIORCA – WARSZAWA
759) JOZEF NASTAJ; SZCZECIN
760) TERESA NASTAJ; NASTAJ; SZCZECIN
761) MARIA NASTAJ; NASTAJ; SZCZECIN
762) DOROTA NASTAJ; NASTAJ; SZCZECIN
763) AGATA NASTAJ; NASTAJ; SZCZECIN
764) DR HAB. N. MED. JAN WILCZYŃSKI - EMERYT, WARSZAWA
765) WOJCIECH KRÓLIK, KRAKÓW, PRZYRODNIK, BADACZ
766) MACIEJ POLACZEK, INŻYNIER, PŁOCK
767) PIOTR LACH, EKONOMISTA, WARSZAWA
768) ANDRZEJ CZERWIŃSKI, INŻYNIER, KRAKÓW
769) ADW. GERARD GÓRECKI - KANCELARIA ADWOKACKA, WARSZAWA
770) LUCYNA MARSZAŁEK DYR. DOMU KULTURY, KRAKÓW
771) PIOTR ZAREBSKI, REZYSER I PRODUCENT FILMOWY, ŁÓDŹ
772) RYSZARD BOCIAN, PRAWNIK, KRAKÓW
773) STANISŁAW SOBIŃSKI, LEKARZ, JELENIA GÓRA
774) KRZYSZTOF ADAMSKI, WYDAWNICTWO, KRAKÓW
775) MICHAEL BALAZY, PH.D. – PROFESSOR – NEW YORK
776) PROF. DR HAB. MAREK J. SARNA, CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. M. KOPERNIKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK, WARSZAWA
777) MICHAL BARDEL, P.O. REDAKTORA NACZELNEGO MIESIECZNIKA "ZNAK", KRAKÓW
778) BARBARA PATUŁA – BIOLOG, KRAKÓW
779) ŁUKASZ KACZOROWSKI , MGR OCHRONY ŚRODOWISKA, KRAKÓW
780) MARIA MITURA - PRACOWNIK BIUROWY – OTŁOCZYN
781) TADEUSZ BIEŃKOWSKI (NAUCZYCIEL AKADEMICKI),GDAŃSK
782) DOROTA ZANKO, KRAKÓW, MIESIECZNIK "ZNAK"
783) MAGDALENA SEDZIWY, KRAKOW
784) MACIEJ STRUTYŃSKI, PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
785) JAN ROJEK - DZIENNIKARZ TVP KRAKÓW
786) ANDRZEJ KRZYSTANEK - URZĘDNIK SAMORZĄDOWY , RADWANOWICE
787) JERZY SZKARŁAT,ANESTEZJOLOG,WROCŁAW
788) KRZYSZTOFA SZKARŁAT,FARMACEUTKA,WROCŁAW
789) WOJCIECH KOPCINSKI, PISARZ/REŻYSER, ALTENKUNSTADT, NIEMCY
790) DR N. MED. HELENA BAJRASZEWSKA-PYCLIK, LEKARZ, WROCŁAW
791) KRZYSZTOF PYCLIK, TEOLOG, PRAWNIK, WROCŁAW
792) ANDRZEJ WARCHAŁOWSKI, BONN BYŁY DZIENNIKARZ TELEWIZJI KRAKÓW, INTERNOWANY CZŁONEK I KOMISJI KRAJOWEJ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"
793) STANISŁAW ŚLADOWSKI - URZĘDNIK , JERZMANOWICE
794) MAGDA WOJEWODA, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
795) ANDRZEJ BĄK - INŻYNIER BUDOWLANY
796) DARIUSZ PIEKŁO - MANAGER, KRAKÓW
797) TADEUSZ WITKOWSKI (PH.D), PUBLICYSTA, REDAKTOR, HISTORYK LITERATURY ZAM. W ANN ARBOR, MICHIGAN, USA
798) ADAM ANDRZEJ JAWORSKI Z GDYNI, PROGRAMISTA, REDAKTOR PORTALU TEZEUSZ.PL
799) HALINA ANTOSIAK – URZEDNIK, WARSZAWA
800) RED. BOGDAN ZUREK - B. DZIENNIKARZ ROZGLOSNI POLSKIEJ RWE, DZIALACZ POLONIJNY, WYDAWCA, PRACUJE NA UNIWERSYTETCIE TECHNICZNYM W MONACHIUM.
801) ŁUKASZ ŁEPECKI - L. 24 - STUDENT, DZIENNIKARZ, GRAFIK
802) WLODZIMIERZ OLSZEWSKI -INZYNIER, KRYNICA-ZDROJ
803) ŁUKASZ BAJER, PRZEWODNIK, DOBCZYCE
804) JUSTYNA BAJER, NAUCZYCIEL, DOBCZYCE
805) ARTUR ZIEMBOWICZ – LUBLIN
806) STANISŁAW FLAGA - FUNDACJA "INSTYTUT DZIEDZICTWA WSI I REGIONÓW", AKCJA KATOLICKA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ, KRAKÓW
807) MIROSŁAW MARKIEWICZ, LEKARZ, SOSNOWIEC
808) KAJA ZOFIA SZYMAŃSKA I TOMASZ ANDRZEJ SZYMAŃSKI MGR INŻ. ZOOTECHNIK,
WARSZAWA-FALENICA
809) PAWEŁ BOROWIEC, INSTRUKTOR SAMORZĄDOWEGO OŚRODKA KULTURY, LESZNO WLKP
810) LIDIA SZYBIŃSKA - KUSTOSZ BIBL. (KRAKÓW)
811) ANDRZEJ KACZMARCZYK, DZIENNIKARZ RADIA KRAKÓW
812) WANDA GONDEK, BIBLIOTEKARZ, AGH
813) ANDRZEJ BOROWIEC, FIZYK, WROCLAW
814) JERZY STAŃCZAK, KAMIENIEC WROCŁAWSKI
815) TOMASZ TRUSKAWA - OPOZYCJA ANTYKOMUNISTYCZNA; CZŁONEK STOWARZYSZENIA WOLNEGO SŁOWA
816) BOGUMIŁ SIELEWICZ - OPOZYCJA ANTYKOMUNISTYCZNA; CZŁONEK STOWARZYSZENIA WOLNEGO SŁOWA
817) WITOLD SIELEWICZ - OPOZYCJA ANTYKOMUNISTYCZNA; CZŁONEK STOWARZYSZENIA WOLNEGO SŁOWA
818) WOJCIECH BOROWIK
819) BEATA CZUMA -ZASTĘPCA RED. NACZELNEGO MIESIĘCZNIKA GOSPODARCZEGO NOWY PRZEMYSŁ
820) ILONA ŁESYK-MOCZULSKA, SOCJOLOG, KRAKÓW
821) MAGDALENA ŻURAW , WARSZAWA, STUDENTKA
822) ANDRZEJ WRÓBLEWICZ - MGR INŻ.; ST. SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA, KWIDZYŃ
823) MARIA SMOLEŃ - BIBLIOTEKARZ, KRAKÓW
824) GOLIK BERNARD - DABROWA GORNICZA-MITTAL
825) KRZYSZTOF DUCZMAN. ZAWÓD: CHRONIARZ
826) MACIEJ KOWALSKI, URZĘDNIK, TORUŃ
827) MACIEJ JABLONSKI, HISTORYK, WARSZAWA
828) RAFAŁ BUDZBON, - S. POSZKODOWANEGO, BYDGOSZCZ
829) MARIA CICHOŃSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
830) MARIAN KWIATEK, WARSZAWA, MUZYK
831) WANDA KWIATEK, WARSZAWA, PRACOWNIK BIUROWY
832) KAROLINA PACZYNSKA, WARSZAWA, ARCHEOLOG
833) ANDRZEJ PACZYŃSKI, WARSZAWA, INŻYNIER MECHANIK
834) ALINA BIAŁKOWSKA-GUŻYŃSKA, REDAKTOR, WARSZAWA
835) JERZY JAN ROZEK, WARSZAWA WESOŁA
836) ŁUKASZ LISEK, INFORMATYK, POZNAŃ.
837) JACEK GUŻYŃSKI, GRAFIK, WARSZAWA
838) HENRYK SĘK, EMERYT - WARSZAWA-FALENICA
839) JOZEF DREWNIOK, MUENCHEN
840) WLODZIMIERZ GODLOWSKI - ASTRONOM, KRAKOW
841) ADAM SYC - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
842) MAŁGORZATA SYC-JĘDRYCHOWSKA - NAUCZYCIEL, KRAKÓW
843) BEATA MAJDZIK KADROWA SKAWINA
844) DOMINIK MAJDZIK STUDENT SKAWINA
845) RADOSŁAW MAJDZIK UCZEŃ SKAWINA
846) ROBERT GONDZIK, PEDAGOG, CHEŁMEK
847) KAZIMIERA MUCHA, INSTRUKTOR TERAPII, BABICE
848) JAN WOLEŃSKI, FILOZOF, PROFESOR, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, KRAKÓW
849) NATALIA BOGUSZ STUDENTKA Z KRAKOWA
850) TOMASZ KÊPIÑSKI, SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE, WARSZAWA
851) WIESŁAW PAWEŁ SZYMAŃSKI, PROF. UJ, KRAKÓW
852) KRYSTYNA CZERNI - KRYTYK SZTUKI, KRAKÓW
853) ROMAN GRACZYK - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
854) KRYSTYNA OHANOWICZ-ADAMSKA FIZYK-EMERYTKA,WARSZAWA
855) JANUSZ WOJTUKIEWICZ, INFORMATYK, GDYNIA
856) WOJCIECH PAWNIK - SOCJOLOG, ADIUNKT, WZ AGH KRAKÓW
857) JOLANTA PAWNIK - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
858) JÓZEF PUZYNA, KRAKÓW
859) KRZYSZTOF JANKOWSKI, BIEGŁY REWIDENT, GDYNIA
860) MAREK KOTLARSKI, DORADCA, WARSZAWA
861) LEONARDAS VILKAS, TRANSLATOR/REVISER, KRAKÓW
862) TADEUSZ WALCZOWSKI, ROLNIK, RADWANOWICE
863) EWA WALCZOWSKA, RADWANOWICE
864) ELA WLACZOWSKA, UCZENNICA LO W KRZESZOWICACH
865) MARTA WALCZOWSKA, STUDENT UJ
866) WŁADYSŁAWA WALCZOWSKA, RENCISTA, RADWANOWICE
867) ZOFIA KRZYSTANEK, GOTOWICE
868) TADEUSZ KRZYSTANEK, GOTKOWICE
869) TADEUSZ ROJOWSKI-KRAKOW.INZ.ELEKTRYK
870) TERESA WISNIEWSKA - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA - NOWY JORK
871) KAZIMIERZ PIERZCHAŁA - INZYNIER MECHANIK, ŚWIDNIK
872) ŁUKASZ ADAMIAK, PRAWNIK, KAMIEŃ POMORSKI
873) JERZY ADAMIAK, PRZEDSIĘBIORCA, KAMIEŃ POMORSKI
874) MARIA JÓŹWIK, WARSZAWA
875) TOMASZ KORNAŚ, KRAKÓW, PUBLICYSTA TYGODNIKA "NAJWYŻSZY CZAS"
876) TOMASZ SADOWSKI - PSYCHOLOG - Z POZNANIA
877) PROF. DR HAB.MED. GAYANE MARTIROSIAN, ŚLĄSKA AKADEMIA MEDYCZNA W KATOWICACH
878) MICHAŁ T. SZCZEPAŃSKI, HISTORYK, WARSZAWA
879) DAVID HOVHANNISYAN,SOFTWARE ENGINEER,ARMENIA
880) ROBERT BOGDAŃSKI, BIENIEWICE
881) PIOTR OBNIMSKI, GDANSK, ZAWOD - TLUMACZ, AUTOR PORADNIKOW
882) PIOTR MATEJCZUK, PRAWNIK, POZNAŃ
883) ADAM MIERZWIAK - INŻ. ELEKTRYK-AUTOMATYK, WROCŁAW
884) ANDRZEJ GROSICKI, PRACOWNIK NAUKOWY
885) RYSZARD POKORSKI - KOMPOZYTOR WARSZAWA
886) DANUTA KORELESKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, ANGLISTKA, KRAKÓW
887) PROF.DR HAB.KRZYSZTOF KORELESKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
888) DR DARIUSZ KORELESKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
889) KATARZYNA LEGEŻYŃSKA SOPOT
890) GRZEGORZ SZAFARSKI, INŻYNIER , KRAKÓW
891) WIEAŁAWA SZAEWK EMERYTKA KRAKÓW
892) JACEK PAWŁOWICZ – HISTORYK – PŁOCK
893) DR PIOTR NIWIŃSKI, HISTORYK, SOPOT
894) ROBERT PACHUT, INŻ. ELEKTRY, LIPKA/KOLSKO
895) DOROTA WIĘCŁAW, STUDENTKA, ZGŁOBICE
896) O. MGR LIC. LUKASZ KARPINSKI, PIJAR, STRÁŽNICE, REP. CZESKA
897) PIOTR HERTIG, HISTORYK, OŚWIĘCIM
898) WITOLD TRÓLKA, SOCJOLOG, KATOWICE
899) BOGUMIŁ KUCZA - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
900) JAN DERKACZ, NAUCZYCIEL AKAD., KRAKÓW
901) ROMAN LEJA, CONSTRUCTION MANAGER, USA
902) EWA ŁOSIŃSKA, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
903) MARTYNA PAWLUCZYK-DYJECIŃSKA-LEKARZ,WARSZAWA
904) KS.ADAM MARTYNA, DIEC. CZĘSTOCHOWSKA
905) RYSZARD BOCIAN, PRAWNIK, KRAKÓW
906) PIOTR PASTUCH - EMERYT, ŚRODA ŚLĄSKA
907) ANTONI ŚWISTAK – LIBIĄŻ
908) PIOTR ŚWISTAK – LIBIĄŻ
909) DANUTA STOKŁOSA-PIELĘGNIARKA, TERAPEUTA, CHEŁMEK
910) GRZEGORZ STOKŁOSA-KIEROWCA, MECHANIK, CHEŁMEK
911) MARTA STOKŁOSA-STUDENTKA PEDAGOGIKI,CHEŁMEK
912) GRZEGORZ STOKŁOSA-MENAGER SKLEPU, CHEŁMEK
913) JOANNA CZESZEK-PEDAGOG, TERAPEUTA, CHEŁMEK
914) BOGUMIŁ CZESZEK-MECHANIK, CHEŁMEK
915) DANUTA CZESZEK-FRYZJER,CHEŁMEK
916) ANNA MARCINEK-KSIĘGOWA,CHRZANÓW
917) WANDA PIECHOWICZ-LEKARZ,CHRZANÓW
918) STANISŁAW PIECHOWICZ,LEKARZ,CHRZANÓW
919) JERZY MARCINEK,PSYCHOLOG,CHRZANÓW
920) DAGMARA MARCINEK,UCZENNICA KLASY MATURALNEJ ,CHRZANÓW
921) JANIK EWA,PEDAGOG,CHEŁMEK
922) ANNA MARCINEK,EMERYTKA,TRZEBINIA
923) DARIUSZ JANIK,DYSPOZYTOR,CHEŁMEK
924) ZOFIA PIEKŁOWSKA,EMERYTKA,CHEŁMEK
925) MIECZYSŁAW WIŚNIEWSKI,EMERYT,CHEŁMEK
926) STANISŁAW STOKŁOSA,EMERYT,CHEŁMEK
927) IRENA STOKŁOSA,EMERYTKA,CHEŁMEK
928) ELŻBIETA SWORZENIOWSKA,PLASTYK,CHEŁMEK
929) ADAM SWORZENIOWSKI,ELEKTRYK,CHEŁMEK
930) JUSTYNA SWORZENIOWSKA,LEKARZ,CHEŁMEK
931) MARTA KOZUB,TERAPEUTA,CHRZANÓW
932) JAROSŁAW KOZUB,INŻYNIER,CHRZANÓW
933) GABRIELA KOZUB,STUDENTKA,CHRZANÓW
934) MAGDALENA KOZUB,STUDENTKA,CHRZANÓW
935) MACIEJ CHOLEWA,TERAPEUTA,LIBIĄŻ
936) IZYDOR CHOLEWA,GÓRNIK,LIBIĄŻ
937) LUCYNA CHOLEWA,GÓRNIK,LIBIĄŻ
938) RADOSŁAW CHOLEWA,STOLARZ,LIBIĄŻ
939) KATARZYNA CHOLEWA,KELNERKA,LIBIĄŻ
940) ANNA CHOLEWA-EKONOMISTKA,LIBIĄŻ
941) PAWEŁ CIURA-STOLARZ ,BABICE
942) ANETA GOMÓŁKA-PEDAGOG, LOGOPEDA,LIBIĄŻ
943) JANINA GOMÓŁKA-EMERYTKA,LIBIĄŻ
944) ANTONI OLSZAK-EMERYTKA ,CHEŁMEK
945) ANNA MIZIOŁEK-KSIĘGOWA,ŻARKI
946) MARIUSZ MIZIOŁEK-INŻYNIER,ŻARKI
947) KRYSTYNA SOSNA-EMERYTKA,CHEŁMEK
948) JÓZEF SOSNA-RENCISTA,CHEŁMEK
949) HELENA MIZIOŁEK -RENCISTA,ŻARKI
950) JERZY MIZIOŁEK-EMERYT,ŻARKI
951) WIOLETTA MACA-TERAPEUTA,CHEŁMEK
952) PAWEŁ MACA-ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY,CHEŁMEK
953) URSZULA KLIMCZOK-RADIOLOG,CHEŁMEK
954) ZDZISŁAWA KLIMCZOK-PIELĘGNIARKA,CHEŁMEK
955) JULIAN KLIMCZOK-IN¯YNIER,CHE£MEK
956) KATARZYNA BRZEZINA-KIEROWNIK SKLEPU,CHEŁMEK
957) PAWEŁ BRZEZINA-DYSPOZYTOR,CHEŁMEK
958) TERESA BRZEZINA-SPRZEDAWCA,CHEŁMEK
959) ZOFIA KOSOWSKA-KRAWCOWA,CHEŁMEK
960) WŁODZIMIERZ KOSOWSKI-HYDRAULIK,CHEŁMEK
961) JOLANTA CZERW -NAUCZYCIEL,BOBREK
962) JACEK CZERW -MENAGER,BOBREK
963) BARTŁOMIEJ SWORZEŃ-OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ,CHEŁMEK
964) BOŻENA ADAMEK-KATECHETA,CZECHOWICE – DZIEDZICE
965) MARZENA SWORZEŃ-BANKOWIEC,CHEŁMEK
966) GRZEGORZ SWORZEŃ-BUDOWLANIEC,CHEŁMEK
967) EWA OLEJNICZAK-SOCJOLOG,GORZÓW
968) GRAŻYNA BIGOS-PIELĘGNIARKA,CHEŁMEK
969) AGNIESZKA WALOCHA-RESOCJALIZACJA,CHEŁMEK
970) EWELINA CIAŁKOSZ-NAUCZYCIEL,CHEŁMEK
971) MAGDALENA ZALEŚNA-SPRZEDAWCA,CHEŁMEK
972) KAROLINA ZALEŚNA-LICEALISTKA,CHEŁMEK
973) TADEUSZ ZALEŚNY-MECHANIK,CHEŁMEK
974) EWELINA BANURSKA-TERAPEUTA,OŚWIĘCIM
975) ALEKSANDRA BUDA-FOTOGRAF,CHEŁMEK
976) JUSTYNA MATYJA-PSYCHOLOG,LIBIĄŻ
977) ANNA MATYJA-EKONOMISTA,LIBIĄŻ
978) KRZYSZTOF MATYJA-GEOLOG,LIBIĄŻ
979) JÓZEF TWARÓG-INŻYNIER,LIBIĄŻ
980) WANDA TWARÓG,EMERYT,LIBIĄŻ
981) BEATA MARCHEWKA,BUDOWLANIEC,LIBIĄŻ
982) KAZIMIERA MATYJA,EMERYT,LIBIĄŻ
983) DANUTA KORELESKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, ANGLISTKA, KRAKÓW
984) PROF.DR HAB.KRZYSZTOF KORELESKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
985) DR DARIUSZ KORELESKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
986) DOBROSŁAW RODZIEWICZ, PUBLICYSTA, KRAKÓW
987) LONGIN HORODKO, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, POLITECHNIKA ŁÓDZKA, ŁÓDŹ
988) JOANNA BUDYN-KAMYKOWSKA ARTYSTA GRAFIK, KRAKÓW
989) GRZEGORZ SŁUPSKI - PRZEDSIĘBIORCA, GDAŃSK
990) JACEK KOŁODZIEJSKI,B.WIĘZIEŃ STANU WOJENNEGO,OBECNIE PRZEWODNICZĄCY KZ NSZZ"SOLIDARNOŚĆ"W"SPOŁEM"
991) JERZY MAGIEROWSKI
992) DANUTA RUTKOWSKA, NAUKOWIEC, WARSZAWA
993) RYSZARD RUTKOWSKI, MECHANIK, WARSZAWA
994) ANDRZEJ KACZMARCZYK, STUDENT POLITOLOGII, KRAKÓW
995) DR PAWEŁ ROMANOWSKI, GŁĄDYSZÓW/UŚCIE GORLICKIE
996) MICHAŁ SZYMAŃSKI, ASTRONOM, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, UNIWERSYTET WARSZAWSKI
997) AGNIESZKA SZYMAŃSKA, LEKARZ, WARSZAWA
998) HENRYK SUŁEK - WYDAWCA (WŁAŚCICIEL FIRMY), WYDAWNICTWO HORYZONT, KRAKÓW
999) JOANNA RADECKA, PROJEKTANT, REGIONALNA I KRAJOWA KOMISJA OCHRONY ŚRODOWISKA PIERWSZEJ "SOLIDARNOŚCI", WIĘZIEŃ POLITYCZNY
1000) JACEK HOGA, NAUCZYCIEL – TORUŃ
1001) BOŻENA STRZELSKA-SMAKOWSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI AGH, KRAKÓW
1002) JAN M. GRABOWSKI, PREZES POMORSKIEJ FUNDACJI ROZWOJU, KULTURY I SZTUKI, TORUŃ
1003) EDWARD PNOWSKI-NAUCZYCIEL-WROCŁAW
1004) KAZIMIERZ BUTELSKI ARCHITEKT KRAKÓW
1005) WOJCIECH BAŚ - STUDENT, KRAKÓW
1006) CZESŁAWA BAŚ – NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1007) ZDZISŁAW BAŚ – AUTOMATYK, CZŁONEK HUTNICZEJ „SOLIDARNOŚCI”, KRAKÓW
1008) ŁUKASZ INIARSKI
1009) MAREK KUBICKI, GÓRNIK Z ZG RUDNA
1010) DR WITOLD BOBIŃSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW;
1011) KATARZYNA BOBIŃSKA, STUDENTKA FILOZOFII UJ, KRAKÓW;
1012) MAGDALENA BOBIŃSKA, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW;
1013) WŁADYSŁAWA BOBIŃSKA, EMERYTKA, KRAKÓW;
1014) JERZY BOBIŃSKI, EMERYT, KRAKÓW;
1015) JACEK HEJNAR , P.ENG. MISSISSAUGA, ON. CANADA
1016) ANDRZEJ GELBERG, DZIENNIKARZ, WARSZAWA.
1017) ANNA ORZECHOWSKA - SKARBNIK UNII POLITYKI REALNEJ, WARSZAWA
1018) MICHAL PIĄTEK, TORUŃ
1019) LIDIA RYDZ, HEL
1020) TOMASZ PIEKARZ, KRAKÓW, BANKOWOŚĆ
1021) DARIUSZ HYBEL, DZIENNIKARZ, POZNAŃ
1022) JAN KUŁACH, MGR INŻ, CALGARY, ALBERTA, KANADA
1023) ANNA KUŁACH, MGR BIOLOG, CALGARY, ALBERTA, KANADA
1024) ALICJA KOWALEWSKA, CALGARY, ALBERTA, KANADA
1025) KAZIMIERZ KOWALEWSKI, CALGARY, ALBERTA, KANADA
1026) MAGDALENA SENDEROWSKA, CALGARY, ALBERTA, KANADA
1027) DOROTA STEC-FUS, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
1028) ANGELIKA BEGLARYAN, STUDENTKA, KRAKÓW
1029) STANISLAW OBIREK, WYKLADOWCA, WARSZAWA-LODZ
1030) DR LESZEK SKONKA - PRZEWODNICZĄCY KOMITETU PAMIĘCI OFIAR STALINIZMU W POLSCE
1031) MAREK MĘCZARSKI, MATEMATYK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
1032) AGNIESZKA I PIOTR BIESIKIRSCY NAUCZYCIELE KRAKÓW
1033) MAŁGORZATA MARIA MIKLAS, SOCJOLOG, WARSZAWA
1034) DR TOMASZ BALBUS, HISTORYK, WROCŁAW
1035) EWA SIEMASZKO
1036) ROKSANA IGIELSKA NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1037) STANISŁAW STOKŁOSA-FOTOGRAF ,TORUŃ
1038) DR JAN PARYS ,WARSZAWA
1039) PAWEŁ SZTĄBEREK - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1040) ANNA GWOZDOWSKA, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1041) MARIA PROKOP - STUDENTKA, NIEPOŁOMICE
1042) KAZIMIERZ KRAJEWSKI, HISTORYK, WARSZAWA
1043) GRZEGORZ MIECHOWSKI, MENEDŻER, WARSZAWA
1044) MARCIN MAŁŻ, STUDENT, FILADELFIA, USA
1045) KRYSTYNA AXENTOWICZ -KOPECKA - NAUCZYCIEL – OPOLE
1046) HALINA MAŁŻ, USA
1047) MACIEJ ŻBIKOWSKI, DORADCA RODZINNY, ŚWIECIE
1048) JAN POLKOWSKI
1049) TADEUSZ SZCZYRBAK, RODZINA RODŁA, WROCŁAW
1050) RYSZARD MAŁŻ, USA
1051) MACIEJ BEIERSDORF, DYREKTOR MUZEUM, KRAKÓW
1052) MARCIN MICHTA, EKONOMISTA, WŁAŚCICIEL SERWISU PRAWY PROSTY
1053) MACIEJ FIEDOROWICZ - PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
1054) JAN POKRYWKA, LEKARZ, KŁODZKO
1055) LIDIA KRZEMIŃSKA - PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
1056) ANNA BEIERSDORF, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1057) ZBIGNIEW PIENIĄŻEK, ELEKRONIK, SOCHACZEW
1058) ANNA SURÓWKA - NAUCZYCIEL POLONISTA, KSIĘGARZ – KRAKÓW
1059) ZBIGNIEW STAWROWSKI, FILOZOF , WARSZAWA
1060) KRZYSZTOF STANIOS - RADOM
1061) TOMASZ RYRAK- REHABILITANT- SOSNOWIEC
1062) DIANA BONOWICZ, HOTELARZ, KRAKÓW
1063) KAZIMIERZ MAŁYSA, EMERYT, KRAKÓW
1064) JERZY MAGIEROWSKI , LEKARZ, OPOLE
1065) AGATA MAGIEROWSKA , ANTROPOLOG ,OPOLE
1066) JACEK GUŻYŃSKI, GRAFIK, WARSZAWA
1067) DR JANUSZ SMOŁUCHA, HISTORYK, KRAKÓW
1068) GAGIK GEWORGIAN , LEKARZ WETERYNARII, WARTSZAWA
1069) ANNA JADCZYK
1070) INŻ. EUGENIUSZ STEINBACH, TARNÓW
1071) ANNA POPPEK, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
1072) KONRAD FIRLEJ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, PRAWNIK, PREZES PTG SOKÓŁ W KRAKOWIE
1073) MAŁGORZATA MACIEJEWSKA-GEWORGIAN, LEKARZ WETERYNARII, WARSZAWA
1074) BENEDYKT KOPYCIŃSKI, KRAKÓW
1075) PIOTR MUSKAŁA, MGR, INŻ. GÓRNIK, TYCHY
1076) WYSOKIŃSKI ARKADIUSZ , NAUCZYCIEL AKADEMICKI, NOWE IGANIE
1077) JOANNA KOWALEWSKA ,SENIOR CREW OPERATOR ,RAMSEY, ISLE OF MAN
1078) BARBARA NIEMIEC,KRAKÓW
1079) MARIA BUJNOWICZ - EMERYT- LUTOMIERSK
1080) WIESŁAW BUJNOWICZ - EMERYT- LUTOMIERSK
1081) MAREK JASTRZĘBSKI, WYDAWCA, WARSZAWA
1082) TOMASZ MĄDEL, MENAGER, OPOLE
1083) BARBARA SUŁEK-KOWALSKA, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
1084) RAFAŁ KWAPISZ, ANIMATOR KULTURY, WARSZAWA
1085) HENRYK GLEBOCKI, HISTORYK, UJ, IPN, KRAKOW
1086) IZABELLA WESOLOWSKA-JAREMA, DZIENNIKARKA, KRAKÓW
1087) ANDRZEJ PACIEJ, NAUCZYCIEL, PIĄTKOWA, PREZES ODDZIAŁU NOWOSĄDECKIEGO UNII POLITYKI REALNEJ
1088) BEATA MALINOWSKA-PETELENZ, ARCHITEKT, KRAKOW
1089) DR MAREK JERZY MINAKOWSKI, FILOZOF, HISTORYK, GENEALOG, STOWARZYSZENIE POTOMKÓW SEJMU WIELKIEGO – KRAKÓW
1090) ANNA ZAJĄC, EMERYTKA Z KRAKOWA
1091) MAGDALENA RUSEK, STUDENTKA, KRAKÓW
1092) MAREK KAPICZENKO, KRAKÓW
1093) ARTUR MICHALSKI, FOTOGRAF, ŁÓDŹ
1094) PIOTR AUGUSTYNEK, NIEZALEŻNY OPERATOR I PRODUCENT TELEWIZYJNY, WIELICZKA

1095) MAREK KAJDAS – REDAKTOR FORUM MAŁOPOLSKA, PRZECISZÓW
1096) JANUSZ WSZOL/EK, PRACOWNIK UMYSLOWY,KRAKOW
1097) HELENA MUCHA, PIELĘGNIARKA, NOWY SĄCZ
1098) MAŁGORZATA KAPICZENKO, KRAKÓW
1099) MARIA KAPICZENKO, KRAKÓW, EMERYT
1100) PATRYCJA KRUK,UCZENNICA GIMNAZJUM, NOWY SĄCZ
1101) JAN LUBOWICZ, INŻYNIER CHEMIK, KRAKÓW
1102) MAREK POŹNICZEK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI KRAKÓW
1103) JACEK NEUMANN, HISTORYK, KRAKÓW
1104) DR TERESA WIECZORKIEWICZ-JAKÓBCZAK ,CHEMIK – KRAKÓW
1105) ŁUKASZ WARZECHA, PUBLICYSTA, "FAKT",WARSZAWA
1106) DANUTA SMOŁUCHA, INFORMATYK, KRAKÓW
1107) MARIA SALA - BEZROBOTNA, KRAKÓW
1108) HALINA OLAS - KSIĘGOWA. KRAKÓW
1109) MARIA GADOMSKA, NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1110) ANDRZEJ GADOMSKI, INŻ.TECH., KRAKÓW
1111) PAWEŁ AUGUSTYNEK-HALNY, GRAFIK KOMPUTEROWY, WIELICZKA
1112) TOMASZ JANOWSKI, INFORMATYK, WARSZAWA
1113) JOANNA POŹNICZEK, CHEMIK, KRAKÓW
1114) RONALD ZALEJSKI, PRACOWNIK OCHRONY, ZĄBKOWICE ŚL.
1115) MACIEJ KOSZUTSKI, POZNAŃ
1116) ANNA BARBARA BARCZYŃSKA-HISTORYK SZTUKI,KRAKÓW
1117) ANNA GODLEWSKA, PRAGA, REPUBLIKA CZESKA
1118) URSZULA DĄMBSKA-PROKOP, JĘZYKOZNAWCA, KRAKÓW
1119) JAN PROKOP, HISTORYK LITERATURY, KRAKÓW
1120) ARTUR URBANSKI PODRÓŻNIKIK, KRAKÓW
1121) MAŁGORZATA WIERTLEWSKA, ANGLISTKA, POZNAŃ
1122) ANNA MAŁEK - EKONOMISTKA, KRAKÓW
1123) PIOTR MILLATI, ADIUNKT NA FILOLOGII POLSKIEJ UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO, SOPOT
1124) EUGENIUSZ ROGANOWICZ -INŻYNIER, KRAKÓW
1125) ILONA SIMEK - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, GLIWICE
1126) WOJCIECH GODOŃ - INFORMATYK, GRAFIK, INSTRUKTOR ZHR – CHRZANÓW
1127) KRZYSZTOF K. KARNKOWSKI, STUDENT, WARSZAWA
1128) BERNARD OLESZEK, INFORMATYK ,WARSZAWA
1129) EWELINA KUROWSKA, CHEMIK
1130) JOLANTA BASISTA, PSYCHOLOG, KRAKÓW
1131) TOMASZ BASISTA, ARCHITEKT, KRAKÓW
1132) ROBERT GARDAS PRZEDSIĘBIORCA KRAKÓW.
1133) DARIUSZ STOLICKI UCZEŃ KRAKÓW
1134) JAROSŁAW STOLICKI HISTORYK UJ KRAKÓW
1135) PAWEŁ CHOJECKI - REDAKTOR NACZELNY MIESIĘCZNIKA "IDŹ POD PRĄD"
1136) AGNIESZKA MAŁEK - SOCJOLOG, KRAKÓW
1137) MAŁGORZATA BUDZEWSKA-BARADZIEJ, BIBLIOTEKARKA, KRAKÓW
1138) PAWEŁ FIRLEJ - FIZYK, KRAKÓW
1139) BEATA HUBICKA; RENCISTKA; LEGNICA
1140) ELŻBIETA HUBICKA; EMERYTKA: LEGNICA
1141) MARIA FLORCZYK EMERYTKA KRAKÓW
1142) MIROSŁAW ZABIEROWSKI, WSPÓŁAUTOR KSIĄŻKI "AKSJOLOGICZNY KRĄG SOLIDARNOSCI. REKONSTRUKCJA UNIWERSALIZMU SOLIDARNOSCIOWEGO JPII", WROCŁAW 1998
1143) HELENA MUCHA-PIELĘGNIARKA,NOWY SĄCZ
1144) WIESŁAW WOŹNIAK - NAUCZYCIEL DYREKTOR GIMNAZJUM, IWANOWICE
1145) EWA WRÓBEL -NAUCZYCIEL HISTORII
1146) ASMIK WOŹNIAK - NAUCZYCIELKA, IWANOWICE
1147) JAROSŁAW ROLEWSKI, INŻYNIER BUDOWNICTWA, PRZEDSIĘBIORCA, POZNAŃ
1148) ANNA LEBET-MINAKOWSKA, ZWIĄZANA Z RUCHEM WIARA I ŚWIATŁO, WSPÓLNOTAMI L'ARCHE
1149) MAREK PIAŁUCHA, DR HAB. WSZ "EDUKACJA" WROCŁAW
1150) HALINA SKOCZYŃSKA-PIAŁUCHA, LEKARZ MEDYCYNY, WROCŁAW
1151) GRAŻYNA KORNET - PEDAGOG SPECJALNY, WARSZAWA
1152) KS.MGR ANDRZEJ BORZĘCKI, LUBARTÓW-LUBLIN
1153) TADEUSZ PLUZANSKI, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1154) KS. KAZIMIERZ NAWALANIEC - KSIADZ CLEARWATER, FLORIDA
1155) JAN LUCJAN WYCIŚLAK PUBLICYSTA
1156) KORCZAK KRZYSZTOF, MARKETER-LONDYN
1157) PIOTR LEGUTKO - DZIENNIKARZ, PUBLICYSTA, TVP, NOWE PAŃSTWO
1158) JERZY CHACIŃSKI, GDAŃSK
1159) JERZY CHACIŃSKI, GDAŃSK
1160) ANNA I MACIEJ BEIERSDORF, KRAKÓW
1161) DANUTA I KRZYSZTOF BEIERSDORF, KRAKÓW
1162) JACEK SIEDLECKI - ODLEWNIK, DYREKTOR WO AGH KRAKÓW
1163) TOMASZ GORAJCZYK-KOMPOZYTOR MUZYCZNY
1164) PAULINA WALKOWICZ-GORAJCZYK-RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY
1165) AGATA KLOPOTOWSKA - TLUMACZ, WARSZAWA
1166) KAZIMIERZ BOCIAN, PIOTR MISTACHOWICZ, WYDAWCY Z KRAKOWA
1167) LESZEK DROGOWSKI – APTEKARZ, WARSZAWA.
1168) IZABELA NARUSZEWICZ, BIOLOG, CHAPEL HILL, POLNOCNA KAROLINA, USA
1169) STANISŁAW MICHALKIEWICZ, WARSZAWA
1170) ZBIGNIEW HADRYCH, NAUCZYCIEL, BIERUŃ
1171) ANNA HADRYCH, URZĘDNIK, BIERUŃ
1172) IRENEUSZ HACZEWSKI, LUBLIN, KAWALER KRZYŻA KOMANDORSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1173) KAROLINA KORNILUK, SOSNOWIEC
1174) AGATA KARDAS, KRAKÓW
1175) WIESŁAWA SZAREK EMERYTKA KRAKÓW
1176) MARZENA SZAREK TECH. RTG KRAKÓW
1177) KAZIMIERZ WAPIENNIK - EKONOMISTA – KRAKÓW
1178) IZABELLA WAPIENNIK - NAUCZYCIELKA – KRAKÓW
1179) WANDA WAPIENNIK - EMERTYKA – KRAKÓW
1180) RAFAŁ BALAWEJDER, TARNÓW
1181) CZESŁAW T. NIEMCZYŃSKI, DZIENNIKARZ, HISTORYK, KRAKÓW.
1182) BOŻENA NIEMCZYŃSKA, HISTORYK, KRAKÓW.
1183) ALEKSANDRA NIEMCZYŃSKA, STUDENTKA, KRAKÓW.
1184) KINGA NIEMCZYŃSKA, STUDENTKA, KRAKÓW.
1185) MICHAŁ POTOPLAK, STUDENT, USTROŃ
1186) DR HAB. MARIA SZMEJA, SOCJOLOG, KRAKÓW
1187) HALINA RUSEK, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1188) WOJCIECH CEGLARZ - NAUCZYCIEL, ZAKOPANE
1189) IZABELA CEGLARZ - NAUCZYCIELKA, ZAKOPANE
1190) MARZANNA DE LATOUR, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
1191) MAGDALENA HANUSZKIEWICZ KRAKÓW
1192) LESLAW GÓRNIK, INZYNIER., TORONTO, ONTARIO
1193) KRYSTYNA SETKOWICZ EMERYTKA Z KRAKOWA.
1194) ŁUKASZ BORKOWSKI, STUDENT, TYCHY
1195) WALDEMAR RATAJ, KRAKÓW
1196) KRYSTYNA TROJAN-PIEPRZYK - EKONOMISTA, KRAKÓW
1197) MICHAŁ ORLICZ, ELEKTRONIK, DZIENNIKARZ,,CZŁONEK RADY PROGRAMOWEJ "TYGODNIKA SOLIDARNOŚĆ”, STARA KAMIENICA
1198) PAWEL BONKIEWICZ, LÓDZ, MENADZER
1199) JAROSŁAW KAJDAŃSKI - DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1200) KRZYSZTOF KAJDAŃSKI - STUDENT, KRAKÓW
1201) ANDRZEJ SZNAJDER, HISTORYK, BYTOM
1202) KRISTINA BEGLARYAN,DIANA BEGLARYAN,ARNOLD SARGSYAN
1203) BEATA BIEDROŃSKA-SŁOTA, HISTORYK SZTUKI, KRAKÓW
1204) KRISTINA BEGLARYAN
1205) WINICJUSZ GURECKI, TORONTO,CANADA
1206) TOMASZ KADŁUCZKA , INŻYNIER, KRAKÓW
1207) JULIA NOWICKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKOW
1208) ANNA RECZYŃSKA, KRAKÓW, HISTORYK
1209) MAREK BOGUSŁAW CIEŚLAK INŻ. MATEMATYK
1210) ANNA SALA - NAUCZYCIELKA EMERYTKA (FIZYK,MUZYK) CHRZANÓW
1211) ANNA PETELENZ, STUDENTKA, KRAKÓW
1212) MALIK ANDRZEJ-STUDENT HISTORII UJ, KRAKÓW
1213) TOMASZ WITKOWSKI, POLITOLOG, KRAKÓW
1214) BARBARA DROBNIEWICZ - ARCHEOLOG, KRAKÓW
1215) DR N.MED. JACEK ORŁOWSKI, RZESZÓW
1216) DANIEL KLESZCZ,STUDENT,CZĘSTOCHOWA
1217) GRAŻYNA MICHALCEWICZ, NOWY SĄCZ
1218) WOJCIECH MICHALCEWICZ, NOWY SĄCZ
1219) JADWIGA MICHALCEWICZ, KRAKÓW
1220) JAKUB MICHALCEWICZ, KRAKÓW
1221) BOGUSŁAW SZCZEPAN ŁABĘDZKI - TEOLOG, HAJNÓWKA
1222) KATARZYNA WOLSKA ŁABĘDZKA - HISTORYK, HAJNÓWKA
1223) PAWEŁ KORCZEWSKI WARSZAWA
1224) MICHAŁ NAŁĘCZ-NIENIEWSKI - STUDENT, KRAKÓW
1225) GRZEGORZ NAŁĘCZ-NIENIEWSKI – KRAKÓW
1226) MARIAN GRABOWSKI - PROF. FILOZOFII, TORUŃ
1227) MARCIN BAJER - INFORMATYK, SKRZYNKA K. DOBCZYC
1228) DOMINIK PRZYBOROWSKI - STUDENT FIZYKI JĄDROWEJ AGH – KRAKÓW
1229) LIDIA SIWICKA, LEKARZ EMERYTOWANY, LUBLIN
1230) MARIA TERESA CWIKLINSKA-BRYCZEK, LEKARZ EMERYTOWANY, LUBLIN
1231) PAWEL CWIKLINSKI, FIZJOTERAPEUTA, LUBLIN
1232) JOANNA BELLON, NAUCZYCIEL EMERYTOWANY, LUBLIN
1233) PROF. DR HAB. N. MED. ZOFIA RUPNIEWSKA, LUBLIN
1234) ROMAN WASENCZUK, LEKARZ-KARDIOLOG, LUBLIN
1235) JADWIGA WASENCZUK, LEKARZ EMERYTOWANY, LUBLIN
1236) EMILIA PIĄTEK - PLASTYK- WARSZAWA
1237) MARIUSZ SOKOŁOWSKI RADNY RADY MIEJSKIEJ W BRZEGU, PRAWNIK, BRZEG
1238) BOGDAN FIJAŁKOWSKI - NAUCZYCIEL AKADEMICKI (PK), KRAKÓW
1239) JAROSŁAW BIAŁEK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KIELCE
1240) DANIEL TOMASZ SYGUDA, TEOLOG, CZĘSTOCHOWA
1241) CZESŁAW KŁOSEK, BYŁY GÓRNIK, DZIS PRAWNIK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1242) KRISTINA BEGLARYAN,DIANA BEGLARYAN,ARNOLD SARGSYAN.SOCHACZEW.
1243) TOMASZ TUSZKO, ARTYSTA PLASTYK, WARSZAWA
1244) MAREK BOHDZIEWICZ, LEKARZ SPECJALISTA PSYCHIATRA, OSTROŁĘKA
1245) PIOTR MELKOWSKI, PROGRAMISTA, BYDGOSZCZ
1246) MIROSŁAW KREPSKI,PRZEDSIĘBIORCA,SULEJÓWEK
1247) HUBERT KATARZYŃSKI, FILOZOF, KRAKÓW
1248) ZBIGNIEW MACHOŃ - CHOCIANÓW - DOLNY ŚLĄSK
1249) ARKADIUSZ JAROSZ, EKONOMISTA (NACZELNY "TWOJEGO WYSZKOWIAKA"), WYSZKÓW
1250) EDYTA JAROSZ, PEDAGOG (DYREKTOR OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W WYSZKOWIE), WYSZKÓW
1251) JAN ZAJĄC, WYDAWCA, KATOWICE
1252) MIKAYEL GEVORGYAN - EKONOMISTA – KATOWICE
1253) ANDRZEJ SENDRAKOWSKI, PRZEDSIEBIORCA, KRAKOW
1254) MAGDALENA KRZYCZKOWSKA-SENDRAKOWSKA, LEKARZ, KRAKOW
1255) DR ANDRZEJ WADAS (HISTORYK), KRAKÓW
1256) WANDA MAŁGORZATA PAKULSKA ,RENCISTKA, WARSZAWA
1257) JÓZEF WINDAK-BYŁY V-CE PREZES KIK CHRZANÓW
1258) WOJCIECH SURA, STUDENT, WAŁBRZYCH
1259) DARIUSZ JANICKI - INŻYNIER OCHRONY ŚRODOWISKA Z ŻAROWA
1260) ANNA MADEJ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, PREZES KOŁA TARNOPOLAN, KRAKÓW
1261) JACEK RZEPKA, HISTORYK, GRODZISK MAZOWIECKI
1262) DOROTA DUKWICZ, HISTORYK, GRODZISK MAZOWIECKI
1263) EWA JANASZAK, ASTRONOM, OLSZTYN
1264) JANUSZ RUDKA, INŻYNIER, MROZY
1265) JACEK ŚWIĘCKI, INFORMATYK, WARSZAWA
1266) BARBARA KLIMKIEWICZ-KOBYLINSKA, AKTORKA, SPIKERKA RWE,MONACHIUM-HAAR
1267) EWA BARCZYŃSKA-SZEWCZYK, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1268) PAWEŁ SZEWCZYK, FOTOGRAF, KRAKÓW
1269) LESZEK BORKOWSKI, INFORMATYK, BIAŁYSTOK
1270) KRZYSZTOF JANOWSKI, INFORMATYK, KRAKÓW
1271) OLGA ŻAKOWICZ- FILOLOG , WARSZAWA
1272) ZBIGNIEW RYBA, NAUCZYCIEL HISTORII, KRAKÓW
1273) TERESA HEDA - SNOPKIEWICZ,DR N.EK. WARSZAWA
1274) ANTONINA SNOPKIEWICZ, STUDENTKA, WARSZAWA
1275) MAŁGORZATA RYBA, KRAKÓW
1276) LESŁAW KAWALEC, WYDMINY, PROTESTANT, NAUCZYCIEL
1277) AGNIESZKA MOTYLEWSKA-KAWALEC, WYDMINY, CHRZEŚCIJANKA
1278) DR MED. JANUSZ SZELUGA PSYCHIATRA GWSH
1279) TIGRAN KARAPETYAN(KRAKÓW),ELLA MKRTCHYAN(KRAKÓW)
1280) DR HAB. JACEK BARTYZEL, PROFESOR UMK, ŁÓDŹ – TORUŃ
1281) DANIEL ZABOROWSKI , LEKARZ , WŁOCŁAWEK
1282) ZBIGNIEW KOVATS - IN¯YNIER, KONIN
1283) PAWEŁ KĘDRA, SOCJOLOG, KRAKÓW
1284) WŁODZIMIERZ BARAN,ELEKTRONIK, OLEŚNICA
1285) KRYSTYNA PETRUS
1286) GRZEGORZ BONIECKI, INFORMATYK
1287) EWA I IGOR LEŚ
1288) WOJCIECH LEŚNY ,SEKRETARZ FUNDACJI SEMPER SILESIA TRADYCJA NARODÓW WSPÓLNYM DZIEDZICTWEM
1289) TOMASZ TRIEBEL - UCZEŃ LO SOSNOWIEC
1290) BARTŁOMIEJ MARJANOWSKI UCZEŃ LO SOSNOWIEC
1291) ATTILA LESZEK JAMROZIK, ARTYSTA PLASTYK , KRAKÓW
1292) EWA BARANSKA-JAMROZIK, ARTYSTA PLASTYK, KRAKÓW
1293) WOJCIECH ORZEWSKI, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA

---
[image]

Pozdrawiam serdecznie,
Bernadetta

Bernadetta(R)

E-mail

Ryglice,
23.10.2006,
05:43
(zmieniony przez admin
dnia 26.02.2008 o godz. 15:49)


@ Bernadetta

Sygnatariusze - lista na bieżąco aktualizowana - ciąg dalszy

 

1294) EWA ANDRZEJ LALIK Z RODZINĄ EMERYCI
1295) MARIUSZ MASZKIEWICZ ,SOCJOLOG, BRWINÓW
1296) MARIA DZIELSKA - PROFESOR W ZAKŁADZIE HISTORII BIZANCJUM, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1297) SŁAWOMIR KOWALEWSKI, LITERAT, WARSZAWA
1298) DR IZABELA DĘBICKA, MUZYK, MUZYKOTERAPEUTA
1299) PAWEL IWANOWSKI, LEISURE ATTENDANT READING, ANGLIA
1300) PAWEŁ KĘSZYCKI BANKOWIEC
1301) MAREK CZAPLA - INFORMATYK, KRAKÓW
1302) RENATA CZAPLA - MANAGER, KRAKÓW
1303) RADOSLAW HUGET
1304) MAŁGORZATA SIKORSKA-STANISZEWSKA - PRACOWNIK SOCJALNY, CZŁONEK ZARZĄDU STOWARZYSZENIA "GODNOŚĆ" Z GDAŃSKA
1305) TERESA CHOJNACKA FLORYSTKA KRAKOW
1306) PIOTR CHOJNACKI HOTELARZ KRAKOW
1307) TADEUSZ BORUTA - ARTYSTA MALARZ, PROFESOR UR, KRAKÓW
1308) ALDONA MICKIEWICZ - ARTYSTA MALARZ, KRAKÓW
1309) BERNADETTA GALAS, SEKRETARZ REDAKCJI TEZEUSZA
1310) MARCIN KĘDRYNA - REDAKTOR, WARSZAWA
1311) KRYSTYNA OHANOWICZ-ADAMSKA FIZYK-EMERYT, WARSZAWA
1312) DARIUSZ EKSZTEJN, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA
1313) TOMASZ OLKO SIEDLCE PREZES ZARZĄDU FUNDACJI GAZETY PODLASKIEJ IM.PROF. DEUSZA KŁOPOTOWSKIEGO
1314) WLODZIMIERZ KALUZA, PROGRAMISTA, MONACHIUM
1315) MARYLA KOCHANOWSKA
1316) DR INŻ. PIOTR REGIEC, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, OŁAWA
1317) PROF. PIOTR FRANASZEK, INSTYTUT HISTORII UNIWERSYTET JAGIELLONSKI
1318) EWA BŁASZCZYK, AKTORKA, WARSZAWA
1319) KS. WOJCIECH DROZDOWICZ
1320) ANNA BIRECKA - LEKARZ,KIEŁCZÓW
1321) MAREK BIRECKI - INFORMATYK,KIEŁCZÓW
1322) PAWEŁ ROGOŻ, INFORMATYK, KRAKÓW
1323) MALGORZATA LIPOWSKA, PRACOWNIK NAUKOWY, ATLANTA, GA, USA
1324) ANDRZEJ TARASEK, PIEKARY ŚLĄSKIE
1325) ANNA DRZEWIECKA, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1326) TOMASZ ZASADA, INFORMATYK, TORUŃ
1327) JAN BARSZCZ-BOGUSŁAWSKI, STUDENT STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH, KRAKÓW
1328) JANUSZ RUTAŃSKI INŻYNIER MECHANIK WROCŁAW
1329) ELŻBIETA RUTAŃSKA NAUCZYCIEL AKADEMICKI WROCŁAW
1330) IWO RUTAŃSKI STUDENT POLIT. WROCŁ. WROCŁAW
1331) HALINA SPASOWSKA, PREZES SPOŁECZNO-KULTURALNEGO TOWARZYSTWA "QUINTA ESSENTIA" WE WROCŁAWIU
1332) SŁAWOMIR KAPICA, ELEKTRONIK, GDAŃSK
1333) KS. ANDRZEJ MISZK, KSIĄDZ, JEZUITA, WROCŁAW
1334) WOJCIECH WENCEL, POETA, NIEZALEŻNY PUBLICYSTA, GDAŃSK
1335) ALICJA ŁAKOMSKA - NAUCZYCIEL, PILCHOWICE
1336) RYSZARD ŁAKOMSAKI - NAUCZYCIEL, PILCHOWICE
1337) MICHAŁ ŁAKOMSKI - PRACOWNIK FIZYCZNY, PILCHOWICE
1338) ANNA ŁAKOMSKA – STUDENTKA, PILCHOWICE
1339) ZBIGNIEW MIELEWCZYK, GDYNIA
1340) ANNA SZEWCZYK, REDAKTOR, WARSZAWA
1341) IRENA PARTYKA, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL, NOWA SŁUPIA
1342) JADWIGA PROKOP - PSYCHOLOG, NIEPOŁOMICE
1343) RADOSŁAW FALKOWSKI - EKONOMISTA - SZCZECIN
1344) KAZIMIERZ JODKOWSKI, PROFESOR FILOZOFII NA UNIWERSYTECIE ZIELONOGÓRSKIM,ZIELONA GÓRA
1345) TON VAN ANH, STUDNETKA ,WARSZAWA
1346) ATTILA LESZEK JAMROZIK, ARTYSTA PLASTYK
1347) EWA BARANSKA-JAMROZIK, ARTYSTA PLASTYK
1348) KAZIMIERZ WOŻNIAK WROCŁAW
1349) ROBERT KRZYSZTOŃ, ,DZIENNIKARZ,WARSZAWA
1350) KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ GDAŃSK
1351) MATEUSZ SANAKIEWICZ - INZYNIER, KRAKOW
1352) PIOTR GRABARCZYK, REDAKTOR, WARSZAWA
1353) IZABELLA PAROWICZ JERZY PAROWICZ INZ. ZOOTECHNIK , ILAWA
1354) JÓZEF WALA, INFORMATYK, WARSZAWA
1355) JADWIGA CHECINSKI, INZYNIER INFORMATYK, PHOENIX, ARIZONA, USA
1356) MARLENA NIPL-DEMIDOWICZ - KOPENHAGA
1357) ANTONI DEMIDOWICZ - KOPENHAGA
1358) MGR INZ. LECH PRZEWLOKA, USA
1359) DOMINIK SOWA.RADIO GDAŃSK
1360) PIOTR BAUM, RENCISTA, CZĘSTOCHOWA
1361) DR INŻ ADAM SCHWARZ - PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1362) WIESŁAW ZIEMECKI - INŻYNIER EL. WROCŁAW
1363) ROBERT KUSIO-MANAGER Z GDAŃSKA
1364) LESZEK ZAGRÓDKA EMIGRANT SOLIDARNOŚCI ,HOLANDIA
1365) JUSTYNA DYDUCH, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, AE KRAKÓW
1366) CZESŁAW DYDUCH, PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1367) DR STANISŁAW SZURO, HISTORYK, ZAM. W WIELICZCE
1368) MARIA PIONTEK - STUDENTKA, OPOLE
1369) SEBASTIAN CIESIELSKI, KIEROWNIK ZESPOŁU DS. UNII EUROPEJSKIEJ, STAROSTWO POWIATOWE W PRUSZKOWIE
1370) KRYSTYNA ZAUFAL, NAUCZYCIEL KRAKÓW
1371) KATARZYNA CZEKIERDA, TEATROLOG, WROCŁAW
1372) PIOTR CZEKIERDA, POLITOLOG, WROCŁAW
1373) ZBYSZEK MĄDZELEWSKI, SOCJOLOG, LWÓWEK ŚLĄSKI
1374) EDWARD E. NOWAK - MENADŻER, KRAKÓW
1375) MARTA KRUK, PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1376) MAJA KRUK, ETNOLOG, KRAKÓW
1377) OLGA KRUK, FIZJOTERAPEUTA, KRAKÓW
1378) STANISŁAWA JAMROZ NAUCZYCIEL KRAKOW
1379) STANISŁAW MAJDA, INŻYNIER-EMERYT, NOWY TARG
1380) BARBARA MONNE-DZIKOWSKA, LEKARZ, KRAKÓW
1381) HENRYK DZIKOWSKI, LEKARZ, KRAKÓW
1382) KRYSTIAN BRODACKI, PUBLICYSTA, KRAKÓW
1383) MARIA KLARA BRODACKA, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1384) JAKUB BRODACKI, HISTORYK, WARSZAWA
1385) STANISŁAWA TAMIOŁA - NAUCZYCIELKA,WROCŁAW
1386) KS. GRZEGORZ WOJDA -LODZ.PARAFIA AP .PIOTRA I PAWLA.
1387) TOMASZ FURMAN, FILOZOF, KRAKÓW
1388) WITOLD WOJCIECHOWSKI, MGR INZYNIER, NIEMCY
1389) DR.-ING. ANDRZEJ STYCZYŃSKI, PRACOWNIK NAUKOWY ,HAMBURG
1390) GRAZYNA PLAWSKA AUSTRALIA WIEZIEN POLITYCZNY
1391) DR ELŻBIETA MORAWIEC, KRYTYK TEATRALNY, KRAKÓW
1392) BARBARA STANCZYK-JASKULSKA , MIKROBIOLOG, WIEDEN, AUSTRIA
1393) JERZY GIZA, PEDAGOG, KRAKÓW
1394) KAZIMIERZ WAPIENNIK -EKONOMISTA – KRAKÓW
1395) IZABELLA WAPIENNIK -NAUCZYCIELKA – KRAKÓW
1396) WANDA WAPIENNIK - EMERYTKA – KRAKÓW
1397) JACEK KOWALSKI, GERMANISTA, DZIENNIKARZ, KOENIGSBRUNN - NIEMCY,
1398) ELŻBIETA BOŃCZA DOMAGALSKA, PHM, KRAKÓW
1399) KATARZYNA FREY REHABILITANT KRAKÓW
1400) BOGDAN SEKUŁA, SEKRETARZ TOWARZYSTWA IM. GEN. J. KUSTRONIA, NOWY SACZ
1401) EWA SLIWINSKA CHICAGO USA
1402) HENRYK KULA - MGR INŻ. SADOWNICTWA, SOLIDARNOŚĆ WALCZĄCA, RED. NACZ. PISMA BEZDEBITOWEGO "SUMIENIE"
1403) ELZBIETA DOBOSZ, REDAKTOR NIEZALEZNEGO SERVISU POLONINJNEGO, KOPENHAGA,DANIA
1404) JOLANTA TOBOŁA OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH KRAKÓW
1405) MARIA KRZYSTANEK OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RADWANOWICE
1406) STANISŁAWA STYRNA - TADEUSZ OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH MIĘKINIA
1407) GRZEGORZ IGNACY ŻABIŃSKI - KONSERWATOR ZABYTKÓW, GDAŃSK - PARYŻ – GDAŃSK
1408) KRZYSZTOF JODCZYK, NAUCZYCIEL, BIAŁYSTOK
1409) TADEUSZ PEEK, ŁÓDŹ
1410) MARCIN LEPIARZ KSIĘGOWY/STUDENT EKONOMI KRAKÓW
1411) LESZEK PASTUSZKO - ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI, KRAKÓW
1412) MIKOŁAJ PASTUSZKO - STUDENT, KRAKÓW
1413) ZOFIA PASTUSZKO - INŻYNIER, KRAKÓW
1414) LECH WOŹNIAK - ANTYKWARIUSZ, WARSZAWA
1415) MAŁGORZATA GŁOWACKA, HISTORYK, KRAKÓW
1416) MONIKA SZEWC, TŁUMACZKA, WARSZAWA
1417) STANISŁAW PARTYKA, PRZEDSIĘBIORCA, NOWA SŁUPIA
1418) STANISŁAWA SZEWCZYK, PRACOWNIK HR, KIELCE
1419) MARIAN SZEWCZYK, KIELCE
1420) ALEKSANDER BOBKO, FILOZOF, PROF. UR I WYKLADOWCA PAT
1421) GRZEGORZ LICZNER, KSIĘGARZ, WARSZAWA
1422) IWONA CABAŁA-NAUCZYCIELKA JĘZ.ANGIELSKIEGO-KRAKÓW
1423) KRZYSZTOF CABAŁA-SPECJALISTA D.S. NIERUCHOMOŚCI-KRAKÓW
1424) ANDRZEJ JENDRYCZKO, BIOCHEMIK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI
1425) ZENON KWOKA - POLITOLOG, GDAŃSK
1426) HUBERT JAKUCKI, EMERYT, WARSZAWA
1427) MARIUSZ WRETOWSKI, WARSZAWA,
1428) KAJA BOGOMILSKA, DZIENNIKARZ TYGODNIKA "NASZA POLSKA", WARSZAWA
1429) MAGDALENA PIECHOCKA, WARSZAWA
1430) O. JACEK CYDZIK CSSR
1431) ADAM ZABORSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1432) ANNA BARANOWA, HISTORYK SZTUKI, KRAKÓW
1433) MAREK PODOLSKI, RENCISTA, MIELEC
1434) SKÓRA RYSZARD, RENCISTA, MIELEC
1435) MARIA BĄK - SOCJOLOG, POZNAŃ
1436) URSZULA JAGIEŁA, PSYCHOLOG, CZĘSTOCHOWA
1437) DR HAB. JAROSŁAW JAGIEŁA, PEDAGOG I TERAPEUTA, CZĘSTOCHOWA
1438) ANDRZEJ PIETKIEWICZ-KONSULTANT,OLSZTYN
1439) EWA KOWALSKA,LEKARZ,KRAKÓW
1440) PAWEŁ SERDA, ADIUNKT UJ, KRAKÓW
1441) JACEK DOMAŃSKI - STUDENT, ŁÓDŹ
1442) KRYSTYNA ŁYCZAKOWSKA, ARCHITEKT, KRAKÓW
1443) ALEKSANDRA MAKUS – WŁODAWA
1444) GRZEGORZ MAKUS – WŁODAWA
1445) JADWIGA BEREZOWSKA - POGOŃ, PSYCHOLOG, KRAKÓW
1446) MAŁGORZATA BILSKA, SOCJOLOG, PEDAGOG, INICJATORKA LISTU OTWARTEGO GŁOS WIERNYCH ZAMIESZCZONEGO W MIESIĘCZNIKU WIĘŹ NR 7-8/2006, KRAKÓW
1447) DR ELŻBIETA MORAWIEC, KRYTYK TEATRALNY, KRAKÓW
1448) KATARZYNA GIŻANKA,STUDENTKA UJ,KRAKÓW
1449) MARIA STASZAŁEK
1450) ADAM M. CZARNOCKI, URZĘDNIK, WARSZAWA
1451) ANDRZEJ GARAPICH, KRAKÓW
1452) MARCELI SOMMER - UCZEŃ, SULEJÓWEK
1453) ELZBIETA MARKOWICZ
1454) TADEUSZ MAHRBURG, EMERYT, PRUSZKÓW
1455) ANDRZEJ WIECZOREK -NAUCZYCIEL- PŁOCK
1456) TADEUSZ ŚWIERZBIŃSKI-ICHTIOLOG, WROCŁAW
1457) ALEKSANDRA AGOPSOWICZ-GÓRSKA- URZĘDNIK, KRAKÓW
1458) LESZEK GÓRSKI-PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1459) KRZYSZTOF PYCLIK, TEOLOG, PRAWNIK, WROCŁAW
1460) DR N.MED. HELENA BAJRASZEWSKA-PYCLIK, LEKARZ, WROCŁAW
1461) ZBIGNIEW NOSOWSKI, REDAKTOR NACZELNY MIESIĘCZNIKA "WIĘŹ", WARSZAWA
1462) KRZYSZTOF WOJTAN-BRISBANE AUSTRALIA
1463) JAN JAGIELSKI – WYDAWCA, AGENCJA RADIOWO-TELEWIZYJNA "FAMA" SP.Z O O
1464) RAFAŁ POŁCZYŃSKI – POZNAŃ
1465) SŁAWOMIR GRZESIAK – DORADCA PODATKOWY, BOLESŁAWIEC
1466) RADOSŁAW BIADOŃ, EKONOMISTA, WARSZAWA
1467) JERZY MALINOWSKI - BIURO PROJEKTÓW PRZEMYSŁU SAMOCHODOWEGO - ASNIERES SUR SEINE
1468) DANUTA NOWAKOWSKA - NAUCZYCIELKA - SURESNES
1469) STANISŁAW HOŁUBECKI, EMERYT, SZCZECIN
1470) EWA SZCZERBA NAUCZYCIELKA ZAKOPANE
1471) KRZYSZTOF SZCZERBA NAUCZYCIEL ZAKOPANE
1472) URSZULA FUDALI - EMERYTKA – TORUŃ
1473) WOJCIECH RESZCZYŃSKI - DZIENNIKARZ
1474) RYSZARD TOKARSKI, STUDENT, GDAŃSK
1475) ANNA WAGA WRAZ Z SYNEM SEBASTIANEM ARAKELYAN, JELENIA GÓRA
1476) KONRAD FISCHER, STUDENT, WARSZAWA
1477) GRZEGORZ OCHNIA MELBOURNE AUSTRALIA
1478) AGATA JURASIŃSKA - STUDENTKA, KRAKÓW
1479) ROBERT KAWAŁKO, HISTORYK, KRAKÓW
1480) JERZY IWANCIW, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1481) PIOTR KONOPKA, GRAFIK KOMPUTEROWY, WARSZAWA
1482) CZESŁAWA PIECUCH - PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
1483) DOMINIK OSTRZECHOWSKI, WARSZAWA, UCZEŃ GIMNAZJUM
1484) HENRYK KOTARSKI - NAUCZYCIEL AKADEMICKI (AKADEMIA PEDAGOGICZNA W KRAKOWIE)
1485) BARBARA WYDRO - NAUCZYCIEL AKADEMICKI (AKADEMIA PEDAGOGICZNA W KRAKOWIE)
1486) ANDRZEJ MARYCZ-PSYCHIATRA, KRAKÓW
1487) MARIOLA MARYCZ-PIELĘGNIARKA, KRAKÓW
1488) BOŻENA MÓL-NAUCZYCIEL, CHRZANÓW
1489) ANNA TERESA ŁUKOWSKA- ADIUNKT NA WYDZIALE FILOZOFII I SOCJOLOGII UMCS
1490) MAŁGORZATA ELŻBIETA KOWALEWSKA- ADIUNKT NA WYDZIALE FILOZOFFI I SOCJOLOGII UMCS
1491) ANTONI Z. KAMIŃSKI, PRACOWNIK NAUKOWY, WARSZAWA.
1492) TOMASZ DAJCZAK, EKONOMISTA, WROCŁAW
1493) IRMA DĄBROWSKA - WICEPREZES KOŁA ORMIAN W GDAŃSKU
1494) GRZEGORZ ROSSA
1495) ADAM ZABORSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1496) ŁUKASZ DAROS-STUDENT INFORMATYKI AGH, KRAKÓW
1497) SLAWOMIR SWIDERSKI-LEKARZ WETERYNARII-KAARST,NIEMCY
1498) BARBARA SWIDERSKI-MGR.INZ.TECHNOLOGII DREWNA-KAARST,NIEMCY
1499) KAROLINA SWIDERSKI-STUDENTKA-KAARST,NIEMCY
1500) JANUSZ FLORJAN, INŻYNIER, KRAKÓW
1501) ROMUALD NIEDZIELKO - RUSYCYSTA, LEGIONOWO
1502) AGNIESZKA PALICKA, NAUCZYCIELKA, KOZIEGŁOWY
1503) ALEKSANDRA PALICKA, PRACOWNIK ADMINISTRACJI, KOZIEGŁOWY
1504) PAWEŁ GIZBERT-STUDNICKI, DORADCA PODATKOWY, KRAKÓW
1505) MICHAŁ WYSOCKI - STUDENT, OKUNIEW
1506) PIOTR KOLANOWSKI, URZĘDNIK SAMORZĄDOWY, WARSZAWA
1507) JACEK ZUREK, HISTORYK, WARSZAWA
1508) PROF. DR HAB.BOGUSŁAW DUNAJ, JĘZYKOZNAWCA, UJ, KRAKÓW
1509) HALINA DWORZECKA INZYNIER FRANCJA
1510) JOZEF DWORZECKI DR INZYNIER FRANCJA
1511) PAWEŁ KRASOWSKI, STUDENT, WARSZAWA
1512) EWA ROMANIEC, STUDENTKA, SANOK
1513) HALINA WOŹNICKA,NAUCZYCIELKA ,KRAKÓW
1514) LESZEK DŁUGOSZ – KRAKÓW
1515) BARBARA HRYNKIEWICZ - DŁUGOSZ , KRAKÓW
1516) IRENEUSZ MASIUL, NAUCZYCIEL, SZCZYTNO
1517) TERESA JANISZEWSKA, OŁAWA
1518) JAROSZ JAROSŁAW, BIELSKO-BIALA, URZĘDNIK ADMINISTRACJI SAMORZĄDOWEJ
1519) ROBERT KORNA, BRZEZINY KOLONIA K/CZĘSTOCHOWY
1520) HALINA WOŹNICKA - NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1521) ANDRZEJ WARCHAŁOWSKI, BONN,BYLY DZIENNIKARZ TV KRAKÓW, CZŁONEK I KOMISJI KRAJOWEJ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ”
1522) ALEKSANDRA KOROTECKA.-MALARKA, GRAFIK, DEKORATOR
1523) EWA ZAJĄC, HISTORYK, KRAKÓW
1524) PAWEŁ P. WRÓBLEWSKI, HISTORYK FILOZOFII, WROCŁAW
1525) MAREK JAN CHODAKIEWICZ, WASZYNGTON, DC, USA
1526) PRZEMYSŁAW ZIENKOWSKI, HISTORYK, OPTYK, BOCHNIA.
1527) ANDRZEJ DĘBSKI, INŻYNIER, PRZEDSIEBIORCA, KRAKÓW
1528) ANTONINA LACH-KAŹMIERCZAK, EMERYTKA, KRAKÓW
1529) MAŁGORZATA MAZANEK, LEKARZ, NOWY SĄCZ
1530) TOMASZ SKOWROŃSKI-STUDENT (UMED/UŁ)-ŁÓDŹ/KOLUSZKI
1531) MARIUSZ TUSZYŃSKI - ARCHEOLOG – TORUŃ
1532) DAMIAN KWIEK, DZIENNIKARZ (KRAKÓW)
1533) LESZEK BEDNARCZUK, PROFESOR, JĘZYKOZNAWCA, KRAKÓW
1534) AGNIESZKA PALICKA, NAUCZYCIELKA, KOZIEGŁOWY
1535) ALEKSANDRA PALICKA, PRACOWNIK ADMINISTRACJI, KOZIEGŁOWY
1536) GABRIELA WOJTYCZA, BIOLOG, KRAKÓW
1537) BARBARA WOJTYCZA, EKONOMISTA, KRAKÓW
1538) ANTONI WOJTYCZA, KRAKÓW
1539) PAWEŁ ZIEMIŃSKI-EKONOMISTA,ŁÓDŹ
1540) TADEUSZ DUBIS, INŻYNIER BUDOWLANY. ZAM. KRAKÓW
1541) MARIA CZARNECKA , OPIEKUNKA, KRAKÓW
1542) KRZYSZTOF CZARNECKI , UCZEN , KRAKÓW
1543) MARIA HONOWSKA , PROF. EMERYTOWANY UJ , KRAKÓW
1544) DOROTA DĘBSKA-BEZROBOTNA, KRAKÓW
1545) HENRYK PIETRUSZKIEWICZ - KRZESZOWICE, INŻYNIER
1546) MARIAN GOLOGORSKI- ART.RZEZBIARZ,WLASCICIEL GALERII SZTUKI
1547) KS. JACEK ŚWIĄTEK, KSIĄDZ, SIEDLCE
1548) JANINA KORDYS BIBLIOTEKARZ OŁAWA
1549) KRZYSZTOF KOPEĆ, INFORMATYK, DOBCZYCE
1550) LESZEK PERDEK RUDA ŚLASKA KIEROWNIK BUDOWY
1551) JADWIGA PIONTEK, ZAWÓD - TECHNIK-TECHNOLOG, OPOLE
1552) ALEKSANDRA DUBIS, PRZEDSZKOLANKA, KRAKÓW
1553) RAFAŁ KALINOWSKI - MATEMATYK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1554) BARBARA GODYŃ-KIRKER, NAUCZYCIELKA, LIBIĄŻ
1555) EWA CIEŚLAK, PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1556) TERESA STOWSKA, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1557) DOROTA BOROŃ, FARMACEUTKA, KRAKÓW
1558) SABINA RAŹNY, PRZEWODNIK TURYSTYCZNY, KRAKÓW
1559) AGATA OGIŃSKA, HISTORYK SZTUKI, KRAKÓW
1560) ALEKSANDER KUCZEK, STUDENT PRAWA, KRAKÓW
1561) IWONA KOSZEWSKA, LEKARZ, WARSZAWA
1562) WALDEMAR KOSZEWSKI, LEKARZ, WARSZAWA
1563) JULIA KOSZEWSKA, STUDENTKA, WARSZAWA
1564) JANUSZ KOBYLIŃSKI.EMERYT.PIASTÓW
1565) BEATA A. BĄK, NAUCZYCIEL, LUBLIN
1566) GRAŻYNA DZIEWOŃSKA, EKONOMISTA, KRAKÓW
1567) ANITA GARGAS, DZIENNIKARKA, TVP1, WARSZAWA.
1568) GRZEGORZ BANECKI , SŁOMCZYN
1569) JANINA BŁASZYK-FARMAKOLOG, POZNAŃ
1570) BEATA ADAMCZYK - STUDENTKA, KRAKÓW
1571) TERESA ISAKOWICZ ZALESKA - MATKA, MGR FILOLOG, KRAKÓW
1572) JOANNA ZALESKA - SIOSTRA, MGR POLONISTA, KRAKÓW
1573) DANUTA JANIK, MGR POLONISTA, KRAKÓW
1574) ELZBIETA KANIK, PLASTYK, KRAKÓW
1575) TADEUSZ KANIK, ELEKTRONIK, KRAKÓW
1576) ANNA JAWORSKA, RENCISTKA, KRAKÓW
1577) HELENA KASZKIN, MGR POLONISTA, KRAKÓW
1578) ZUZANNA BAZGIER, DEKORATOR WNĘTRZ, ZABIERZÓW
1579) ALEKSANDER BAZGIER, ARTYSTA MUZYK, ZABIERZÓW
1580) JOLANTA SMERECZAŃSKA, WYCHOWAWCA, LASKI
1581) JANUSZ FRĄCKIEWICZ, ŁÓDŹ, INŻ ELEKTRYK
1582) HALINA MISIAŁOWSKA - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA LO. KRAKÓW
1583) STEFANIA PAWŁOWICZ-EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA. KRAKÓW
1584) WŁADYSŁAW GRODECKI - PODRÓŻNIK KRAKÓW
1585) JERZY ROK – WARSZAWA
1586) MONIKA ŻUREK OPIEKUNKA WARSZAWA
1587) WALDEMAR JUREWICZ IN¯. ELEKTRYK GDAŃSK
1588) ELŻBIETA POLAŃSKA - GOSPODYNI DOMOWA, KRAKÓW
1589) ANDRZEJ KAŹMIERCZAK, PREZES PODKARPACKIEGO ZWIAZKU PIŁSUDCZYKÓW W RZESZOWIE, POSEŁ NA SEJM RP II KADENCJI
1590) MARIA I ANNA BRZOZOWSKIE, KRAKÓW – RZYM
1591) BARBARA CHOLEWA - DAKOWICZ KEMPTEN
1592) JANUSZ DAKOWICZ MECHANIK KEMPTEN
1593) KS. DAREK , ZASUSPENDOWANY KSIADZ, ZAWOD WYKONYWANY - INSTALACJA MARMUROW, MIAMI, FLORYDA
1594) ALICJA MARSZALEC, EMERYTKA, STAROGARD GDAŃSKI
1595) INKA SŁODKOWSKA, SOCJOLOG, INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH PAN, WARSZAWA
1596) JOLA WORKOWSKA, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1597) WOJCIECH KUNICKI, GERMANISTA, PROF. UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO, SOBÓTKA
1598) PROF. DR HAB. ZENON URYGA - POLONISTA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, AKADEMIA PEDAGOGICZNA, KRAKÓW.
1599) KAZIMIERA URYGA - POLONISTKA, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL LICEUM, KRAKÓW
1600) JAKUB URYGA - NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, KRAKÓW
1601) ANNA URYGA - DOKUMENTALISTA, DYREKTOR BIBLIOTEKI MEDYCZNEJ UJ, KRAKÓW
1602) BARBARA BORTLICZEK
1603) ELŻBIETA MASIAK, NAUCZYCIEL UNIWERSYTECKI, PSYCHOLOG, LUBLIN
1604) JAKUB SIUDYŁA, PROJEKTANT, LUBLIN
1605) ALEKSANDER WŁODARCZYK, LEKARZ, ZABRZE
1606) EWA I TADEUSZ BŁASIAKOWIE, KATOWICE, EMERYCI GÓRNICZY I BANKOWY
1607) BARBARA IJERZY WYPIÓRKIEWICZ, EMERYCI Z WARSZAWY
1608) KRZYSZTOF MARKUSZEWSKI (JAN PROWINCJUSZ) - LITERAT, CZŁ. ZARZ. STOWARZYSZENIA WOLNEGO SŁOWA , WARSZAWA
1609) BARBARA NAWALANIEC ,FILOLOG,KRAKÓW
1610) JAKUB NAWALANIEC,STUDENT,KRAKÓW
1611) ROMAN NAWALANIEC,RENCISTA,KRAKÓW
1612) MIECZYSŁAW ZACHARA,PRAWNIK EMERYT,KRAKÓW
1613) CECYLIA ZACHARA,NAUCZYCIEL,EMERYTKA,KRAKÓW
1614) MARTA STĄPOREK - BIBLIOTEKARZ, KRAKÓW
1615) DARIUSZ STĄPOREK - MASZYNISTA OFFSETOWY, KRAKÓW
1616) MAREK KIELIAN, ADWOKAT
1617) STANISŁAWA WALOSZCZYK - EMERYTOWANY PRACOWNIK UKS – KRAKÓW
1618) PAWEŁ WALOSZCZYK - EMERYTOWANY ŻOŁNIERZ ZAWODOWY – KRAKÓW
1619) ADAM ŚLUSARCZYK-KRZESZOWICE
1620) KRYSTYNA PLUCIŃSKA- SURÓWKA, HISTORYK, GÓRNA WIEŚ
1621) STANISŁAW SURÓWKA, INŻ., GÓRNA WIEŚ
1622) ANDRZEJ ROJEK - ELEKTRYK – OPATKOWICE
1623) RYSZARD MAŁORZEWSKI, EMERYT, KRAKÓW
1624) IRENA MAŁORZEWSKA, EMERYTKA, KRAKÓW
1625) IZABELA STASZCZYK, INŻ. GÓRNIK, LIBIĄŻ
1626) ZOFIA STASZCZYK, EMERYTOWANA KSIĘGOWA, LIBIĄŻ
1627) WŁODZIMIERZ SKALIK - CZĘSTOCHOWSKI KLUB GAZETY POLSKIEJ – CZĘSTOCHOWA
1628) JAN JACEK SZTAUDYNGER, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, ŁÓDŹ
1629) JOANNA ŻĄDŁO, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, AP KRAKÓW
1630) MIROSŁAW SMOLEŃSKI – WARSZAWA
1631) ZUZANNA SMOLEŃSKA - DZIENIKARZ, WARSZAWA
1632) FILIP MICHAŁ RDESIŃSKI - SPECJALISTA WOJSKOWEGO BIURA BADAŃ HISTORYCZNYCH, POZNAŃ
1633) LACH DOROTA, MGR EKONOMII, KRAKÓW - NOWA HUTA
1634) LACH HELENA, EMERYTKA, KRAKÓW - NOWA HUTA
1635) LEOPOLD ŁUKASZEWICZ-TELETECHNIK NA EMERYTURZE, MYSŁOWICE
1636) EUGENIUSZ KARASIŃSKI - PRZEWODNICZĄCY STOWARZYSZENIA REPRESJONOWANYCH W STANIE WOJENNYM REGIONU ŚLĄSKO-DĄBROWSKIEGO
1637) WALDEMAR L. GDANIEC, WYDAWCA SKÓRCZ
1638) JOANNA NOWAKOWSKA - NAUCZYCIEL HISTORII I JĘZYKA POLSKIEGO, KIJASZKOWO
1639) MACIEJ WOJCIECHOWSKI NAUCZYCIEL DYREKTOR INTERNATIONAL HOUSE KRAKOW
1640) BOHDAN PIĘTKA, HISTORYK, TRZEBINIA
1641) JAN KOSTECKI, KONSERWATOR, KRAKÓW
1642) WINICJUSZ GURECKI, TORONTO, KANADA
1643) CEZARY KLUS, STUDENT INFORMATYKI AGH, KRAKÓW
1644) AGNIESZKA KURYŚ, TŁUMACZ, WARSZAWA
1645) DR JANUSZ KAMOCKI, ETNOGRAF, KRAKÓW
1646) KRYSTYNA KUSZEWSKA, FILOLOG POLSKI, KRAKÓW
1647) URSZULA ZĘBALSKA, BIBLIOTEKARKA, KRAKÓW
1648) IRENA ZĘBALSKA, HISTORYK, KRAKÓW
1649) KS. BOLESŁAW KARCZ, V-CE PREZES ZG KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY, KRAKÓW
1650) ADAM STANISŁAW CZECZETKOWICZ, PEŁNOMOCNIK KOMITETU WYBORCZEGO "PODLASIE XXI WIEKU"
1651) WALDEMAR DANECKI, BIAŁYSTOK
1652) DR MAREK CZARNIAWSKI, HISTORYK, BIAŁYSTOK
1653) WITOLD WIĘSŁAW, MATEMATYK - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WROCŁAW,
1654) ELŻBIETA WIĘSŁAW, MATEMATYK, WROCŁAW,
1655) SAMVEL SHAHUMYAN - IN¯YNIER, WEBMASTER, HANDLOWEIC, - WROC£AW
1656) DR IZABELA CZAJA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1657) MGR INŻ. GRZEGORZ CZAJA, PRZEDSIĘBIORCA - PIEKARZ, KRAKÓW
1658) DR MARIA MIKOLON-EMERYTOWANY NAUCZYCIEL AKADEMICKI, GDAŃSK
1659) MGR ANNA MIKOLON-MUZYK
1660) MALGORZATA LIPOWSKA, PRACOWNIK NAUKOWY, ATLANTA, USA
1661) MARIUSZ G. PIESZKAŁA, CZŁONEK ZARZĄDU MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ NA OPOLSZCZYŹNIE, ZDZIESZOWICE
1662) ANDRZEJ WOJCIECH GRUSZCZYK-LEŚNIK, BYŁY DYREKTOR GORCZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO, NIEDZWIEDŹ
1663) WINCENTY KAMINSKI, ASSOCIATION PAUL GUINOT POUR LES AVEUGLES ET LES MALVOYANTS, CHEVILLY LARUE, FRANCE
1664) PIOTR CHOŁDA, KRAKÓW
1665) KATARZYNA SZYMANSKA-BORGINON, DZIENNIKARKA, BRUKSELA
1666) MIRA JANKOWSKA, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1667) KRYSTYNA JURKOWSKA, DR CHEMII, WARSZAWA
1668) MACIEJ JURKOWSKI, INŻYNIER ENERGETYK, WARSZAWA
1669) JERZY MIKOŁUĆ, HISTORYK SZTUKI, PARYŻ
1670) TERESA MATYSIEWICZ RAJGRÓD-EKONOMISTA
1671) MATYSIEWICZ AGNIESZKA -STUDENTKA-RAJGRÓD
1672) MATYSIEWICZ MAŁGORZATA-NAUCZYCIELKA-RAJGRÓD
1673) MATYSIEWICZ PIOTR HUBERT -NAUCZYCIEL-RAJGROD
1674) MATYSIEWICZ EDWARD -PRACOWNIK NADLEŚNICTWA-RAJGRÓD
1675) MATYSIEWICZ ARTUR-STUDENT-RAJGRÓD
1676) DR LECH HAYDUKIEWICZ, INST. GEOGRAFII AKADEMII PEDAGOGICZNEJ IM. KEN W KRAKOWIE, CZŁONEK KRRIT
1677) MAGDA DUDKIEWICZ – DR SOCJOLOGII, MILANÓWEK
1678) MAREK DUDKIEWICZ – SPECJALISTA BADAŃ MARKETINGOWYCH, MILANÓWEK
1679) KRZYSZTOF STRACHOTA, ANTROPOLOG KULTURY, PUŁAWY/WARSZAWA
1680) MALGORZATA MIERCZAK - SALZBURG, AUSTRIA / MGR SZTUKI, AKTUALNIE DOKTORANTKA UNIWERSYTETU MOZARTEUM
1681) BOGDAN KONDRATOWICZ KRAKÓW
1682) WALDEMAR SKOWROŃSKI - TECH. BUDOWL. , MUZYK; TORUŃ
1683) WOJCIECH KOCOT – ADIUNKT AGH, KRAKÓW
1684) KS.ROBERT SOLIS, KSIADZ, HANOWER-NIEMCY
1685) MICHAŁ STECZKO PRZEDSIĘBIORCA KRAKÓW
1686) HALINA KASPRZYK, EMERYT (NAUCZYCIEL), KATOWICE
1687) DR LESZEK SKONKA - KOMITET PAMIĘCI OFIAR STALINIZMU W POLSCE, WROCŁAW
1688) MECHERZYŃSKA-WIKTOR MAGDALENA, KRAKÓW
1689) PAWEŁ ROGOŻ, INFORMATYK, KRAKÓW
1690) JOZEF DOMIAN, CZLONEK NSZZ 1980, NEW BRITAIN,CONN.USA
1691) WLADYSLAW IZEWSKI , SYDNEY, AUSTRALIA
1692) PAWEŁ MARTIN, TŁUMACZ, WROCŁAW
1693) WILHELM GLOWACKI, VANCOUVER,BC, KANADA
1694) KRZYSZTOF KOSOWSKI ,URZĘDNIK, KRAKÓW
1695) BEATA BREITER, BIBLIOTEKARZ, WARSZAWA
1696) RYSZARD CIARANEK, KRAKÓW, PRAC.UMYSŁOWY
1697) JAKUB ŻAK – STUDENT, CZELADŹ
1698) ADAM RĄPALSKI, PROJEKTANT, ABSOLWENT ASP W KRAKOWIE, DYREKTOR MUZEUM ARMII KRAJOWEJ, KRAKÓW
1699) BARBARA SUSZCZYŃSKA-RĄPALSKA, PROFESOR ASP, KRAKÓW
1700) DR INŻ, Z. KUDŻMA NAUCZYCIEL AKADEMICKI WROCŁAW
1701) O. WLODZIMIERZ JAN WRONA SVD, PRACUJACY W QUITO STOLICY EKWADORU
1702) LECH WŁADYSŁAW OSIAK INFORMATYK JASTRZĘBIE ZDRÓJ.
1703) WIOLETA OSIAK NAUCZYCIEL JASTRZĘBIE ZDRÓJ.
1704) DR TOMASZ TELUK, DYREKTOR INSTYTUTU GLOBALIZACJI, GLIWICE
1705) MACIEJ DUDZIAK, NAUCZYCIEL POZNAŃ
1706) WANDA JÓŹWIAK, ZGIERZ
1707) DANUTA CZUPER, ARCHITEKT, STALOWA WOLA
1708) DR ADAM SAWICKI, FILOZOF, BIAŁYSTOK
1709) TOMASZ DOBROWOLSKI, WOLONTARIUSZ, OZORKÓW
1710) ALICJA KRAJEWSKA-PEDAGOG,KRAKÓW
1711) JOLANTA DZIUBKA, HANDLOWIEC, MYSŁOWICE
1712) KRZYSZTOF CIERPISZ, SZWECJA – LUND
1713) BEATA, JANUSZ MACIEJEWSCY NAUCZYCIELE SKARŻYSKO-KAMIENNA
1714) BOGDAN NIENAŁTOWSKI, FIZYK, GDAŃSK
1715) BARBARA KOZAKIEWICZ, EKONOMISTA, WARSZAWA
1716) JANINA KAMIŃSKA NAUCZYCIEL WADOWICE
1717) KRYSTYNA ROŻNOWSKA - DZIENNIKARAKA Z KRAKOWA
1718) AGATA KARDAS, KRAKÓW
1719) AGNIESZKA PALICKA, NAUCZYCIELKA, KOZIEGŁOWY
1720) ALEKSANDRA PALICKA, PRACOWNIK ADMINISTRACJI, KOZIEGŁOWY
1721) LECH MAŻEWSKI, PRAWNIK, GDANSK
1722) DR HAB. ROMUALD SZEREMIETIEW
1723) WACŁAW RASZKE – TECHNIK ELEKTRYK, KRAKÓW
1724) TERESA RASZKE – EMERYT, KRAKÓW
1725) BOŻENA RASZKE – NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1726) S£AWOMIR GLEJZER,KOORDYNATOR CALL CENTER, GDAÑSK
1727) AGNIESZKA MARSZAŁ, PRACOWNIK ADMINISTRACJI UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO, GDYNIA
1728) DOROTA MAJDA B.Z. GNIEZNO
1729) JOLANTA KOTARBA - NAUCZYCIEL - DYREKTOR SOSWDDN KRAKÓW,
1730) KRYSTYNA ŁABĘCKA - NAUCZYCIEL - DYREKTOR CKU KRAKÓW,
1731) KRYSTYNA KOWALSKA - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL KRAKÓW
1732) WŁODZIMIERZ WASYLAK
1733) WIESŁAW SOKOŁOWSKI-PREZES KONGRESU POLSKI SPRAWIEDLIWEJ I SUWERENNEJ ORAZ REDAKTOR NACZELNY PISMA LITERACKIEGO "TRWANIE"
1734) WIKTOR WEGRZYN, WARSZAWA
1735) ALEKSANDRA ORMAN - DZIENNIKARKA, KRAKÓW,
1736) MIECZYSŁAW ORMAN - MONTAŻYSTA TV, KRAKÓW
1737) AGATA TWARDOCH, ARCHITEKT, PILCHOWICE
1738) SZCZEPAN TWARDOCH, PISARZ, PUBLICYSTA, PILCHOWICE
1739) WOJCIECH CEGLARZ - NAUCZYCIEL, ZAKOPANE
1740) IZABELA CEGLARZ - NAUCZYCIELKA, ZAKOPANE
1741) JAN MAJEWSKI - FARMACEUTA, POZNAŃ
1742) MICHAŁ KUĆKA, STUDENT PRAWA, OŚWIĘCIM
1743) WOJCIECH POLAK,HISTORYK, PROFESOR UMK W TORUNIU
1744) MAŁGORZATA DUBIS - INŻYNIER, KRAKÓW
1745) MIROSŁAW DUBIS - INŻYNIER, KRAKÓW
1746) LECH Z. NIEKRASZ, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1747) ADAM WORKOWSKI, FILOZOF, WYKŁADOWCA PAT, KRAKÓW
1748) DANIELA MOTAK, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1749) SŁAWOMIR KASPRZYCKI - NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1750) BEATA HUBICKA; RENCISTKA; LEGNICA
1751) ELŻBIETA HUBICKA; EMERYTKA: LEGNICA
1752) URSZULA KRET, KRAKÓW
1753) BEATA PIECZONKA -NAUCZYCIEL, KRAKÓW
1754) ANNA MADEJ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, PREZES KOŁA TARNOPOLAN PRZY TMLIKPW, KRAKÓW
1755) DAWID KOŁDA - STUDENT, STARACHOWICE
1756) MARTINE KOWALSKI-BELLET, DOCENTKA -UNIWERSYTET AUGSBURG, 86343 KOENIGSBRUNN, NIEMCY
1757) JÓZEF KAPUSTA, INŻ. CHEMIK Z WROCŁAWIA
1758) MAREK POGORZELSKI-PRZEDSIĘBIORCA,GLIWICE
1759) TADEUSZ SZARSKI FILMOWIEC ŁÓDŹ
1760) KRYSTYNA SZARSKA PRAWNIK ŁÓDŹ
1761) JACEK POSTAWA-PRACOWNIK NAUKOWY, KRAKÓW
1762) BARBARA POSTAWA- GEOFIZYK , KRAKÓW
1763) OLGA POSTAWA - STUDENTKA , KRAKÓW
1764) EWA POSTAWA FILOLOG KRAKÓW
1765) ROMAN WAWRZONEK, PUBLICYSTA - WYDAWCA - TYGODNIK KURIER I PERIODYK PRZELOM - NOWY JORK
1766) ALEKSANDER SROKA, SPRZEDAWCA , KRAKÓW
1767) WIESŁAW WOŹNIAK - NAUCZYCIEL,DYREKTOR GIMNAZJUM,IWANOWICE
1768) ASMIK WOŹNIAK - NAUCZYCIELKA,IWANOWICE
1769) ANNA MARSZEWSKA-WĄSIEWICZ, SOPOT
1770) BOGUMIŁ NOWICKI, PRACOWNIK POCZTY POLSKIEJ I PREZES KORPORACJI SAMORZĄDOWEJ IM. J. DIETLA ,KRAKÓW
1771) DR PAWEŁ PRZYWARA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI,RZESZÓW
1772) WOJCIECH ŁUSZCZYNA, LEKARZ, RED. NACZELNY MIESIĘCZNIKA "LEK W POLSCE"
1773) PAWEŁ DUDEK, GOEGRAF, KRAKÓW
1774) GABRIEL KRAUS, EMERYTOWANY PRACOWNIK NAUKOWY, KATOWICE
1775) JANINA KRAUS, DOKTOR NAUK HUMANISTYCZNYCH, KATOWICE
1776) ANDRZEJ KUMOR, DZIENNIKARZ, TORONTO, KANADA
1777) KS. WIESŁAW KUDŁACIK, OBECNIE DIECEZJA ST. PÖLTEN W AUSTRII
1778) RYSZARD CICHIŃSKI EMERYT - GDYNIA
1779) EWA CICHIŃSKA EMERYTKA - GDYNIA
1780) EWA BARAŃSKA-JAMROZIK, ARTYSTA PLASTYK, KRAKÓW
1781) ATTILA LESZEK JAMROZI, ARTYSTA PLASTYK , KRAKÓW
1782) ŁUKASZ RYCHARSKI, FUNDACJA PROMOCJI INNOWACJI, TORUŃ
1783) JANUSZ KOBYLIŃSKI EMERYT PIASTÓW
1784) ZOFIA CZERCZYŃSKA, EKONOMISTA, ZDUŃSKA WOLA
1785) AGATA MAGIEROWSKA - ANTROPOLOG-OPOLE
1786) JERZY MAGIEROWSKI - LEKARZ – OPOLE
1787) WOJTEK OLEKSY -MASAŻYSTA- OLKUSZ
1788) EDYTA FIGURA, STUDENT, KRAKÓW
1789) IGNACY FERT, WODZISŁAW ŚLĄSKI
1790) LESZEK MAKAREWICZ, PARCZEW, NAUCZYCIEL
1791) IGA STEUDEN, EMERYTKA, WROCŁAW
1792) JÓZEF ZAJĄC, BIBLIOTEKARZ, CAMBRIDGE, MA USA
1793) ELŻBIETA ZIENKOWSKA-WŁAŚCICIEL ZAKŁADU OPTYCZNEGO BOCHNIA
1794) STANISŁAW ZIENKOWSKI-MUZYK BOCHNIA
1795) MACIEJ RATAJCZYK – KATOWICE
1796) GRZEGORZ LEWICKI - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, INSTYTUT MATEMATYKI UJ, KRAKOW
1797) IRENA LEWICKI - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA, KRAKOW
1798) ZENON LEWICKI - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL, KRAKOW
1799) MARIAN I TERESA GRUSZKA - RENCIŚCI –STRUMIEŃ
1800) STANISŁAW OSTROWSKI, MGR INŻ. MECHANIK, PREZES POAK PRZY PARAFII M. M. KOLBE, LUBIN
1801) MARIA OSTROWSKA, NA EMERYTURZE, LUBIN
1802) TADEUSZ RÓŻYCKI, INŻYNIER,WROCŁAW
1803) KS. ANDRZEJ MUSZALA, KSIĄDZ, KRAKÓW
1804) JUSTYNA GODLEWSKA, ART. PLASTYK, WROCŁAW
1805) ZDZISLAW BYLOK, MGR INŻ,VANCOUVER, BC CANADA
1806) MARIA JANUSZ,MGR, BIELSKO-BIALA
1807) BEATA PENDERECKA - DZIENNIKARZ – KRAKÓW
1808) MARIA KOTOWSKA, TŁUMACZKA, WARSZAWA
1809) ANDRZEJ WISNIEWSKI, FIZYK PAN, WARSZAWA
1810) ELZBIETA KONOPINSKA, INZYNIER POZNAN
1811) IWONA ŁYNDA LEKARZ KRAKÓW
1812) MARCIN ŁYNDA UCZEŃ LO KRAKÓW
1813) BARBARA GAJOS-FIGURA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, FARMACEUTA, WROCŁAW
1814) PIOTR ŁUŻNY - TEOLOG, MATEMATYK, WROCŁAW
1815) GRZEGORZ PRZEBINDA, RUSYCYSTA, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1816) BEATA ZUBOWICZ, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
1817) TOMASZ MESJASZ, DYREKTOR HANDLOWY, BĘDZIN
1818) KINGA OGONOWSKA - KSIĘGARZ – KRAKÓW
1819) LECH MAREK JAWORSKI, TŁUMACZ VANCOUVER BC KANADA
1820) ALEKSANDRA MARCHLEWSKA, KSIĘGARZ, WROCŁAW
1821) BOGUSŁAW MAŚLIŃSKI PREZES STOWARZYSZENIA "VICTORIA"
1822) PROF. DR HAB. BOGUSŁAW DUNAJ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI UJ, KRAKÓW
1823) ANITA PETKO PIELĘGNIARKA, KRAKÓW
1824) BARTOSZ PETKO UCZEŃ, KRAKÓW
1825) JOANNA GORECKA-KALITA, DR N. HUM., HISTORYK LITERATURY, NAUCZYCIEL AKADEMICKI (UJ)
1826) MARTA PILCHNIAK, KRAKÓW
1827) ZBIGNIEW SZYDŁOWSKI, KRAKÓW
1828) KRYSTYNA SZYDŁOWSKA, KRAKÓW
1829) MARIA ŁOBODA, KRAKÓW
1830) URSZULA PESZT, KRAKÓW
1831) IZABELA PESZT, KRAKÓW
1832) MATEUSZ PESZT, KRAKÓW
1833) ZBIGNIEW PESZT, KRAKÓW
1834) AGNIESZKA PIROWSKA, KRAKÓW
1835) ELŻBIETA PIROWSKA, KRAKÓW
1836) KAZIMIERZ PIROWSKI, KRAKÓW
1837) EWA BULIŃSKA, KRAKÓW
1838) ALEKSANDRA PIÓRECKA, KRAKÓW
1839) JANINA SMOLEŃ, KRAKÓW
1840) MARIA BEDNARZ, KRAKÓW
1841) MARIA PUIÓRECKA, KRAKÓW
1842) DANUTA CISŁO, KRAKÓW
1843) ANNA MATUSIK, KRAKÓW
1844) KRYSTYNA KOTARBA, KRAKÓW
1845) MARIAN GAWEŁ, KRAKÓW
1846) ANNA GAWEŁ, KRAKÓW
1847) AGATA JACHYM, KRAKÓW
1848) RYSZARD JACHYM, KRAKÓW
1849) ANNA LIS, KRAKÓW
1850) DANUTA LIS, KRAKÓW
1851) MIECZYSŁAW BIAŁEK, KRAKÓW
1852) TERESA ŻYŁA, KRAKÓW
1853) JANINA BUŁA, KRAKÓW
1854) KAZIMIERZ BUŁA, KRAKÓW
1855) ELŻBIETA KOCZUR, KRAKÓW
1856) STANISŁAW KULAS, KRAKÓW
1857) SYTANISŁĄW KULAS, KRAKÓW
1858) DANUTA CHRAPUSIŃSKA, KRAKÓW
1859) KINGA CHRAPUSIŃSKA, KRAKÓW
1860) JADWIGA STROJNY - EMERYTKA, KRAKÓW
1861) KAZIMIERA BODURKA, DEKORATOR WNĘTRZ, SKAWINA
1862) WŁADYSŁAW BODURKA - ELEKTRONIK, SKAWINA
1863) PIOTR BĄK, GITARZYSTA
1864) BRONISŁAWA DĄBROWSKA, EMERYTKA
1865) KRZYSZTOF BĄK, INŻYNIER
1866) DANIELA KULCZYNSKA - OSHAWA, ONTARIO, CANADA („NOWY KURIER”)
1867) DARIUSZ - OSHAWA, ONTARIO, CANADA („NOWY KURIER”)
1868) ELŻBIETA FIRLIT , SOCJOLOG, WARSZAWA
1869) ANNA KLUS, /GŁÓWNY KSIĘGOWY/, SUWAŁKI
1870) STANISŁAW KLUS / TECHNIK EKONOMISTA /, SUWAŁKI
1871) MARIA BOCIANOWA, EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1872) JANINA RUTKOWSKA - EMERYTKA Z WARSZAWY-FALENICY
1873) DARIUSZ WAWRZYNIAK, ELEKTRONIK INFORMACJI, PRACOWNIK KOSCIOLA W HAMBURGU
1874) MARIAN PASTUSZEK, LUBLIN, INFORMATYK
1875) ANNA SŁAWIŃSKA-NOWAKOWSKA FARMACEUTKA, PŁOCK
1876) KRZYSZTOF NOWAKOWSKI PRZEDSIĘBIORCA, PŁOCK
1877) KRYSTYNA ŻEGLIN-KURBIEL, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1878) URSZULA ŻABIŃSKA – ZAKLICZYN
1879) STANISŁAW ŻABIŃSKI - URZEDNIK, ZAKLICZYN
1880) ZDZISŁAW RACZKOWSKI - SANOK REDATOR
1881) KATARZYNA HANCZAKOWSKA, NAUCZYCIEL, RUDNO
1882) MARCIN HANCZAKOWSKI, PRAWNIK, KRAKÓW
1883) ANNA SZULCZYŃSKA REDAKTOR WYDAWNICTWA ZNAK, KRAKÓW
1884) WOJCIECH SZULCZYŃSKI REŻYSER, WYKŁADOWCA UJ, KRAKÓW
1885) TERESA BOCHWIC, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
1886) MARIA STECZKO, KRAKÓW
1887) WOJCIECH STECZKO, KRAKÓW
1888) MICHAŁ STECZKO, KRAKÓW
1889) BARTŁOMIEJ STECZKO, KRAKÓW
1890) JERZY MUSIELAK NAUCZYCIEL ZAKRZÓW TURAWSKI
1891) TERESA PIETRZAK, EKONOMISTA Z GDYNI
1892) TERESA STANKIEWICZ, ARTYSTKA MALARKA, KRAKÓW
1893) BARBARA GEMROT, EMERYTOWANA DZIENNIKARKA, KRAKÓW
1894) STANISŁAWA REICHAN, FILOLOG, KRAKÓW
1895) JERZY REICHAN, EMERYTOWANY PROFESOR PAN, KRAKÓW
1896) ALEKSANDRA MARKIEWICZ, EMERYTKA, KRAKÓW
1897) JÓZEFAA JASIŃSKA, EMERYTKA, KRAKÓW
1898) ALEKSANDER ALI MIŚKIEWICZ, NAUCZYCIEL AKADEMISKI, TATAR POLSKI, BIAŁYSTOK
1899) ALEKSANDER PORASZKA KRAKOW
1900) ANTONI J. WRĘGA, KONSTANCIN-JEZIORNA
1901) ANNA KATARZYNA KONDRACKA - EMERYTKA, WARSZAWA
1902) ELZBIETA WISNIEWSKA, PEDAGOG, WARSZAWA
1903) WOJCIECH HEMPEL, PLASTYK, ŁÓDŹ
1904) RYSZARD ŁUKAWSKI PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ŁOWICZ
1905) MARCIN WISNIEWSKI, UCZEN XVII LO IM. FRYCZA-MODRZEWSKIEGO, WARSZAWA
1906) DANIELA KULCZYNSKA , OSHAWA, ONTARIO, CANADA („NOWY KURIER”)
1907) DARIUSZ KULCZYNSKI, OSHAWA, ONTARIO, CANADA („NOWY KURIER”)
1908) KATARZYNA ROGALSKA, KIEROWNIK REGIONALNY, KRAKÓW
1909) PAWEŁ KUREK, PRZEDSIĘBIORCA, KRAKÓW
1910) ANNA GWIAZDA - ARCHITEKT- ARTYSTA MALARZ - GDAŃSK
1911) TOMASZ SZYMAŃSKI, INFORMATYK, WARSZAWA
1912) MARIA NAJDZIONEK - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1913) ARTUR ŁOBODA, ARTYSTA PLASTYK, KRAKÓW
1914) LEOPOLD ZGODA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1915) KAROL FJAŁKOWSKI - STUDENT, WROCŁAW
1916) INŻ ARCH.MACIEJ GROMNIAK ,PRZEDSIĘBIORCA,SZCZECIN,
1917) DR N .MED.ELWIRA GROMNIAK ,POMORSKA AKADEMIA MEDYCZNA ,SZCZECIN.
1918) BOŻENNA ULATOWSKA, WARSZAWA
1919) JAN JUCHNIEWICZ, PRAWNIK- GDAŃSK
1920) ADAM KULEWSKI, WYDAWCA, PRUSZKÓW
1921) BEATA KAJDAŃSKA, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
1922) LUKASZ KUSZEWSKI, POZNAN
1923) MGR TADEUSZ ORLOWSKI, TORONTO
1924) ALINA MAKOWIECKA, BIBLIOTEKARKA, GDANSK-WRZESZCZ
1925) BARBARA KUSZEWSKA, LOGOPEDA, POZNAN
1926) RADOSŁAW DOBOSZEWSKI, HISTORYK SZTUKI, KRAKÓW
1927) MARIAN CELARY, KRAKÓW
1928) MALGORZATA KUSZEWSKA, PRAWNIK, NIEMCY
1929) ANTONI CZYŻ, INŻYNIER, DOBRE MIASTO
1930) TADEUSZ BOROWICKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, PREZES SOS "NASZA WŁASNOŚĆ" W PŁOCKU
1931) WIESŁAW KULDANEK, GEODETA, RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY TARNÓW
1932) MACIEJ GROMNIAK, SZCZECIN
1933) DR ADAM SANDAUER, PRZEWODNICZĄCY STOWARZYSZENIA PRIMUM NON NOCERE
1934) RAFAŁ ŚLUSARZ
1935) URSZULA ŚLUSARZ
1936) IZYDORCZAK KAMIL, WROCŁAW
1937) BEATA PTAK ART.PLASTYK, WROCŁAWIA
1938) ANDRZEJ PTAK, WROCŁAW
1939) RAFAŁ STYPUŁKOWSKI, PREZES ZARZĄDU MEDIACOM, WARSZAWA
1940) PROF. DR HAB. BOGUSŁAW DOPART, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
1941) AGATA DĄBROWA - KOSTKA - STUDENTKA, KRAKÓW
1942) HANNA SIKORSKA, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1943) ELLA GRÜNEFELD, DORADCA HR, NIEMCY
1944) JAROSŁAW PIOTR KAZUBOWSKI, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1945) JAN A. BIELECKI, SYBIRAK, WARSZAWA
1946) DANUTA ZAMOYSKA - BIELECKA. ART. PLASTYK, WARSZAWA
1947) PALOMA WITKOWSKA, HISTORYK, KRAKÓW
1948) PAWEŁ WITKOWSKI, DZIENNIKARZ , WŁAŚCICIEL FIRMY, KRAKÓW
1949) PIOTR WITKOWSKI, UCZEŃ, KRAKÓW
1950) DOROTA ROJOWSKA EKONOM-EMERYT,KRAKOW
1951) JACEK ZAJAC, LEKARZ, CHICAGO, ILLINOIS
1952) TOMASZ MÜLLER, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1953) MAREK ROCZNIAK, GLIWICE
1954) JOANNA FABISIAK, STUDENTKA, MONACHIUM
1955) WLODZIMIERZ PIANKA, PROFESOR SLAWISTYKI, WARSZAWA
1956) PRZEMYSŁAW MARTYKA, PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, TARNÓW
1957) GRZEGORZ BIGAJ, HISTORYK, KRAKÓW
1958) JACEK TRZNADEL, PISARZ
1959) BOGDAN DĘBEK,PARLIN NEW JERSEY
1960) EWA DĘBEK,PARLIN, NEW JERSEY
1961) ANNA MARIA BUDKOWSKA - PRAWNIK KANONICZNY, FILOZOF I FOLOLOG; KRAKÓW
1962) HENRYKA BUDKOWSKA, EMER. BIOLOG, ZAKLIKÓW
1963) MIECZYSŁAW BUDKOWSKI, EMER. INŻ. ELEKTRYK
1964) HANNA GLADKI, EMERYTOWANY PROFESOR POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ
1965) MALGORZATA JELINSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
1966) IWONA ŚWIDZIŃSKA, LEKARZ, PRUSZKÓW
1967) KAZIMIERZ STAGROWSKI, SKLEPIKARZ, KRAKÓW
1968) MARIA LEWANDOWSKA, LEKARZ MEDYCYNY, OLSZTYN
1969) PAWEŁ KUGLARZ, RADCA PRAWNY, PRACOWNIK UJ
1970) ANNA MARIA BUDKOWSKA, PRAWNIK KANONICZNY, FILOZOF I FILOLOG, KRAKÓW
1971) PAWEL KAWARSKI, PRAWNIK, WARSZAWA
1972) WOJCIECH POKORA LUBLIN
1973) TOMASZ CYTACKI, INZYNIER, USA
1974) GRAŻYNA WALENDZIK, REDAKTOR MIESIĘCZNIKA "AKCENT POLSKI", MELBOURNE
1975) KAROL CHLIPALSKI, TORONTO
1976) ALEKSANDER JANICKI, ARTYSTA PLASTYK, KRAKÓW
1977) MIROSLAWA ZAWADZKA, MICHIGAN, USA
1978) BARBARA GÓRCZAK-KULDANEK, EKONOMISTA, TARNÓW
1979) HENRYK KARBOWSKI, LEKARZ, KIELCE
1980) HENRYKA KARKOWSKA-MŁOT, WROCŁAW
1981) O. PAWEŁ BADZIŃSKI OCD USOLE SYBERYJSKIE
1982) PIOTR BABICKI, STUDENT, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
1983) ZOFIA KWIATKOWSKA-DUBLASZEWSKI, MELBOURNE-AUSTRALIA
1985) MICHAŁ SZTAJER, INFORMATYK, LUBLIN
1987) MARIAN CURZYDŁO, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
1988) BOGDAN DONIGIEWICZ, KRAKÓW, EMERYT
1989) GRZEGORZ DONIGIEWICZ, KRAKÓW
1990) MAREK ZIELIŃSKI, PUBLICYSTA, KRYTYK LITERACKI, WARSZAWA
1991) TEODOR WERBOWSKI, SPECJALISTA ENERGETYK (KRAJOWA SEKCJA NAUKI NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"), GLIWICE,
1992) FELICJA WERBOWSKA, NAUCZYCIEL MATEMATYKI, GLIWICE
1993) MAGDALENA GORECKA-PRZEPOLSKA, SOCJOLOG, KRAKÓW
1994) ANDRZEJ KRZYSZTOF MASLOWSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
1995) ROMUALD SŁAWIŃSKI, GRAFIK, WŁAŚCICIEL AGENCJI REKLAMOWEJ, WARSZAWA
1996) WIESŁAW JANOWSKI, URZĘDNIK PAŃSTWOWY, TORUŃ
1997) BARBARA JANOWSKA, TORUŃ
1998) TERESA ONDERKA, STUDENTKA, KRAKÓW
1999) GRZEGORZ BUJNOWSKI, WARSZAWA
2000) DR BARBARA BRUZIEWICZ-MIKŁASZEWSKA, LEKARZ, WROCŁAW
2001) DR EWA BOHDANOWICZ, PEDIATA, WROCŁAW
2002) HALINA WESOŁOWSKA, NAUCZYCIEL, KRAKÓW
2004) URSZULA WÓJCIK, PRAC. NAUKOWY IJP PAN, RUDAWA
2005) STANISŁAW WÓJCIK, INŻ. MECHANIK, RUDAWA
2006) JACEK BUDZIASZEK - INŻYNIER AUTOMATYK, KRAKÓW-PODGÓRZE
2007) WŁODZIMIERZ HOLIAT, KRAKÓW
2008) SYLWIA PANEK, KIEROWNIK AGENCJI ZATRUDNIENIA, LUBLIN
2010) JOLANTA MATLIŃSKA SPECJALISTA DO ODPRAW CELNYCH, WROCŁAW
2011) JERZY DĄBROWSKI, INŻYNIER BUDOWNICTWA, GDAŃSK
2012) MAŁGORZATA PYKA, SOCJOLOG, KRAKÓW
2013) ANTONI STRYJEWSKI, WROCŁAW
2014) MARIOLA STRYJEWSKA, WROCŁAW
2015) MARIA DOMAGAŁA, PRAC. ADMINISTRACYJNY, KRAKOW
2016) JAN WICHROWSKI, MISSISSAUGA ONTARIO, KANADA
2017) SZREK HALINA KIELCE
2018) HRACHYA BOYAJYAN, STUDENT PRAWA, ZABRZE
2019) KRZYSZTOF NOWICKI, DZIENNIKARZ, ŚWIECIE
2020) JERZY DĄBROWSKI, INŻYNIER BUDOWNICTWA, GDAŃSK
2021) TOMASZ JURKOWSKI, REKLAMA, WARSZAWA
2022) WACŁAW HOLEWIŃSKI, PISARZ
2023) LIDIA KUSZLIK, EMERYTKA, KRAKÓW
2024) AGATA MAMOŃ-PROKOP, KONSERWATOR DZIEŁ SZTUKI, LUBORZYCA
2025) HELENA STYRNA-MAMOŃ, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
2026) TOMASZ PROKOP, INFORMATYK, LUBORZYCA
2027) AGATA WIŚNIEWSKA, ANTROPOLOG
2028) MAŁGORZATA WOLSZCZAK, INŻYNIER SOSNOWIEC
2029) KAROL URBAŃSKI WARSZAWA TANCERZ
2030) EWA MAREK, BIBLIOTEKARZ, UNIWERSYTET WROCLAWSKI
2031) WOJCIECH PRZYGOŃSKI, HISTORYK SZTUKI,WARSZAWA
2032) JOLANTA POPIŃSKA, WROCŁAW, DOKTORANT UWR
2033) DOROTA JOŃCZYK - INFORMATYK, KRAKÓW
2034) PAWEŁ LECHOWICZ, PROGRAMISTA, KRAKÓW
2035) JOLANTA PRÓCHNIEWICZ, PSYCHOLOG, DR TEOLOGII, POZNAŃ
2036) ZOFIA DUBLASZEWSKA - AUSTRALIA
2037) PAWEL NASSALSKI - PUBLICYSTA, WARSZAWA
2038) EWA CETNAROWSKA - BRZEG
2039) KRZYSZTOF ŁAZARSKI, HISTORYK, WARSZAWA
2040) ZOFIA ROMASZEWSKA, WARSZAWA
2041) ZBIGNIEW ROMASZEWSKI, SENATOR, WARSZAWA
2042) STANISŁAWA OCHAB-PASEK, KRAKOW
2043) WIESŁAW PASEK, DR FARMACJI, KRAKÓW
2044) MIKOŁAJ JERZY SZYMAŃSKI, STUDENT INFORMATYKI, WARSZAWA
2045) MARCIN PANEK, LUBLIN
2046) PIOTR ROGOWSKI, INŻYNIER ELEKTRONIK, WARSZAWA
2047) ADAM BOGUSZ, ELEKTRYK - KRAKÓW
2048) ARKADIUSZ WOLSKI, SPECJALISTA DS. MARKETINGU, LUBLIN
2049) AGNIESZKA GRABOWSKA, TORUŃ
2050) JANUSZ PONIEWIERSKI, REDAKTOR MIESIĘCZNIKA ,,ZNAK", KRAKÓW
2051) WŁODZIMIERZ BRYDA SPECJALISTA DS. MARKETINGU LUBLIN
2052) TADEUSZ MAROSZEK, BIBLIOTEKARZ, KRAKÓW
2053) ELŻBIETA SAKIEWA, KULTUROZNAWCA, ZGIERZ
2054) BRONISŁAW SAKIEWA, EMERYT, ZGIERZ
2055) IZABELA SKRZEKUCKA, KIEROWNIK, CHRZANOW
2056) PROF. DR HAB ALEKSANDRA CIEŚLIKOWA, PRAC. NAUKOWY IJP PAN, KRAKÓW
2057) PROF. DR HAB. MARIA MALEC, PRAC. NAUKOWY IJP PAN, KRAKÓW
2058) URSZULA BIJAK, PRAC. NAUKOWY IJP PAN, KRAKÓW
2059) DR HAB. BARBARA CZOPEK, PRAC. NAUKOWY, IJP PAN, KRAKÓW
2060) MAREK SOLECKI, DZIENNIKARZ, KRAKÓW
2061) ALEKSANDRA PODSTAWSKA-SOBIŁO, KUSTOSZ, KRAKÓW
2062) MARIA MAZUR, BIBLIOTEKARKA, KRAKÓW
2063) HUBERT BIAŁECKI
2064) BOGUSŁAW MARCINIAK, SOCJOLOG, GDANSK
2065) DANIEL SZYMONIK, URZĘDNIK SAMORZĄDOWY, KRAKÓW
2066) MARTA KRZYSZTOFOWICZ- SZOSTKIEWICZ, DZIENNIKARKA , KRAKÓW
2067) EWA I MAREK BODZIOCH SOKOŁOWICE
2068) MARIA GRABOWSKA, URZĘDNICZKA, TORUŃ
2069) DARIUSZ PRUD, EKONOMISTA, GDAŃSK
2070) JOANNA PETRY MROCZKOWSKA, PUBLICYSTKA, KRAKOW
2071) TADEUSZ PACUSZKA, BIOCHEMIK, WARSZAWA
2072) KRZYSZTOF DOBRECKI UNIWERSYTET WARSZAWSKI INSTYTUT DZIENNIKARSTWA
2073) BARBARA POLAK, WARSZAWA
2074) JAN M. RUMAN, REDAKTOR, WARSZAWA
2075) MARIA PONIEWIERSKA, REDAKTOR, KRAKÓW
2076) MIŁOSZ FIRLEJ, MUZYK, CHÓR DOMINICANTES, POZNAŃ
2077) GRZEGORZ KOZIŃSKI, DOKTORANT SDBIOL UMK, TORUŃ
2078) MAREK GLOGIER - ARCHIWISTA AKADEMII PEDAGOGICZNEJ W KRAKOWIE
2079) KAMILA LANG, INZYNIER, NIEMCY
2080) MAREK WRZESINSKI,DIRECTOR OF IVMAR ENGINEERING PTY LTD,AUSTRALIA
2081) ARTUR BZDOŃ, HANDLOWIEC,MICHAŁOWICE
2082) AGNIESZKA PONIEWIERSKA, STUDENTKA, KRAKÓW
2083) ZBIGNIEW ŁAGOCKI - PROF. ASP, KRAKÓW
2084) MAŁGORZATA CEBULA, REHABILITANTKA, KRAKÓW
2085) LUCYNA SAMOTYJA, ANIMATOR SPOŁECZNO - KULTURALNY, GORZÓW WIELKOPOLSKI
2086) ANGELIKA KUSAK, MUZYKOTERAPEUTA, KRAKÓW
2087) AURELIA KORBIEL, PSYCHOLOG, NOWY BYTOM
2088) JOANNA SOBAŃSKA, ARCHITEKT, KRAKÓW
2089) ZUZANNA DINTER- ARTYSTA TEATRU MUZYCZNEGO- ŁODŹ
2090) WACŁAW KUCHARSKI - ZŁOTNIK - ŁÓDŹ
2091) RÓŻA KAZIMIERSKA- KUCHARSKA - BUDOWLANIEC - ŁÓDŹ
2092) ELŻBIETA TOMASZEWSKA - KSIĘGOWA- ŁÓDŹ
2093) KRYSTYNA KARPIŃSKA-FOTOGRAF- ŁÓDŹ
2094) EWA CHARCHUT - CHEMIK- ŁODŹ
2095) MIECZYSŁAW STAJNKE, HANDLOWIEC, GDAŃSK
2096) AGNIESZKA JURLEWICZ, MATEMATYK, WROCŁAW
2097) MAŁGORZATA BOCHENEK - KONSERWATOR ZABYTKÓW, KRAKÓW
2098) JÓZEFA I JAN POLAKOWIE Z NOWEGO SĄCZA
2099) WARCHULSKI ZBIGNIEW
2100) BARBARA STANCZYK-JASKULSKA , MIKROBIOLOG, WIEDEN, AUSTRIA
2101) DARIUSZ CHAMERA, INFORMATYK, KRAKÓW
2102) AGNIESZKA PISKOZUB-PIWOSZ, STUDENTKA, KRAKÓW
2103) PIOTR POBORSKI, GLIWICE, STARSZY KONSULTANT DS OCHRONY ŚRODOWISKA
2104) ANNA BERGIEL,REDAKTOR,WARSZAWA
2105) MARCIN CHLUDZIŃSKI, WYKŁADOWCA, WARSZAWA
2106) RYSZARD MAJCHRZAK, INFORMATYK, CANBERRA AUSTRALIA
2107) MAŁGORZATA PAWŁOWICZ PEDAGOG PŁOCK
2108) KONRAD ROKOSZEWSKI, INŻYNIER, TARNOBRZEG
2109) MICHAŁ GALAS - LEKARZ WETERYNARII, WROCŁAW
2110) RYSZARD GOCLAWSKI . SYDNEY, AUSTRALIA
2111) KAZIMIERZ WIERZBICKI, KRAKÓW
2112) JÓZEF BARAN, KRAKÓW
2113) KRYSTIAN KONIK, TECHNIK EKONOMISTA, KATOWICE
2114) MAGDALENA DULIŃSKA, PRAWNIK, KRAKÓW
2115) ANDRZEJ PAWLIK, KONSULTANT IT,MANNHEIM
2116) RUCH RODAKÓW, AUSTRIA
2117) JOLANTA STAWIARZ - KRAKÓW
2118) EWA WITKOWSKA - KATECHETKA,TOMASZOWICE
2119) AGATA WITKOWSKA - HISTORYK SZTUKI, TOMASZOWICE
2120) ŁUKASZ SZYMAŃSKI INŻ. MECHANIK PRZEDSIĘBIORCA Z WARSZAWY
2121) STANISŁAW RADZKI, CHEMIK, PROF UMCS, LUBLIN
2122) PAWEŁ WITKOWSKI-PIS CZŁ.STUDENCKIEGO KOMITETU SOLIDARNOŚCI LATA 70-TE
2123) KRZYSZTOF OLSZKO - NAUCZYCIEL, OSTRÓDA
2124) STANISŁAW PIKSA (DUNAJCAN), PRACOWNIK URZĘDU MIASTA KRAKOWA,KRAKÓW
2125) KATARZYNA MACH, FILOLOG, KRAKÓW
2126) JOLANTA STAPF – MGR INŻ. BUDOWNICTWA OKRĘTOWEGO, GDYNIA
2127) O. PATRYK JANKIEWICZ, PIŁA
2128) OLAF ZAGOLSKI, DR N. MED., LEKARZ, SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG.KRAKÓW
2129) WOJCIECH STARZYŃSKI, WARSZAWA
2130) ADAM DRĄG - PRACOWNIK AKADEMICKI, WROCŁAW
2131) EWA WASILEWSKA, NAUCZYCIEL HISTORII, WARSZAWA
2132) KAJETAN MARKIEWICZ, LOGISTA, OŁAWA
2133) BARBARA MARKIEWICZ, KSIĘGOWA, OŁAWA
2134) MGR CZESŁAWA WATEMBORSKA, TŁUMACZ, LEKTOR, WARSZAWA
2135) PAWEŁ NARUSZEWICZ, NEGOCJATOR, WROCŁAW
2136) GRZEGORZ SIECZKOWSKI,DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2137) TADEUSZ SOLECKI, SPECJALISTA PUBLIC RELATIONS, TORUŃ
2138) BARTEK RADECKI,STUDENT POLITOLOGI,BUCZE K. BRZESKA
2139) MARCIN WIERZBICKI
2140) MAREK MAJDAN, DR HAB., PROF. UMCS, LUBLIN
2141) GALSTIAN-IVANITSKA ANAHIT, FILOLOG-DZIENNIKARZ,OLSZTYN
2142) MAGDALENA GÓRECKA, DOKTORANTKA, WARSZAWA
2143) JAN JÓZEF KASPRZYK - PREZES ZWIĄZKU PIŁSUDCZYKÓW, WARSZAWA
2144) JOLANTA SZCZUCKA, NAUCZYCIEL, KRAKÓW
2145) KAROL KRAM - NAUKOWIEC, DZIEKANÓW LEŚNY K. WARSZAWY
2146) ANNA AUGUSTYNIUK-KRAM - NAUKOWIEC, DZIEKANÓW LEŚNY K. WARSZAWY
2147) MAŁGORZATA DOBRZYŃSKA - KSIĘGOWA - TORUŃ
2148) KS. KRZYSZTOF PIOTR KOWALIK, KSIĄDZ, KALISZ
2149) JACEK MICHALSKI - PROF. DR HAB. IN¯. EM. PROF. ZW.AR POZNAŃ
2150) GRZEGORZ GRZĄDZIEL, LUBLIN
2151) MARTA GODLOWSKA ARCHEOLOG KRAKOW
2152) TERESA TRZCIANOWSKA-GRZYWACZ BIBLIOTEKARZ WROCŁAW
2153) BARBARA FEDYSZAK - RADZIEJOWSKA,SOCJOLOG WSI ,IRWIR PAN WARSZAWA
2154) SŁAWOMIR KOZIEŁ, PEDAGOG, DĄBROWA GÓRNICZA
2155) MARTA BUCHLA, STUDENTKA POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM
2156) MARIUSZ OTAŁĘGA - MANAGER, KRAKÓW
2157) MAŁGORZATA RADZISZEWSKA - INŻYNIER, KRAKÓW
2158) JAN ANDRZEJ ŁĄCZKOWSKI, KRAKÓW, INŻYNIER ELEKTRONIK
2159) MACIEJ FIJAK – PRACOWNIK UMYSLOWY - KRAKOW
2160) JANINA RODAKIEWICZ-NOWAK, CHEMIK, KRAKÓW
2161) DOROTA IGNACYK, EKONOMISTKA, CHRZANÓW
2162) ANNA TUROWSKA , EKONOMISTA, KRAKÓW
2163) STANISŁAW BIEGA, KONSULTANT Z ZAKRESU TRANSPORTU, WARSZAWA
2164) KRZYSZTOF JANIK - DZIENNIKARZ Z KRAKOWA
2165) DR LECH PASICKI, MATEMATYK, KARNIOWICE
2166) JERZY MALCZEWSKI - INŻYNIER MECHANIK – MYŚLENICE
2167) RAFAL SZCZUCKI, INGENIEUR GEOLOGUE – GEOPHYSICIEN, FRANCE
2168) MALGORZATA WROCHNA
2169) LUDOMIRA FAMIELEC, INZYNIER GEODETA, KRAKOW
2170) TERESA BORCHARDT, INFORMATYK, TORUN
2171) MAREK MACIOLOWSKI, DYREKTOR, HISTORICAL CONSERVATION FOUNDATION,USA
2172) ROBERT WŁODARCZYK - POLIGRAF , W-WA
2173) ARKADIUSZ BANASIEWICZ, STUDENT, GŁOGÓW
2174) ALEKSANDER BOGOCZ, EKONOMISTA, NOWY JORK
2175) ELZBIETA KIJEK - TŁUMACZ, LUBLIN
2176) ANNA MARSZEWASKA-WĄSIEWICZ - NAUCZYCIEL SOPOT
2177) JAN WĄSIEWICZ- EMERYT, SOPOT
2178) STEFAN SOKOLOWSKI (PROF. DR HAB., WYDZIAL CHEMII UMCS, LUBLIN)
2179) EWA MŁOŻNIAK,ANTHONY SLOAN,FILMOWCY Z WARSZAWY
2180) TOMASZ SINDREWICZ - STOLARZ,WAŁCZ
2181) KAZIMIERZ BOSOWSKI-ZEBRZYDOWICE
2182) WALDEMAR JERZY SZCZEPANSKI, KAPITAN ZEGLUGIO WIELKIEJ, GDYNIA.
2183) URSZULA KUBAS-WALDENBERG, RADCA PRAWNY, KRAKÓW
2184) KRZYSZTOF SIMEK, PRACOWNIK NAUKOWO-DYDAKTYCZNY, GLIWICE
2185) ALEK FIGURA, ARTYSTA FOTOGRAFIK, WROCŁAW
2186) TEODOR BUCHNER, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
2187) STANISŁAW KOZIARA, JĘZYKOZNAWCA, KRAKÓW
2188) AGNIESZKA MAJEK, NAUCZYCIEL- TERAPEUTA, CHRZANÓW
2189) JERZY DĄBROWSKI, INŻYNIER GDAŃSK
2190) JOLANTA ZATOR-KOZŁOWSKA , NAUCZYCIELKA WADOWICE
2191) KRZYSZTOF KOZŁOWSKI , PRZEDSIEBIORCA WADOWICE
2192) GRZEGORZ SZTEMBOROWSKI, INFORMATYK, ŁÓDŹ
2193) JAN MALICKI - DYR.STUDIUM EUROPY WSCHODNIEJ, UNIWERSYTET WARSZAWSKI
2194) JERZY ZIOMEK,(PRZEWODNICZĄCY RADY FUNDACJI POLSKIE GNIAZDO)
2195) JACEK KASPRZYCKI KRAKÓW
2196) AGNIESZKA PORASZKA-ŚWIATAK HISTORYK KRAKÓW
2197) WŁODZIMIERZ PORASZKA INŻYNIER KRAKÓW
2198) MARTA PORASZKA KRAKÓW
2199) MARIA PYRLIK - ARTYSTA PLASTYK, KRAKÓW
2200) NOWAK TOMASZ, MGR INŻ MECHANIK,JAWORZNO
2201) NOWAK TERESA, MGR PEDAGOGIKI,JAWORZNO
2202) MAREK PONIEWIERSKI ZAM. FLORIANÓW GM. POPÓW ZAWÓD ARTYSTA PLASTYK
2203) KAROLINA PONIEWIERSKA ZAM. FLORIANÓW GM. POPÓW ZAWÓD SOCJOLOG
2204) JACEK BYRSKI, INZYNIER, WADOWICE
2205) STANISŁAW GORZULA , NAUCZYCIEL , NOWY SĄCZ
2206) MARIA ZIELIŃSKA-GORZULA , NAUCZYCIEL , NOWY SĄCZ
2207) IWONA OSUCHOWSKA-GOMULEC, NAUCZYCIEL , NOWY SĄCZ
2208) O. FRANCISZEK FERENSZTAJN OCIST., PAR. MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ,KRAKÓW-NOWA HUTA
2209) MARCIN MAMOŃ, REŻYSER FILMOWY (KRAKÓW)
2210) ALICJA NOWAK - INŻYNIER ODLEWNIK/EMERYT - WĘGRZCE
2211) TADEUSZ NOWAK - TECHNIK BUDOWLANY - KRAKÓW
2212) EWA KOWALEWSKA, LEKARZ - EMERYTKA. ŁÓDŻ
2213) MALGORZATA DABROWSKA, UNIWERSYTET LODZKI
2214) ELŻBIETA KULKA
2215) DARIUSZ BYRSKI, INŻYNIER ELEKTRYK, WADOWICE
2216) ROZALIA BYRSKA, EMERYTKA ,WADOWICE
2217) PIOTR CEBULA MGR INŻYNIER LUBLIN
2218) MARIA KONDRATOWICZ - WROCŁAW
2219) WŁADYSŁAW KONDRATOWICZ - WROCŁAW
2220) EWA KUĆ
2221) BEATA KUĆ - PEDAGOG
2222) TERESA TATARA - PRAWNIK, KRAKÓW
2223) ALINA DYDUCH, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2224) EMIL ZIELIŃSKI, MGR. DS MARKETINGU NA RYNKACH KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH, CHRZANÓW
2225) STANISŁAW WIECZOREK - EMERYTOWANY GÓRNIK, RUDA ŚLĄSKA.
2226) DANUTA SIEDLECKA- PRACOWNIK SAMORZĄDOWY, KRAKÓW
2227) PRZEMYSŁAW WNĘK- PRACOWNIK FIRMY TRANSPORTOWEJ, KRAKÓW
2228) DOMINIKA SIEDLECKA- PRACOWNIK COLLEGIUM MEDICUM UJ, KRAKÓW
2229) DOROTA GÓRNICKA-URBAN, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2230) AGNIESZKA PILARSKA, BIOTECHNOLOG, WARSZAWA
2231) ZDZISŁAW WOJCIECHOWSKI, JEZUITA, WARSZAWA
2232) KATARZYNA JAGŁA - HISTORYK, KRAKÓW
2233) MGR. KRYSTYNA KURZAJ, TORONTO
2234) INZ. ZYGMUNT FILIPEK, GDYNIA
2235) INZ. KRZYSZTOF FILIPEK, GDYNIA
2236) REGINA FILIPEK, GDYNIA
2237) MARIANNA KURCZEWSKA, NAUCZYCIEL, ŁÓDŹ
2238) BEATA CHRZASZCZ., MGR. PSYCHOLOGII, TORONTO - CANADA
2239) JANINA FRANASZEK, NAUCZYCIEL, ŁÓDŹ
2240) ZARZĄD TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW LWOWA I KRESÓW POŁUDNIOWO WSCHODNICH, ODDZIAŁ KRAKÓW
2241) HENRYKA I WALDEMAR JAKOWIENKO - EMERYCI Z WISLY
2242) JACEK BODZIOCH, PRACOWNIK SAMORZĄDOWY, KRAKÓW.
2243) KRZYSZTOF SUCHEREK, PROGRAMISTA, TRZEBINIA
2244) SEBASTIAN BIELAK,TUDENT, KRAKOW.
2245) JAROSŁAW BUDEK, PRAWNIK, WARSZAWA
2246) MICHAŁ PECKA.DROBNY PRZEDSIĘBIORCA.GDAŃSK
2247) PAWEŁ WŁODARSKI, DR N. MED, WARSZAWA
2248) TADEUSZ ŻABA - PREZES TOWARZYSTWA IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
2249) TADEUSZ KURA, WROCŁAW
2250) BARBARA KURA, WROCŁAW
2251) HALINA AGOPSOWICZ-KURA, WROCŁAW
2252) ANNA KURA, WROCŁAW
2253) TADEUSZ KUSNIERZ-FORMIERZ H. T. SEDZIMIRA,KRAKOW
2254) ANDRZEJ PISOWICZ, PROFESOR UJ, FILOLOG-ARMENISTA, KRAKÓW
2255) JADWIGA PISOWICZ, REDAKTOR, KRAKÓW
2256) MAŁGORZATA MARKOSYAN, SZCZECIN
2257) STANISLAW ALOSZKO,SKARBNIK FEDERACJI POLONII FRANCUSKIEJ,PARYZ.
2258) JADWIGA JOANNA CHECINSKI, INZYNIER INFORMATYK, PHOENIX, ARIZONA, USA
2259) MAGDALENA CURZYDŁO - KRAKÓW
2260) PAWEŁ WIATER - RADCA PRAWNY - KRAKÓW
2261) MAGDALENA MAŃKOWSKA, NAUCZYCIELKA, GDAŃSK
2262) IZABELA AJDINOVIC,Z KRAKOWA,OBECNIE W BERLINIE
2263) MALGORZATA MIERCZAK - MGR SZTUKI, SPIEWACZKA-DOKTORANTKA UNIWERSYTETU MOZARTEUM W SALZBURGU
2264) KRZYSZTOF KANIEWSKI DZIENNIKARZ, WYDAWCA CIEMIĘRZOWICE K. PRZEMYŚLA
2265) PAWEŁ ŁUCZYŃSKI, PRZEWODNICZĄCY NIEZALEŻNEGO ZRZESZENIA STUDENTÓW AKADEMII PEDAGOGICZNEJ W KRAKOWIE
2266) AGNIESZKA MADEJ,PEDAGOG,KRAKÓW
2267) ALICJA KARŁOWSKA – FILOZOF, DZIENNIKARZ; RZESZÓW
2268) LONGINUS SMYRGALA, NOWY JORK, CZLONEK KONGRESU POLONII AMERYKANSKIEJ ORAZ POLSKO-AMERYKANSKIEGO PATRIOTYCZNEGO KLUBU
2269) DYSKUSYJNEGO W NOWYM JORKU
2270) MAŁGORZATA KARŁOWSKA, POLONISTKA, RZESZÓW
2271) JOLANTA WŁODARCZYK, PLASTYK, TORONTO
2272) ANDRZEJ WRONSKI
2273) GRZEGORZ ABGAROWICZ - URZĘDNIK, WARSZAWA
2274) INGA DE ABGARO ZACHARIASIEWICZ - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, WARSZAWA
2275) ZDZISŁAW RYSZARD MAC, DZIENNIKARZ/WYDAWCA, REDAKCJA „INFO”, WOLNE RADIO INFO, WARSZAWA/BORNE SULINOWO
2276) ANDRZEJ ZGRYŹNIAK, MGR HISTORII, JAROSŁAW
2277) JAN KOŁODZIEJCZAK , GDAŃSK
2278) WITOLD DZIELSKI, PREZES STOWARZYSZENIA, KLUB AMERYKANISTYCZNY US MATTERS
2279) MGR INZ.JANUSZ CHODKOWSKI, EMERYT -CHRYSLER CO.,USA
2280) STANISŁAW PARYSIEWICZ – POLITOLOG, REGULICE
2281) DOROTA NUSSBEUTEL FIZYK TORUŃ
2283) MAGDALENA PAWEŁEK-GÓRSKA, FARMACEUTA, STAROGARD GDAŃSKI
2284) STANISŁAW NAPIERAŁA
2285) JANINA SŁUSZNIAK, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
2286) JERZY PIĘTA
2287) TOMASZ JANUSZEWSKI, PROJEKTANT, WARSZAWA
2288) EWA PIĘTA
2289) JUSTYNA KOSTECKA,KRAKÓW
2290) EDWARD ŚLIWA & URSZULA SIEPRAWSKA ŚLIWA - MGR INŻ GÓRNICZY – KRAKÓW
2291) KRYSTYNA SAJDOK, DOKTOR SOCJOLOGII, CHEŁM ŚLĄSKI
2292) TERESA KOWALSKA - LEKARZ, KRAKÓW
2293) LESŁAW MARCINIAK - FILOLOG - DYREKTOR GIMNAZJUM IM JANA PAWŁA II W NOWEJ SARZYNIE
2294) LESZEK MARSZAŁEK, ELEKTRONIK, KRAKÓW
2295) ŁUKASZ KACZOREK, TORUŃ, KONSULTANT REGIONALNEGO CENTRUM INFORMACJI EUROPEJSKIEJ
2296) TOMASZ TOŁŁOCZKO LEKARZ ZGIERZ
2297) MAŁGORZATA RYGIELSKA EKONOMISTA TORUŃ
2298) ZYGMUNT RYGIELSKI- RENCISTA TORUŃ
2299) TERESA ZALEWSKA, PRACOWNIK NAUKOWY, WARSZAWA
2300) ZOFIA MUSZKO PRACOWNIK SOCJALNY KRAKÓW
2301) HELENA CISOŃ-SKARBNIK GMINY SZAFLARY
2302) ADAM WALCZAK, STALOWA WOLA
2303) WIKTOR WRZOS, WARSZAWA
2304) GRAŻYNA ŚMIAŁEK – KSIĘGOWA, GDÓW
2305) ROZALIA PRZYBYTEK, DR, JĘZYKOZNAWCA, KRAKÓW PAN
2306) MAŁGORZTA KWITLIŃSKA - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA, GDYNIA
2307) BOGDAN KWITLIŃSKI - INŻ. MECH., GDYNIA
2308) STANISŁAWA KONKEL - SEKRETARKA, GDYNIA
2309) MARIA STENKA - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA, GDYNIA
2310) MARCIN OSTROWSKI, INFORMATYK, KRAKÓW
2311) MACIEJ SZKUDLAREK, PRAC. NAUK., OLSZTYN
2312) KATARZYNA TEODOROWICZ-LISOWSKA, EKONOMISTKA, KRAKÓW
2313) PRZEMYSŁAW GĄSIOREK, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, POZNAŃ
2314) KRYSTYNA DĄBROWSKA-GŁOWNIA,URZEDNIK SAMORZADOWY, KRAKÓW
2315) LESZEK ŚLEDŹ, HISTORYK, SANDOMIERZ
2316) IWONA BUKOWSKA PSYCHOLOG FROMBORK
2317) PAWEŁ I STANISŁAWA PIERZCHAŁA, KRAKÓW
2318) ZDZISŁAWA SZUDY - SZCZECIN
2319) WŁADYSŁAW BOŻEK (ANDRZEJ KATOWICKI), DĄBROWA GÓRNICZA
2320) KRZYSZTOF RYBAK WROCŁAW
2321) MAGDALENA KRASIŃSKA
2322) KACZOREK, TORUŃ, KONSULTANTKA RCIE (REGIONALNEGO CENTRUM INFORMACJI EUROPEJSKIEJ W TORUNIU)
2323) KATARZYNA I TOMASZ LISIECCY (POZNAŃ)
2324) ALEKSANDRA IWAŃCZAK,EKONOMISTKA, HISTORYK KULTURY, DYREKTOR MARKETINGU,WARSZAWA
2325) ANDRZEJ BOJAN KRYNICA
2326) TOMASZ BIEROŃ, TŁUMACZ, KRAKÓW
2327) RYSZARD KRUG, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA
2328) IRENEUSZ C. KAMINSKI - PRAWNIK, INSTYTUT NAUK PRAWNYCH PAN I UNIWERSYTET JAGIELLONSKI
2329) MIROSŁAW KOWALEWSKI, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA
2330) ZBIGNIEW ZŁONKIEWICZ, GEOLOG, KIELCE
2331) BEATA ROBAK, LUBLIN
2332) GRAZYNA PREDER, POLSKIE RADIO DZIENNIKARZ RED. PUBLICYSTYKI KOSZALIN
2333) GRZEGORZ SEMANISZYN, ARCHITEKT, NOTTINGHAM
2334) CEZARY POCHRYBNIAK, FIZYK, GÓRA KALWARIA
2335) KONRAD CHOLEWA, PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA, POZNAŃ
2336) ANDRZEJ PIASEK , BIOCHEMIK, PAN, WARSZAWA
2337) ANDRZEJ LIPNIACKI, BIOCHEMIK, PAN, WARSZAWA
2338) PAWEŁ GÓRSKI,DR N MED CHIRURG, ŁÓDŹ
2339) MAREK P. KARPISIAK, STUDENT, GDAŃSK
2340) DARIUSZ ŁUSZCZEK, SPECJALISTA DS. DOTACJI EUROPEJSKICH, KRAKÓW NOWA HUTA
2341) MARCIN FURTAK, URZĘDNIK ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, NOWA DĘBA
2342) ZBIGNIEW ZEGAN, ART.FOTOGRAFIK, NAUCZYCIEL AKAD., ASP KRAKÓW
2343) JERZY WILCZYŃSKI, INŻYNIER, CIKOWICE K. BOCHNI
2344) BARBARA KRUG, BADACZ RYNKU, WARSZAWA
2345) JEREMI RYCHLEWSKI, ADIUNKT, POZNAN
2346) AGNIESZKA LIPNIACKA - BIOLOG, WARSZAWA
2347) JAKUB JACYNA, ADWOKAT
2348) TOMASZ LASKOWSKI, EKONOMISTA, WARSZAWA
2349) JERZY ZALEWSKI REŻYSER WARSZAWA
2350) DARIUSZ MAŁECKI DZIENNIKARZ WARSZAWA
2351) WOJCIECH WIŚNIEWSKI, INŻYNIER,ŁÓDŹ
2352) TOMASZ ĆWIETKOWSKI, INFORMATYK Z ŁODZI
2353) GABRIELA SUDACKA, TŁUMACZ, WARSZAWA
2354) ANDRZEJ KAŹMIERCZAK - POSEŁ NA SEJM II KADENCJI PREZES PODKARPACKIEGO ZWIAZKU PIŁSUDCZYKÓW W RZESZOWIE
2355) BOGUSŁAW KOPKA, HISTORYK, WARSZAWA
2356) JAN KULISIEWICZ, DR N. MED, LEKARZ, SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG, KRAKÓW
2357) MAŁGORZATA REICHMANN, SOCJOLOG, DYREKTOR SZPITALA, KRAKÓW
2358) EDYTA ŁUCZYŃSKA, WARSZAWA
2359) SŁAWOMIR RUSIN, REDAKTOR, KRAKÓW
2360) EWA SOLECKA, EMERYTOWANA KATECHETKA, TORUŃ
2361) WITOLD ZAJACZKOWSKI -MGR FILOLOGII POLSKIEJ, WSPÓŁZAŁOŻYCIEL "S", DZIAŁACZ PODZIEMIA I "S" DO 2006 R.NA POZIOMIE KRAJOWYM I REGIONALNYM,B.DZIALACZ PC, GLIWICE
2362) WŁODZIMIERZ JĘDZRZEJCZAK-MGR INŻ. ARCHITEKT, WSPÓLZALOŻYCEL PIERWSZEJ "S"
2363) WALDEMAR GORZAK, URZĘDNIK ZGIERZ
2364) DR HAB. IRENA GOŁĘBIOWSKA, PROFESOR AKADEMII TECHNICZNO-ROLNICZEJ, BYDGOSZCZ
2365) JOANNA NUSSBEUTEL - LEKARZ - TORUŃ
2366) KRYSTYNA MURACKA, DZIENNIKARKA, ZIELONKA K. WARSZAWY
2367) JULIUSZ KOWALCZYK, MOTOCYKLISTA, SLUSARZ, ZLOTA RACZKA, KRAKOW
2368) STANISLAW KOLODZIEJCZYK, CIESLA, MLODY, MSZANA DOLNA
2369) MIKOŁAJ ŁĄCZYŃSKI, INFORMATYK - WARSZAWA
2370) ANNA JASNOWSKA
2371) ADAM SĄSIADEK, EKONOMISTA, KRAKÓW
2372) TOMASZ WITUCH, HISTORYK, PROF. DR HAB,AKADEMIA HUMANISTYCZNA W PUŁTUSKU, UNIWERSYTET WARSZAWSKI
2373) TAMARA PETRYK, ETNOGRAF, KRAKÓW
2374) MARTA STRAMA, LEKARZ, KRAKÓW
2375) ANNA STRAMA, STUDENTKA, KRAKÓW
2376) JUSTYNA KOZUB, FIZYK, KRAKÓW
2377) ANNA STAROSTA, POZNAŃ
2378) WIKTOR SZYMBORSKI, KRAKÓW STUDENT
2379) ELŻBIETA WIR-KONAS, EMERYTOWANY PRACOWNIK NAUKOWY. KRAKÓW
2380) STEFAN GRABARCZYK, EMERYT, MŁAWA
2381) ANNA FÜRGUTH, MGR.INŻ. OGRODNICTWA,PRACOWNIK INŻ. TECHN. W INSTYTUCIE NAUKOWYM W POZNANIU
2382) TOMASZ SAKIEWICZ- REDAKTOR NACZELNY " GAZETY POLSKIEJ" I " NIEZALEŻNEJ GAZETY POLSKIEJ "
2383) TADEUSZ WOJTULEWSKI INŻ MECH.ENERGETYK, Z WARSZAWY
2384) ARTUR DYJECIŃSKI URZĘDNIK WARSZAWA
2385) PIOTR JAKUCKI, REDAKTOR NACZELNY, TYGODNIKA "NASZA POLSKA"
2386) ANDRZEJ CHOCZEWSKI, WŁAŚCICIEL WYDAWNICTWA USŁUGOWEGO, KRAKÓW
2387) DOROTA CHOCZEWSKA, PEDAGOG, KRAKÓW
2388) HELENA AFFELDT, EMERYTOWANY URZĘDNIK, WEJHEROWO;
2389) ANIELA AFFELDT, PIELĘGNIARKA, HANNOVER;
2390) MGR MARCIN AFFELDT, NAUCZYCIEL, HANNOVER;
2391) MARCIN JR AFFELDT, RZEMIEŚLNIK, HANNOVER
2392) STANISŁAW ŁOŚ, ABSOLWENT FILOZOFII, RENCISTA, KRAKÓW
2393) MACIEJ MAROSZ - DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2394) RADOSŁAW SZYK, STUDENT PSYCHOLOGII, KRAKÓW
2395) JÓZEF MROCZEK, DYREKTOR ŚRODOWISKOWEGO DOMU POMOCY W NOWYM WIŚNICZU, KRAKÓW
2396) DANUTA SKALSKA,PREZES TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW LWOWA - BYTOM
2397) URSZULA RYCHLEWSKA,PROFESOR UAM, POZNAN
2398) BEATA PRZYMUSZAŁA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI (UAM), POZNAŃ
2399) MARIANNA I JERZY REDA,PRZEDSIEBIORCY Z SULEJÓWKA
2400) HELENA I WŁADYSŁAW MAJSZYK,EMERYCI Z MIEJSCOWOŚCI KRUBKI-GÓRKI
2401) MARZENA PETRYK-KOZUB, PEDAGOG, KRAKÓW
2402) ARTUR J. KOWALSKI, INZ. INFORMATYK, NEWARK, NJ, USA
2403) ELŻBIETA KOZŁOWSKA - INŻYNIER , KRAKÓW
2404) BRONISŁAW KOZŁOWSKI - INŻYNIER, KRAKÓW
2405) ELŻBIETA STENZEL-KLEKOWSKA ART. MUZYK,PO 36 LATACH PRACY W TEATRZE WIELKIM-OPERZE NARODOWEJ W WARSZAWIE NA EMERYTURZE. WARSZAWA.
2406) TADEUSZ DOBROWOLSKI, NAUCZYCIEL, ŁĘCZNA
2407) JAROSŁAW WOŁOS, ADWOKAT, WARKA
2408) WANDA BORUCINSKA-JACKOWSKA WARSZAWA
2409) LECH JACKOWSKI WARSZAWA
2410) HENRYK TOBOŁA, CHEMIK, GDAŃSK
2411) URSZULA TOBOŁA, KSIĘGOWA, GDAŃSK
2412) MACIEJ TOBOŁA, STUDENT, GDAŃSK
2413) PAWEŁ POGOŃ - UCZEŃ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO, KRAKÓW
2414) JOANNA KRAJEWSKA, NAUCZYCIELKA,KATOWICE
2415) WOJCIECH T. MLECZKO - NOWY JORK - DZIENNIKARZ, REDAKTOR NACZELNY MIESIECZNIKA "CENTRUM"; ABSOLWENT UJ
2416) ZBIGNIEW SEMCZYK - NOWY JORK - BIZNESMEN; ABSOLWENT UJ
2417) JAN GALICA - NEW JERSEY - FILOZOF - PRACOWNIK URZEDU FEDERALNEGO; ABSOLWENT UJ
2418) KRZYSZTOF MOSKAL - BOSTON - SPECJALISTA Z ZAKRESU NAUK KOMPUTEROWYCH; ABSOLWENT AGH I NYU
2419) WOJCIECH OLEJNIK,KRAKÓW ,DZIENNIKARZ
2420) JAKUB KURCZEWSKI, STUDENT,ŁÓDŹ
2421) SŁAWOMIR JASKÓLSKI, EKONOMISTA, TORUŃ
2422) WITOLD KOSSOWSKI, INFORMATYK, FRANCJA
2423) EWA I ANDRZEJ MARCINKOWSCY , PRAWNICY Z POZNANIA.
2424) IRMINA ROŚCISZEWSKA, GEOGRAF, ZALESIE GÓRNE
2425) MAREK WARECKI, PSYCHOLOG, WARSZAWA
2426) ANDRZEJ KOZUB, EKONOMISTA, KRAKÓW
2427) EWA OSIECKA EM. PROFESOR POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ, WARSZAWA
2428) ANDRZEJ OSIECKI MGR INŻ. ELEKTRYK, WARSZAWA
2429) JAN URBAN - GEOLOG, POLSKA AKADEMIA NAUK, KRAKÓW
2430) ELŻBIETA KUCZYŃSKA-KULA - NAUCZYCIEL MATEMATYKI, WROCŁAW
2431) TOMASZ MAZAN - PROJEKTANT, PROGRAMISTA, WARSZAWA
2432) BOGUSŁAW PRAŻMOWSKI KRAKÓW
2433) ZBIGNIEW RZEŹNIK,INŻ. ENERGETYK TARNÓW
2434) EMILIA MAŁŻ, STUDENTKA,FILADELFIA, USA
2435) KS. ZBIGNIEW BEIFUS, KSIADZ PRAWOSLAWNY CZESTOCHOWA
2436) KOCIELIŃSKA-TRZEPATOWSKA MAŁGORZATA LEKARZ RODZINNY WIŚLICA
2437) TRZEPATOWSKIN JERZY NAUCZYCIEL WIŚLICA-CHROBERZ
2438) EDYTA STOSIAK, INŻYNIER ZOOTECHNIK, WROCŁAW
2439) AGNIESZKA TRZPIL-GAJEK, REDAKTOR KSIĄŻKOWY, WARSZAWA
2440) JACEK GAJEK, INFORMATYK, WARSZAWA
2441) JOLANTA MARCISZUK LUBLIN - REFERENT BIUROWY
2442) LESZEK MICHTA - DYREKTOR FINANSOWY - TYCHY
2443) ADAM KUĆ
2444) JÓZEF GALA
2445) ELŻBIETA ŻMUDA,EKONOMISTA KRAKÓW
2446) MARTA KURTYKA - EKONOMISTA, KRAKÓW
2447) WITOLD JUZWA
2448) DOBROSŁAWA PLATT,DR , KUSTOSZ, WROCŁAW
2449) JAN JAKUB PLATT, INZYNIER, WROCŁAW
2450) ANDRZEJ BOKINIEC, ARCHEOLOG - ADIUNKT UMK W TORUNIU
2451) JUZWA WITOLD, PROFESOR MEDYCYNY, GDAŃSK
2452) ŁUCJA STALENCZYK, TEOLOG, BIAŁYSTOK.
2453) JACEK SCHMIDT, ARTYSTA MALARZ, BIAŁYSTOK
2454) GRZEGORZ SZAREK, MGR OCHRONY ŚRODOWISKA, SZCZAWNICA
2455) PIOTR GUŻYŃSKI, TORUŃ - ARCHEOLOG
2456) JAROSLAW SOBIERAJ, ARCHEOLOG, OLSZTYN
2457) ELŻBIETA ŚNIEŻKOWSKA - BIELAK, PISARKA Z DOLNOŚLĄSKIEGO ODDZIAŁU ZLP
2458) EWA SZKURŁAT, RADIO KRAKÓW, GRYFÓW ŚLĄSKI
2459) DAMIAN LESZCZYŃSKI FILOZOF, PUBLICYSTA, REDAKTOR MIESIĘCZNIKA "OPCJA NA PRAWO", WROCŁAW
2460) ANDRZEJ JOŃCZYK, MGR INŻ. GEODETA, KRAKÓW
2461) BOHDAN GRZĄDKOWSKI, PROF. DR HAB., FIZYK,UNIWERSYTET WARSZAWSKI
2462) DR MARIA ŻYCHOWSKA, HISTORYK, TARNÓW
2463) BARTOSZ GRYCZA, INFORMATYK, POZNAN
2464) MARIA BRAMSKA - LEKARZ, WARSZAWA
2465) STEFAN BRAMSKI - INŻYNIER LOTNICZY, WARSZAWA
2466) MARIA KRZEPTOWSKA JASINEK KOŚCIELISKO EKONOMISTA
2467) JÓŻEF KRZEPTOWSKI JASINEK KOŚCIELISKO INŻYNIER BUD.MOSTÓW I DRÓG,GENEALOG RODÓW PODHALA
2468) JACEK FIJALKOWSKI, ARTYSTA FOTOGRAFIK, SZCZECIN-MIERZYN
2469) WACŁAW OCHARSKI ,NAMYSŁÓW
2470) ELŻBIETA SIWEK, KUSTOSZ BIBLIOTEKI JAGIELLOŃSKIEJ, NIEPOŁOMICE.
2471) ALEKSANDRA MYSZKA, STUDENTKA, KRAKÓW.
2472) SYLWIA KOCHEL, STUDENTKA, OPOLE
2473) TERESA RYSZKA - EMERYTKA Z KRAKOWA
2474) MAŁGORZATA PIERZCHALSKA, BIOLOG MOLEKULARNY, KRAKÓW
2475) TERESA SŁOMCZYŃSKA, KRAKÓW
2476) KRYSTYNA KOMARNICKA - EMERYTKA, RADOM
2477) JACEK ZAKRZEWSKI - SZCZECIN
2478) ALICJA MAKOWSKA, PRACOWNIK ADMINISTRACJI, HEL
2479) BARBARA OLASIŃSKA - CHEMIK, KRAKÓW
2480) ANNA KUBAJAK, WYDAWCA, KRZESZOWICE
2481) ZBIGNIEW PAJĄK, SUWNICOWY, ZW SOLIDARNOŚĆ KRH, KRAKÓW-NOWA HUTA
2482) RYSZARD KASZYŃSKI INŻYNIER WARSZAWA
2483) TERESA SKOBEL INŻ. CHEMII ŁÓDŹ
2484) DOROTA MARIA KOZIELSKA ARCHIWISTKA WARSZAWA
2485) AREK KOPERKIEWICZ, MIŁOMŁYN
2486) ANDRZEJ KERNER, REDAKTOR "GOŚCIA NIEDZIELNEGO", KĘDZIERZYN-KOŹLE
2487) BOHDAN PORĘBA - REŻYSER - WARSZAWA-PREZES STRONNICTWA NARODOWEGO ORGANIZACJA POLITYCZNA NARODU
2488) MARCIN KLEJSZMIT , PRZEDSIĘBIORCA , KRAKÓW
2489) MAGDA SZCZEPANIK, HISTORYK KULTURY, WARSZAWA
2490) KRZYSZTOF KARWOWSKI, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2491) MIROSŁAW STRADECKI-ADMINISTRATYWISTA
2492) MARTA AXENTOWICZ-BOHOSIEWICZ, PRODUCT MANAGER, WARSZAWA
2493) GRZEGORZ POLIKOWSKI - ROLNIK - GDAŃSK
2494) ANNA GRAŻYNA POLIKOWSKA - GOSPODYNI DOMOWA - OSOWO LEŚNE
2495) PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA
2496) ANNA I GRZEGORZ POLIKOWSCY
2497) DANUTA DORNA OGRODNIK WROCŁAW
2498) KATARZYNA LECHWAR - STUDENTKA UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
2499) KINGA HALACINSKA, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
2500) ADAM GÓRCZEWSKI, DZIENNIKARZ, POZNAŃ
2501) JACEK ANDRZEJ KABATA, PRAC. IH PAN I PWST W KRAKOWIE
2502) DR HAB. STANISŁAW A. SROKA, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, KRAKÓW
2503) GAGIK GEWORGIAN, LEKARZ WETERYNARII, WARSZAWA
2504) MAŁGORZATA MACIEJEWSKA-GEWORGIAN , LEKARZ WETERYNARII, WARSZAWA
2505) KRZYSZTOF WANICZEK, URZĘDNIK, PILCHOWICE
2506) ANDRZEJ ZAPAŁOWSKI POSEŁ DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO Z PODKARPACIA
2507) KRZYSZTOF SŁAWOMIR KRÓL, KRAKÓW
2508) EWA TLAŁKA, KRAKÓW
2509) EWA I JÓZEF KONKELOWIE - EMERYCI, ZAŁOŻYCIELE NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" W REGIONIE RZESZOWSKIM, CZŁONKOWIE GRUPY UJAWNIĆ PRAWDĘ
2510) ZOFIA BROCZKOWSKA, CHEMIK, NAUCZYCIEL EMERYTOWANY, ŁÓDŻ
2511) URSZULA LORENOWICZ, DR– NAUCZYCIEL AKADEMICKI KRAKÓW
2512) KRZYSZTOF LORENOWICZ - INŻYNIER MECHANIK KRAKÓW
2513) ELŻBIETA OTRĘBA, EMERYT, KKATOWICE
2514) GRAZYNA KLIMOWICZ,EKONOMISTKA, SZCZECIN-MIERZYN
2515) ALEKSANDRA JANKOWSKA - NAUCZYCIEL SZKOŁY ŚREDNIEJ, PŁOCK
2516) PIOTR CHUDECKI, INŻYNIER, ZDUŃSKA WOLA
2517) SUREN HAKOBYAN, ASYSTENT DORADCY PODATKOWEGO, WARSZAWA
2518) EWA KRZYSZTOŃ, EKONOMISTA, WARSZAWA
2519) SYLWIA KOŁODYŃSKA DZIENNIKARKA TVP2
2520) JAN POSPIESZALSKI MUZYK PUBLICYSTA TVP
2521) SZCZEPAN RUMAN DZIENNIKARZ TVP
2522) MGR JÓZEF SMOŁA, EKONOMISTA, RZESZÓW
2523) ADAM LATAŁA - NAUCZYCIEL AKADEMICKI, GDAŃSK
2524) PRZEMYSŁAW FURGACZ, MGR STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH, KRAKÓW
2525) MONIKA MAMIŃSKA, RADOM, POLONISTKA
2526) WIT TYBULCZUK, LEKARZ, ALBIGOWA
2527) ANNA SZPUNAR-TYBULCZUK, LEKARZ, ALBIGOWA
2528) ANNA ŚWIERK, URZĘDNIK, ALBIGOWA
2529) WALDEMAR ŚWIERK, INŻYNIER, DĘBINA
2530) JANUSZ SMAGOŃ - RADNY RADY MIEJSKIEJ W NYSIE
2531) ROMAN WIERCIAK BARMAN MYŚLENICE
2532) GRAŻYNA ŁABĘDZKA, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2533) BEATA KAZIENKO, NAUCZYCIEL, LIBIĄŻ
2534) ZDZISŁAW KAZIENKO, INFORMATYK, LIBIĄŻ
2535) TERESA BANACH BIOLOG KRZESZOWICE
2536) BARBARA ZATOŃSKA, PIELĘGNIARKA, KRAKÓW
2537) DARIUSZ WIERZBICKI,INFORMATYK, RYBIE K/WARSZAWY
2538) JAKUB GWALBERT FIGURA, ARCHITEKT KRAJOBRAZU, LONDON UK
2539) PAULINA KUPIEC-BAŚ, WIELICZKA
2540) KRYSTYNA GÓRSKA - EKONOMISTA - KRAKÓW
2541) JÓZEF WIKTOR , BULOWICE
2542) WANDA BENDE, KRAKÓW ŻONA KONSULA RW. W KRAKOWIE
2543) ALEK FIGURA, ARTYSTA FOTOGRAFIK, WROCŁAW
2544) MGR INŻ.DARIUSZ KORPAL,POZNAŃ
2545) PROF.DR HAB. ZBIGNIEW GOLIŃSKI, HISTORYK LITERATURY, WARSZAWA
2546) ALINA GOLIŃSKA, ETNOGRAF, WARSZAWA
2547) ANDRZEJ KASTYAK - RENCISTA ELEKTROENERGETYK, MYSŁOWICE;
2548) JÓZEFA KASTYAK - EMERYTOWANA POLONISTKA, MYSŁOWICE
2549) DR URSZULA LORENOWICZ -NAUCZYCIEL AKADEMICKI -KRAKÓW
2550) KRZYSZTOF LORENOWICZ- INŻYNIER,KRAKÓW
2551) ZUZANNA DAWIDOWICZ - KRAKÓW
2552) JANUSZ KLEKOWSKI ART. MUZYK. WIELOLETNI MUZYK ORKIESTRY TEATRU WIELKIEGO-OPERY NARODOWEJ W WARSZAWIE
2553) ANDRZEJ MAJER, STRASZYN
2554) SZCZEPAN ZAPOTOCZNY, CHEMIK, KRAKÓW

---
[image]

Pozdrawiam serdecznie,
Bernadetta

Bernadetta(R)

E-mail

Ryglice,
27.10.2006,
05:22
(zmieniony przez Bernadetta
dnia 16.11.2006 o godz. 05:16)


@ Bernadetta

Sygnatariusze - lista na bieżąco aktualizowana - ciąg dalszy

 

2555) MAGDALENA ADAMSKA, PEDAGOG, WARSZAWA
2556) JOANNA DĄBROWSKA, DR NAUK ROLNICZYCH, WARSZAWA
2557) ALEKSANDRA CIEŚLIŃSKA, BIOLOG, CHORZÓW
2558) MADEJA STANISŁAW - FIRMA BUDOWLANA RADWANOWICE,
2559) MADEJA RAFAŁ - RADWANOWICE
2560) HELENA WOJTOWICZ, EKONOMISTA, GLIWICE
2561) MAŁGORZATA KALITA - WARSZAWA
2562) JAN KALITA - MENEDŻER, WARSZAWA
2563) JANEK KALITA - UCZEŃ LO, WARSZAWA
2564) MARIA WROTECKA, TECHNIK MEDYCZNY, WARSZAWA
2565) BARBARA ANDRZEJEWSKA, INŻYNIER BUDOWNICTWA, POZNAŃ
2566) LUCJAN ZAREMBA Z MYSŁOWIC, EMERYT
2567) HALINA ZAREMBA Z MYSŁOWIC, EMERYTKA
2568) JADWIGA I WIESŁAW TOMASZEWSCY MEDYKA
2569) BARTEK TOMASZEWSKI RZESZÓW
2570) ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI ,LEKARZ, WROCŁAW
2571) KATARZYNA KOCIUBA, BUSINESS ANALYST, TORONTO, CANADA
2572) JOANNA JAKIMIUK - UCZENNICA - ŚWIDNIK
2573) WALDEMAR ŻYSZKIEWICZ, TYGODNIK SOLIDARNOŚĆ
2574) ANDRZEJ DROZDOWSKI, LEKARZ, BIAŁYSTOK
2575) EWA ZACHARYASZ, MUZEALNIK
2576) MAREK ZACHARYASZ, POLONISTA, PUBLICYSTA I POETA
2577) RYSZARD KRUPA - ELEKTRONIK- ZIELONKA
2578) MARZENA WESOŁOWSKA KRAKÓW, PRACOWNIK UMYSŁOWY HUTU MITTAL STEEL
2579) DARIA GŁOWNIA, KRAKÓW
2580) STANISŁAW ŻELIGOWSKI – URZĘDNIK POCZTOWY – WROCŁAW
2581) ADAM BARTNIK - ARCHITEKT ( CHRZANÓW )
2582) RENATA BARTNIK - INSTRUKTOR TERAPII ( CHRZANÓW )
2583) REMIGIUSZ WITKOWSKI, HISTORYK, NAUCZYCIEL, PUBLICYSTA, ZDUŃSKA WOLA
2584) JAN KUŁACH, CALGARY, KANADA
2585) EWA ŚNIEŻEWSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2586) AGNIESZKA GRZELAK, BIBLIOTEKARKA KRAKÓW
2587) ŁUKASZ SADŁOŃ - MATURZYSTA, CHORZÓW
2588) PIOTR ŻYCIEŃSKI, FOTOGRAF, WARSZAWA
2589) KRYSTYNA AXENTOWICZ-KOPECKA - NAUCZYCIEL - OPOLE
2590) RYSZARD DRYGAS POZNAŃ
2591) JACEK KOWALEWSKI, ADIUNKT UWM W OLSZTYNIE
2592) DR MARIA ŻYCHOWSKA, HISTORYK, TARNÓW
2593) ADAM DOMANASIEWICZ LEKARZ WROCŁAW,
2594) MARIA DOMANASIEWICZ LEKARZ WROCŁAW,
2595) DARIA DEMIDOWICZ-DOMANASIEWICZ FILOLOG WROCŁAW
2596) FILIP ŁAJSZCZAK, WARSZAWA
2597) JOANNA SETKOWICZ STUDENTKA LONDYN
2598) MGR INŻ. STANISŁAW ROMAŃCZUKIEWICZ
2599) CZESŁAW KILIAN, BOSTON, MASSACHUSETS, USA
2600) STANISŁAW ŻÓŁTEK, MATEMATYK, WICEPREZES UNII POLITYKI REALNEJ, KRAKÓW
2601) ZBIGNIEW CHOJNOWSKI, PROF. UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE
2602) JERZY ŁAPO, ARCHEOLOG, HISTORYK, WĘGORZEWO
2603) LESZEK SŁOWICKI DOKTORANT INSTYTUTU ARCHEOLOGII PAN A WARSZAWIE
2604) KAZIMIERZ KOPACZYŃSKI PEDAGOG .ZIELONA GÓRA
2605) IWONA KOPACZYŃSKA ADIUNKT ZIELONA GÓRA
2606) KRZYSZTOF NAGRODZKI, PUBLICYSTA, ŁÓDŹ
2607) STEFANIA GOLENIA, RED. NACZ. "IMPRESJEE GAZETA AUTORSKA" ORAZ CZŁ. KSD
2608) ZDZISŁAW RECZEK -ENERGETYK KRAKÓW
2609) BŁAŻEJ TORAŃSKI, DZIENNIKARZ, RZECZNIK PRASOWY, KSD I SDP ŁÓDŹ
2610) IRENA WANIEWSKA, WROCŁAW
2611) ANDRZEJ SOBIERAJ, ZAŁOŻYCIEL I PRZEWODNICZĄCY NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"ZIEMI RADOMSKIEJ W 1980R.,B.WIĘZIEŃ POLITYCZNY,OB.PRZEWODNICZĄCY STOWARZYSZENIA OSÓB INTERNOWANYCH I REPRESJONOWANYCH W STANIE WOJENNYM ZIEMI RADOMSKIEJ
2612) ZDZISŁAW PODKOWIŃSKI,CZŁONEK ZARZĄDU PIERWSZEJ SOLIDARNOŚCI, WIĘZIEŃ POLITYCZNY OB.SEKRETARZ STOWARZYSZENIA OSÓB INTERNOWANYCH I REPRESJONOWANYCH W STANIE WOJENNYM ZIEMI RADOMSKIEJ,KAWALER KRZYŻA OFICERSKIEGO OOP
2613) CEZARY ROLNIK, WICEPREZES PSS"SPOŁEM" W RADOMIU
2614) MARTA KŁECZEK DORADCA UBEZPIECZENIOWY KRAKÓW
2615) PIOTR CHLEBOWSKI, FILOLOG, LUBLIN
2616) EDYTA CHLEBOWSKA, HISTORYK SZTUKI, LUBLIN
2617) KATARZYNA DĄBKOWSKA- KĘDZIERSKA , LEŚNIK , PONISZOWICE (ŚLĄSKIE)
2618) DARIUSZ NOWAK, ARCHITEKT, GLIWICE
2619) RYSZARD SUDÓŁ GROMADKA ELEKTROMONTER POGOTOWIA ENERGETYCZNEGO
2620) ADAM HARUZA EMERYT Z WIŚLICY
2621) AGNIESZKA HARUZA WŁAŚCICIELKA SKLEPU KONIECMOSTY
2622) ARTUR HARUZA NAUCZYCIEL WIŚLICA
2623) HELENA HARUZA WŁAŚCICIELKA SKLEPU WIŚLICA
2624) JADWIGA KAMIŃSKA EMERYTKA Z WIŚLICY
2625) KATARZYNA JAWORNICKA - POLANÓW - STUDENTKA
2626) ANDRZEJ CIEŚLA, TEOLOG, KRAKÓW
2627) GRAŻYNA STĘPNIEWSKA,EKONOMISTA,WARSZAWA
2628) BARTŁOMIEJ DOBROCZYŃSKI, DR HAB. NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2629) MAREK CIENKOSZ - STUDENT P.K. KRAKÓW
2630) MICHAŁ DASZCZYSZAK,DOKTOR NAUK TECHNICZNYCH,NAUCZYCIEL AKADEMICKI,KRAKÓW.
2631) ROBERT STÓSIK - UCZEŃ
2632) JACEK MAJEWSKI INŻYNIER-KALISZ
2633) JAN KALITA, WARSZAWA
2634) WOJCIECH BUCZAK - PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU REGIONU RZESZOWSKIEGO NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", RZESZÓW
2635) MARCIN ENGEL, ARCHEOLOG, WARSZAWA
2636) JACEK LILPOP, ARTYSTA PLASTYK, WSPÓŁPRACOWNIK KOR,"SOLIDARNOŚCI", WARSZAWA
2637) ROBERT KUŹNIK INFORMATYK ZIELONA GÓRA
2638) SYLWIA KOROLEWICZ - BIBLIOTEKARKA, KRAKÓW
2639) ADAM DYRKO, DZIENNIKARZ, MONACHIUM
2640) KRZYSZTOF KUŚMIREK - INŻYNIER, LUBLIN
2641) STOWARZYSZENIE INTERNOWANYCH ZAMOJSZCZYZNY-JERZY ZACHAROW, SEKRETARZ, BYŁY INTERNOWANY; GRAŻYNA SZATKOWSKA, RENCISTKA, KOŚCIERZYNA
2642) JAN PERKOWSKI INŻYNIER BIŁGORAJ
2643) MARIA PERKOWSKA LEKARZ BIŁGORAJ
2644) DOROTA PAJOR LEKARZ REUMATOLOG TARNÓW
2645) LESZEK MARCINKOWSKI, MATEMATYK, WARSZAWA
2646) BOGUSŁAW SIERANT, INFORMATYK, KRAKÓW
2647) ANDRZEJ SADKOWSKI, PRACOWNIK NAUKOWY, WARSZAWA
2648) TADEUSZ SZOSTAK, EMERYT, WARSZAWA
2649) KLUZ JANINA, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL HISTORII TARNÓW
2650) DAGMARA ZANDECKA, STUDENTKA, TORUŃ
2651) JÓZEF MACKIEWICZ
2652) PAWEŁ JAROCHOWICZ, STUDENT, RZESZÓW
2653) MAREK MAKOWSKI - STUDENT UAM POZNAŃ
2654) ELŻBIETA WĘŻYK
2655) STANISŁAW DZIDO MGR PEDAGOGIKI BIŁGORAJ
2656) BERNADETA DZIDO LEKARZ BIŁGORAJ
2657) ANDRZEJ P.FIDZIAŃSKI - INŻYNIER - LEGNICA
2658) MACIEJ DMYSZEWICZ - PRACOWNIK POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ - WROCŁAW
2659) GRAŻYNA STĘPNIEWSKA,EKONOMISTA,WARSZAWA
2660) ANNA BROSZKIEWICZ, NAUCZYCIEL, POZNAŃ
2661) ALEKSANDER BROSZKIEWICZ, SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA, POZNAŃ
2662) JERZY BARADZIEJ, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2663) WALDEMAR SATKOWSKI INŻ.MECH. WROCŁAW,
2664) LIDIA SATKOWSKA RADCA PRAWNY WROCŁAW.
2665) IZYDOR WĘCŁAWOWICZ, MGR INŻ. MECHANIK - MECHANIK OKRĘTOWY, GRZYBOWO
2666) IWONA SRIBNIAK - WARSZAWA
2667) RYSZARD ŁYCZYWEK - INŻYNIER , TORUŃ
2668) PAWEŁ SABUDA
2669) RYSZARD KOŁYSZKO, SAN JOSE, KALIFORNIA.
2670) KS. PIOTR ADAMSKI, ARCH. GDAŃSKA
2671) PIOTR FRANASZEK, STUDENT, KRAKÓW
2672) WALDEMAR WIŚNIEWSKI - DZIENNIKARZ TVP ŁÓDŹ
2673) BOGUMIŁA KOŁODZIEJSKA, URZĘDNIK SAMORZĄDOWY, PRZEWODNICZACA ZAKŁADOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" PRACOWNIKÓW URZĘDU MIEJSKIEGO W RADOMIU
2674) PIOTR ZIÓŁKOWSKI - NAUKOWIEC, POZNAŃ
2675) URSZULA KOSTUCH MGR EKONOMII KOSZALIN
2676) JERZY SIENKIEWICZ NAUCZYCIEL AKADEMICKI BIAŁYSTOK
2677) KRYSTYNA TUBEK, NAUCZYCIELKA, GDAŃSK
2678) MICHAŁ HUETTNER, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, WARSZAWA
2679) TERESA PIĄTEK , KSIĘGOWA, KRAKÓW
2680) JAN NOWIK RADCA PRAWNY,REDAKTOR NACZELNY MIESIĘCZNIKA NAD ODRĄ W ZIELONEJ GÓRZE I WSPÓŁWŁŚCICIEL OFICYNY WYDAWNICZEJ OWEL W GORZOWIE WLKP
2681) ANNA STONERT, FIZYK, WARSZAWA
2682) ANDRZEJ FISCHER, RADNY DZIELNICY I MIASTA KRAKOWA, KRAKÓW
2683) ANNA FISCHER, BIBLIOTEKARZ, KRAKÓW
2684) IWONA FISCHER, HISTORYK-ARCHIWISTA, KRAKÓW
2685) TADEUSZ JAKUBOWSKI, MATEMATYK, WROCŁAW
2686) WITOLD TERENDA - WETERYNIARZ, WROCŁAW PODZIEMNY NZS
2687) DANUTA RYNKIEWICZ, NAUCZYCIELKA, JELENIA GÓRA
2688) ARKADIUSZ GÓRSKI, PRAWNIK, TORUŃ
2689) JOANNA GÓRSKA, PRAWNIK, TORUŃ
2690) HALINA KALINOWSKA-BIEL,INFORMATYK,WROCŁAW
2691) WITOLD BIEL,EMERYT,WROCŁAW
2692) TOMASZ KRZYŻANOWSKI, DZIENNIKARZ, TYGODNIK PODHALAŃSKI
2693) JOANNA MAJEWSKA MAGISTER INŻYNIER - LUBIN
2694) ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI - USTKA (NARODOWY POETA I NIEZALEŻNY PUBLICYSTA) REDAKTOR GAZETY - KARUZELA POLSKA PRZEWODNICZĄCY POLSKIEJ PARTII BIEDNYCH PREZES INSTYTUTU "BIAŁEGO BLUESA POEZJI"
2695) MONIKA FIK, INSTRUKTOR, PRZECISZÓW
2696) JANUSZ GULKOWSKI, EKONOMISTA, SOPOT
2697) SYLWIA GULKOWSKA, LEKARZ, SOPOT
2698) STANISŁAW LITWIŃSKI - WŁOCŁAWEK
2699) ELŻBIETA WOJCIESZYK ARCHIWISTA POZNAŃ
2700) ARKADIUSZ MAŁYSZKA ARCHIWISTA POZNAŃ
2701) ANDRZEJ BOCIAN, WARWSZAWA, AKTOR-LALKARZ
2702) JACEK WRZESIŃSKI, ARCHEOLOG, DZIEKANOWICE
2703) JUSTYNA PTAK, SPECJALISTA ZARZĄDZANIA, WIELICZKA
2704) LEK.MED STANISŁAWA STARZAK,RZESZÓW
2705) KONRAD SZUDY - POLITOLOG, SZCZECIN
2706) MAREK STANEK, KSIĘGOWY, WARSZAWA
2707) MICHAŁ NACHAJSKI DR N. FARM NAUCZYCIEL AKADEMICKI ŁÓDŹ
2708) AGATA BŁAŻEJEWSKA, STUDENTKA, WROCŁAW
2709) AGNIESZKA PIZIAK, SEKRETARKA, KRAKÓW
2710) JERZY EWERTOWSKI, NAUCZYCIEL, IŁAWA
2711) MARIA EWERTOWSKA, IŁAWA
2712) JÓZEF POTOCZEK, INSTRUKTOR, RUDAWA
2713) EWA ŁAŻECZKO, URZEDNIK EMERYTOWANY, KRAKÓW
2714) MARZENA ZIEMIAŃSKA, RYBNA, STUDENTKA
2715) ANNA ZARYCHTA, LOGOPEDA, KRAKÓW
2716) ANDRZEJ ŚNIADOWSKI, NAUCZYCIEL KRAKÓW
2717) LECH DEMIDOWICZ, INŻYNIER, LEGNICA
2718) ADA DOMANASIEWICZ, UCZENNICA WROCŁAW
2719) ALICJA STARZYK, PRACOWNIK UMYSŁOWY, KRAKÓW
2720) EDWARD KAMINSKI , EMERYT,BYLY ZOLNIERZ NSZ,LEGIONOWO.
2721) URSZULA KAMINSKA ,EMERYTKA, LEGIONOWO
2722) MAŁGORZATA JAWORNICKA - POLANÓW
2723) JOLANTA I MICHAL NASTAJ NAUCZYCIELE ZAKRZOWEK WOJ. LUBELSKIE
2724) BARBARA MĘKARSKA, FILOLOG, KRAKÓW
2725) ALEKSANDER MARKOWSKI,ARTYSTA MALARZ.
2726) KATARZYNA SALA, STUDENTKA FILOZOFII PAPIESKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W KRAKOWIE
2727) HELENA TEPEREK, WARSZAWA
2728) ADAM STRUMIEŃ, MAKLER, KATOWICE
2729) DARIUSZ KASPRZYK, INŻYNIER ELEKTRYK, LUSZOWICE
2730) KASPRZYK, TERAPEUTA,TEATROLOG,DZIENNIKARZ,LUSZOWICE
2731) KAROLINA PIĘTOŃ, REHABILITANTKA, CHRZANÓW
2732) WALDEMAR LEWANDOWSKI, GDAŃSK
2733) ARTUR ADAMSKI, NUCZYCIEL, DZIENNIKARZ, WROCŁAW
2734) MARIA GĄSKA, BIBLIOTEKARZ BN, WARSZAWA
2735) MAREK GĄSKA, MJR DR WOJSKA POLSKIEGO, WARSZAWA
2736) PIOTR SERWADCZAK, IT KONSULTANT, WROCLAW
2737) EWA WIŚNIEWSKA
2738) ARTUR ŁEPECKI -RADOM
2739) MAŁGORZATA SPODNIEWSKA-SZYNDLER, ARTYSTA-MUZYK, WARSZAWA
2740) T.JULIUSZ ŁYSIAK Z LUBLINA
2741) ZOFIA JASIŃSKA RUSOCICE
2742) JOZEF JASIŃSKI, RUSOCICE
2743) MARIA BERDECKA, RUSOCICE
2744) ROBERT PANKOWSKI,RADOM
2745) RYSZARD CICHIŃSKI GDYNIA EMERYT
2746) EWA CICHIŃSKA GDYNIA EMERYTKA
2747) ALEKSANDRA CEBULA, INŻ. ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM, MYSŁOWICE
2748) MICHAŁ SKOTNICZNY, EKONOMISTA, ZABRZE
2749) ŁUKASZ CHAREWICZ, STUDENT UJ KATEDRA STUDIÓW BLISKO I DALEKO WSCHODNICH
2750) JAROSŁAW ZAMOJSKI - PRZEDSIĘBIORCA, PIASECZNO
2751) ZBIGNIEW KOS HISTORYK SZTUKI KRAKÓW
2752) ANDRZEJ JARMAKOWSKI, CHICAGO
2753) IWONA OLEKSY-TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA, BRZEZIE
2754) MAREK KĘSKRAWIEC, NEWSWEEK POLSKA
2755) JERZY ZAKRAWACZ - INŻ ZOOTECHNIK, WROCŁAW
2756) KRZYSZTOF WODNICZAK -CZŁOWIEK MEDIÓW,PRZYJACIEL ARTYSTÓW I SPORTOWCÓW,VI-CE OREZES KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY,KOORDYNATOR WIELKOPOLSKIEGO POROZUMIENIA DZIENNIKARZY
2757) DANUTA ROGALSKA - LEKARZ WETERYNARII
2758) TAMARA PRZYPIS - MALARKA,FELIETONISTKA,CZŁONEK ZARZĄDU KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY
2759) DR DANUTA FJAŁKOWSKA, NAUCZYCIEL AKADEMICKI - INSTYTUT TECHNIKI KOLEGIUM KARKONOSKIE, JELENIA GÓRA
2760) BARBARA DZIUBAK - SKOTNICZNA, POLONISTKA, ZABRZE
2761) DAWID KONIECZNY - INFORMATYK, POZNAŃ
2762) WIKTOR WEGRZYN, STOWARZYSZENIE MIEDZYNARODOWY MOTOCYKLOWY RAJD KATYNSKI
2763) ALEKSANDER SZUMAŃSKI
2764) ALEKSANDER LEBIEDZIŃSKI, MASZYNISTA, WROCŁAW
2765) IRENA NAWARECKA, TECHNIK, WROCŁA
2766) WINCENTY PYCAK, MGR INŻ., WROCŁAW
2767) ANETA SOLARSKA, NAUCZYCIELKA, WROCŁAW
2768) JÓZEF TALLAT, MGR INŻ., WROCŁAW
2769) MGR JERZY KORZEŃ - PREZES TOWARZYSTWA PAMIĘCI NARODOWEJ IM.PIERWSZEGO MARSZAŁKA POLSKI JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KRAKOWIE
2770) ALEKSANDER SZUMAŃSKI LAUREAT MEDALU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, LITERAT,POETA,DZIENNIKARZ,PUBLICYSTA "KURIERA CODZIENNEGO" CHICAGO.
2771) KSAWERY SARNECKI, KRAKÓW
2772) HANNA TROJANOWSKA, DZIENNIKARZ , WARSZAWA
2773) PAWEŁ FREISLER, RZEŹBIARZ, MALMÖ
2774) MAŁGORZATA TYRPA, POŁOŻNA, KRAKÓW
2775) TADEUSZ TATARA
2776) JAROSŁAW KUBICKI - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, SOSNOWIEC
2777) BOGUCHWAŁA SUCHAR EMERYTKA WROCŁAW
2778) GRAŻYNA JABŁECKA LEKARZ WROCŁAW
2779) JERZY JABŁECKI LEKARZ WROCŁAW
2780) BOGUMIŁA JABŁECKA STUDENTKA WROCŁAW
2781) BOŻENA WRÓBLEWSKA, DENTYSTA ŁÓDŹ
2782) WŁODZIMIERZ JELONEK ,NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2783) GRAŻYNA DUDZIŃSKA-JELONEK, FARMACEUTA, KRAKÓW
2784) ALINA KULCZYŃSKA- POZNAŃ
2785) JULIAN KULCZYŃSKI - PRZEDSIĘBIORCA, POZNAŃ
2786) HALINA MYTNIK - KUSTOSZ DYPLOMOWANY
2787) KRYSTYNA MICHALEC - CHEMIK, AUSTRIA
2788) PRZEMYSŁAW DUBIS - WITRAŻYSTA, KINGSTON
2789) ALBERT MARSZAŁEK DYPL INŻ POLIGRAF KRAKÓW
2790) IWONA MARSZAŁEK GOSPODYNI DOMOWA MORAWICA
2791) IGOR JANKE, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2792) MAŁGORZATA MIGDAŁ-MATLA, MAGISTER FILOLOGII POLSKIEJ, GDAŃSK
2793) EWA MAŃKOWSKA GDAŃSK
2794) LECH MAŃKOWSKI GDAŃSK
2795) MAŁGORZATA KALINOWSKA-KOTLARCZYK,LEKARZ,KRAKÓW
2796) PIOTR KOTLARCZYK,LEKARZ,KRAKÓW
2797) ANDRZEJ BUTKIEWICZ, GDANSKI SKS I KZ WZZ, BOSTON, USA
2798) JANINA KALINOWSKA,KSIĘGOWA,KRAKÓW
2799) HALINA ŻÓŁTEK, NAUCZYCIELKA MATEMATYKI, KRAKÓW,
2800) DARIUSZ KUDLA ,LEKARZ MEDYCYNY ANESTEZJOLOG, KRASNIK
2801) WOJCIECH BLONSKI, LEKARZ, WROCLAW,
2802) ANNA BLONSKA, LEKARZ, WROCLAW,
2803) TERESA SWIDERSKA-BLONSKA, LEKARZ, WROCLAW
2804) STANISLAW BLONSKI, INZYNIER-ELEKTRONIK, WROCLAW
2805) HELENA FRANKIEWICZ-ZAJAC, INZYNIER-ZOOTECHNIK, WROCLAW
2806) WIKTOR KONSTANTY KORAB-ORZESZKO
2807) JERZY STAROŃ, MGR HISTORII, PRZEDSIĘBIORCA, RACIBÓRZ
2808) ARTUR MIRKOWSKI, AUTOMATYK, WARSZAWA
2809) PIOTR ZABIELSKI Z CALGARY
2810) JANUSZ SANOCKI, DYREKTOR WYDAWNICTWA "NOWINY NYSKIE"
2811) ELIZA, GRZEGORZ KUTERMANKIEWICZ KONSTANCIN-JEZIORNA, PRZEDSIĘBIORCY
2812) HENRYK KACPRZAK, EKONOMISTA, SZCZECIN
2813) JAN PLUSZKIEWICZ WYDAWCA I RED, NACZ OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIKA SZERSZEN ,
2814) ANNA KOZŁOWSKA ZA-CA RED NACZ.
2815) STANIS£AW KOT. RED. ;
2816) WITOLD LEGINOWICZ RED.
2817) SEK. RED.MAGDALENA SZTABA.
2818) TERESA FRANKOWSKA LEKARZ -RADZYŃ PODLAKI
2819) PIOTR MAKSIMIUK, LEKARZ, DZIAŁDOWO WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
2820) STANISŁAW KOJ, KATOWICE
2821) ANDRZEJ TROJAK,WYCHOWAWCA,BIELSKO-BIAŁA
2822) JAN POPŁOŃSKI FOTOREPORTER WARSZAWA
2823) RADOSŁAW BUCZYŃSKI - ASYSTENT PROJEKTANTA, SZCZECIN
2824) KORNELIA BALCAREK, STUDENTKA, CIESZYN
2825) ANNA KATARZYNA KONDRACKA. EMERYTKA, WARSZAWA
2826) PIOTR BANACH, HANDLOWIEC, KRZESZOWICE
2827) JANUSZ ODZIMEK RADOM EKONOMISTA
2828) JÓZEF RACEWICZ - PRAWNIK
2829) DANUTA RACEWICZ - KOREKTORKA
2830) HALINA JAROSŁAWSKA - EMERYTKA
2831) ROMUALD JAROSŁAWSKI - EMERYT
2832) MIROSŁAW TRZASKO - EMERYT
2833) JACEK ŁUPINSKI - NAUCZYCIEL
2834) JAN SACHA - LEKARZ
2835) JERZY ANDRZEJ DREWNOWSKI - INŻYNIER
2836) RYSZARD JODŁOWSKI - MGR INŻYNIER
2837) TADEUSZ SASINOWSKI - PRACOWNIK MUZEUM
2838) MAŁGORZATA KAMIEŃSKA - URZEDNICZKA
2839) MICHAŁ FUDALI, TORUŃ
2840) JACEK ZADROZNY, DR.
2841) MARIA KOSTRZEWA POLONISTKA TORUŃ
2842) JACEK KOSTRZEWA DORADCA FINANSOWY,TORUŃ
2843) HENRYK STAN - DOKTORANT, WARSZAWA
2844) JAROSŁAW WRÓBLEWSKI, DZIENNIKARZ PROGRAMU "WARTO ROZAMWIAĆ", WARSZAWA
2845) KRYSTYNA SARZYŃSKA, WARSZAWA
2846) BARBARA RUTKOWSKA,WARSZAWA
2847) GRAŻYNA ORZECHOWSKA Z MIECHOWA/MAŁOPOLSKIE/-LEKARZ OKULISTA.
2848) PIOTR OSTOWICZ, INŻYNIER MECHANIK, ABERDEEN (UK)
2849) ANDRZEJ KRZECZUNOWICZ - WIELKA BRYTANIA
2850) JÓZEF LASZUK- PRACOWNIK NAUKOWY SGH, WARSZAWA
2851) ANNA NAKONECZNA-DORADCA PODATKOWY - LUBLIN
2852) MGR GABRIELA STĘPCZAK - EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA - POZNAŃ
2853) PROF. DR HAB. KAZIMIERZ STĘPCZAK - EMERYTOWANY PRACOWNIK NAUKOWY UAM - POZNAŃ
2854) ANDRZEJ SOBCZUK ARCHITEKT, ŁÓDŹ
2855) BRONISŁAWA SIEWIERA, EMERYTKA, B. PRACOWNIK HUTY LENINA
2856) MARIAN SIEWIERA, EMERYT, B. PRACOWNIK HUTY LENINA
2857) IRENA PILIKOWSKA - URZĘDNIK WIELICZKA
2858) WDIM SMIRNOW, INŻYNIER, WARSZAWA
2859) JADWIGA SMIRNOW, EMERYTKA, WARSZAWA
2860) MAŁGORZATA TOMCZAK LUBLIN-FILOZOF
2861) PIOTR TOMCZAK LUBLIN-FILOZOF
2862) HANIA KOZARSKA, EDMONTON, KANADA
2863) HANIA KURA, EDMONTON, KANADA
2864) KRZYSZTOF SMIRNOW, INFORMATYK, WARSZAWA
2865) MACIEJ JABLKOWSKI, LEKARZ, LODZ
2866) JAN PERKOWSKI, CHEMIK (EMERYT), OPOLE
2867) MAREK JARMAKOWICZ, EWA JARMAKOWICZ, WROCLAW, NAUCZYCIELE
2868) MARIA PERKOWSKA, EMERYTKA, OPOLE
2869) BARBARA LOBA, PRAWNIK, ŁÓDŹ
2870) JERZY LOBA, FILOZOF, ŁÓDŹ
2871) PIOTR BUCHALSKI-STUDENT KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO
2872) MACIEJ ZIOMEK, INŻYNIER, TARNÓW
2873) KRZYSZTOF SIEMIEŃSKI, DZIENNIKARZ, WARSZAWA
2874) TOMASZ PIETRYGA GAZETA PRAWNA - POPARCIE DLA KSIĘDZA
2875) ARTUR WOLSKI, DYREKTOR DS. ROZWOJU, WARSZAWA
2876) URSZULA WOJTYSIAK, BIBLIOTEKARKA, WARSZAWA
2877) ZBIGNIEW STANISŁAWSKI ,PRZEDSIĘBIORCA , WROCŁAW
2878) JADWIGA SZYPOSZ, HISTORYK, KRAKÓW
2879) JADWIGA GUT - HAKOBYAN - STUDENTKA
2880) ARKADI HAKOBYAN – STUDENT
2881) BARBARA GRABARSKA SZWECJA
2882) BARTEK KAŁUŻA - ARCHITEKT - WARSZAWA
2883) WOJCIECH MAJEWSKI- INŻYNIER UL. LIPOWA /KALISZ
2884) WIESŁAW DZIERGOWSKI STRAŻAK SZCZYTNO
2885) BOGUSŁAW BRODA, FIZYK, PRACOWNIK DYDAKTYCZNO-NAUKOWY W UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM
2886) TOMASZ BIESZCZAD - DZIENNIKARZ, AKTOR ŁÓDŹ
2887) GRAŻYNA BIESZCZAD - SEKRETARKA ŁÓDŹ
2888) ADAM BIESZCZAD - PRAWNIK ŁÓDŹ
2889) GRZEGORZ BIESZCZAD - STUDENT WARSZAWA
2890) ALDONA JABŁOŃSKA - KLIMCZAK - FILOZOF, ARTYSTA MALARZ, WARSZAWA
2891) TADEUSZ KLIMCZAK - FILOZOF, PRZEDSIĘBIORCA, WARSZAWA
2892) NELLA STAFFA PRZC.NAUK WROCŁAW
2893) DANUTA MADEYSKA , PROFESOR NADZW. UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2894) ALICJA KĘSICKA-CIEŚLA, PSYCHOLOG, KRAKÓW
2895) JOANNA SZTYKIEL - INZYNIER - GDANSK
2896) DOMINIK SIATKOWSKI, PROGRAMISTA Z SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH
2897) ROMAN HALAT , EMERYT, RADKÓW
2898) ANITA HOLAK ARTYSTA PLASTYK WROCŁAW
2899) MAGDA HOLAK PRAWNIK WROCŁAW
2900) GRZEGORZ JABŁOŃSKI INFORMATYK WROCŁAW
2901) TOMASZ SZYMAŃSKI ARCHITEKT GDYNIA
2902) ZENON NOWAKOWSKI-ELEKTRONIK,KRAKÓW
2903) KRZYSZTOF KOWALCZYK, STUDENT AGH, KRAKÓW
2904) MACIEJ KLIMCZAK/ CHEMIK PH.D./HOUSTON TEXAS-USA
2905) IWONA REN-MOMOT /PEDAGOG - PRZECISZÓW
2906) MONIKA KOŁODZIEJCZYK /PLASTYK - CHEŁMEK
2907) KAROLINA KOTAS / TERAPEUTA ZAJĘCIOWY- CHEŁMEK
2908) ARTUR OLENDER, INŻYNIER, POZNAŃ
2909) ZBIGNIEW GROTNIK POLICE ENERGETYK
2910) MGR INŻ. ELEKTRYK JERZY KAMIŃSKI WARSZAWA
2911) MICHAL FATIEJEW, DZIENIKARZ, DYREKTOR PROGRAMOWY KATALU TELEWIZYJNEGO
2912) WIESŁAW SULOWSKI, EMERYT, DZIAŁACZ NIEPODLEGŁOŚCIOWY
2913) GRAŻYNA RASZKOWSKA, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
2914) WOJCIECH NASALSKI, PRZEWODNICZACY, KRAJOWEJ SEKCJI NSZZ SOLIDARNOSC POLSKIEJ AKADEMII NAUK
2915) SLAWOMIR KWASNIEWSKI, DR, SOPOT
2916) ELZBIETA LIJEWSKA, POLONISTA, POZNAN
2917) ANDRZEJ BOROWSKI, ZAKŁAD KARBOCHEMII PAN, GLIWICE, CHEMIK
2918) WIKTOR SADŁOWSKI, STUDENT GDYNIA
2919) PIOTR SEMKA, DZIENNIKARZ
2920) PROF. KRYSTYNA KAMIENSKA-TRELA
2921) TERESA SZCZUROWSKA - BUCHCZEWA, SIEDLCE, ARTYSTA PLASTYK
2922) LUDWIKA ZUGAJ - MONTAŻ TV, WARSZAWA
2923) EWA WIŚNIEWSKA, GRABOWIEC
2924) GRZEGORZ WNOROWSKI, ARCHITEKT, WARSZAWA
2925) ANNA KACZOROWSKA-KLEJSZMIT, STUDENTKA, KRAKÓW
2926) ANNA KILIAN, MGR FIZYKI, WARSZAWA
2927) RAFAŁ ŁĘTOCHA, PRACOWNIK NAUKOWY, MYŚLENICE
2928) HANNA MILECKA, POLONISTKA, POZNAŃ
2929) ARKADIUSZ KOBIERA, PRACOWNIK NAUKOWY, WARSZAWA
2930) KRZYSZTOF TEŚNIARZ
2931) PROF. DR HAB. SLAWOMIR SZYMANSKI, CHEMIK, WARSZAWA
2932) BOŻENA TAJDUŚ- DYREKTOR DS.PROMOCJI , WARSZAWA
2933) STANISŁAW DUDZIŃSKI,PRAWNIK, POZNAŃ
2934) KAZIMIERZ NOGA, INZYNIR ELEKTRONIK, ADELAIDA AUSTRALIA
2935) HUBERT SZEWCZYK, SPECJALISTA DS. MARKETINGU , WARSZAWA
2936) MAGDALENA BIAŁECKA, MGR SZTUKI, GLIWICE
2937) MICHAL BIALECKI, INFORMATYK, GLIWICE
2938) EM.PROF.STANIS£AW MAUERSBERG
2939) LESZEK ZINKOW, FILOLOG, KRAKÓW
2940) JANINA CZUŁOWSKA - KRAKÓW
2941) KRZYSZTOF PAC KRAKÓW
2942) HALINA PAC KRAKÓW
2943) ANNA BREWKA -STUDENTKA 1 ROKU WISZNIA MAŁA
2944) ANDRZEJ BOGUSŁAWSKI INŻ. ELEKTRYK WARSZAWA
2945) MARIA PUTEREK-WAWRZOŃ, EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA, KRAKÓW
2946) DR INŻ. MAREK KAMIŃSKI, WARSZAWA
2947) MGR INŻ. BARBARA KAMIŃSKA, WARSZAWA
2948) STANISŁAWA KAMIŃSKA,PIELĘGNIARKA, WARSZAWA
2949) KRYSTYNA OPALŃSKA, WARSZAWA
2950) BOGUSŁAW MUSIAŁ, GEODETA, KRAKÓW
2951) EWA KOSMOWSKA - BIBLIOTEKARKA, WARSZAWA
2952) MARCIN BORELOWSKI, NAUCZYCIEL AKADEMICKI, KRAKÓW
2953) PAWEŁ DŁUGOŁĘCKI - INŻYNIER ELEKTRONIK - MARKI/K. WARSZAWY
2954) JOANNA SKUDELSKA-RÓŻAŃSKA, GERMANISTKA, OLSZTYN
2955) ELŻBIETA KAROLINA ZAKRZEWSKA - SZCZECIN
2956) DANUTA URGOŁ, PSYCHOLOG, GLIWICE
2957) BARBARA BOHOSIEWICZ - BIAŁECKA, INŻYNIER, GLIWICE
2958) EWA BOHOSIEWICZ, INŻYNIER, GLIWICE
2959) HUBERT BIAŁECKI, INŻYNIER, GLIWICE
2960) JACEK CZUBAJ, LUBLIN
2961) MONIKA BIENIEK, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW.
2962) WOJCIECH KUPIEC, PRAWNIK, KRAKÓW
2963) BOŻENA WALEWSKA DZIENNIKARKA WARSZAWA
2964) MAREK SKONECZNY, PRACOWNIK NAUKOWY, WARSZAWA
2965) WITOLD KRAWCZYK - KOLEJARZ - BRZESKO
2966) BARBARA KRAWCZYK - TECHNIK MEDYCZNY - BRZESKO
2967) PROF. DR HAB. KRYSTYNA KAMIENSKA-TRELA, WARSZAWA
2968) JANUSZ KWIATKOWSKI, RADNY MIASTA NOWEGO SĄCZA
2969) JAN KOSZCZYŃSKI, RENCISTA, OBORNIKIWLKP
2970) MIROSŁAW AMBROZIEWICZ, DYREKTOR F-MY INŻYNIERYJNO-HANDLOWEJ, PIASTÓW
2971) MAREK SŁAWNIEWICZ, MECHANIK WIELUŃ
2972) MARYLA SZATKOWSKA , DZIAŁACZ SOLIDARNOŚCI, KRAKÓW - PODGÓRZE
2973) PIOTR SZATKOWSKI , DZIAŁACZ SOLIDARNOŚCI, KRAKÓW - PODGÓRZE
2974) EDWARD OPALIŃSKI, DR HAB., HISTORYK, WARSZAWA
2975) KRZYSZTOF MESJASZ - SOSNOWIEC - GÓRNIK EMERYT
2976) MAREK MARTYNOWSKI, EKONOMISTA, Z-CA DYR. WORD W PŁOCKU, PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU MIEJSKIEGO PIS W PŁOCKU
2977) PAWEŁ ESSE, PRAWNIK I WYDAWCA, SOMIANKA
2978) BARBARA ANDRZEJEWSKA - BYDGOSZCZ - NAUCZYCIEL
2979) KRZYSZTOF ROGACKI, FIZYK, WROCLAW
2980) HELENA PLATT, EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA J.POLSKIEGO, GDAŃSK OLIWA
2981) ZOFIA MADEJ,KATOWICE
2982) ADAM STRUMIEŃ, MAKLER, KATOWICE
2983) WOJCIECH WILCZEK, ABSOLWENT UNIWERSYTETU WILHELMA W MÜNSTER
2984) JANUSZ PRZYCHODZEN, INFORMATYK, TOKYO, JAPONIA
2985) ELZBIETA ZWOLIŃSKA Z DABROWY GÓRNICZEJ, RADCA PRAWNY, NA EMERYTURZE
2986) JAKUB PAWEL CYGAN, BIOLOG, WARSZAWA
2987) MARIANNA CZERWINSKA, POKOJOWKA, EDYNBURG
2988) PROF. DR NIKODEM NOWAKOWSKI, EMERYTOWANY PROFESOR AKADEMII ROLNICZEJ W KRAKOWIE
2989) MONIKA BIENIEK- NAUCZYCIEL, KRAKÓW
2990) IZABELA BIENIEK- STUDENTKA, TARNÓW
2991) MARIA BIENIEK- NAUCZYCIEL EMERYTOWANY, TARNÓW
2992) WOJCIECH KUPIEC- PRAWNIK, KRAKÓW
2993) ANETA PORĘBSKA, KRAKÓW
2994) WOJCIECH KWIATKOWSKI, EKONOMISTA, WARSZAWA
2995) MAGDALENA KWIATKOWSKA, PRAWNIK, WARSZAWA
2996) DARIUSZ JOSIEWICZ, REDAKTOR "GAZETY WSPÓŁCZESNEJ" I "TYGODNIKA OLECKIEGO"
2997) PIOTR JAN KOPIŃSKI, LEKARZ, KRAKÓW/BYDGOSZCZ
2998) JAN KOWALSKI, EMERYT PKP, TCZEW WOJ. POMORSKIE
2999) WITOLD GORECKI, TŁUMACZ, KATOWICE
3000) MARIAN ZIELIŃSKI, LEKARZ, LESZNO
3001) KRZYSZTOF J. GAJDA, CERTIFIED PUBLIC ACCOUNTANT, USA
3002) KRYSTYNA WYDRA , NAUCZYCIEL, RADOM
3003) KRZYSZTOF WASIUK - MGR INŻ. MECHANIK, LUBLIN
3004) MARIAN VON MAY, EMERYTOWANY NAUCZYCIEL SZKOŁY SPECJALNEJ W NOWYM SĄCZU
3005) KAZIMIERZ BEDNAREK, KSIĄDZ KATOLICKI, PABIANICE
3006) MAREK PIOTROWSKI, INFORMATYK, GDYNIA
3007) ARTUR DŁUGOSZ, FOTOGRAF, KSIĘGARZ, KRAKÓW
3008) JACEK WÓJCIK, DR. HAB BIOFIZYK, WARSZAWA
3009) SAREK JACEK INTERNOWANY
3010) SAREK HALINA
3011) BARBARA CIEŚLIŃSKA, BIAŁYSTOK
3012) MGR WOJCIECH STANISLAW SKORUPSKI KUSTOSZ BIBLIOTEKI PAPIESKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W KRAKOWIE
3013) PIOTR KRASNODĘMBSKI, WARSZAWA, PRAWNIK
3014) TYMON STACHOWIAK - ARCHITEKI Z ŁODZI
3015) KRYSTYNA WYDRA, NAUCZYCIEL, RADOM
3016) GRAŻYNA ZWOLSKA-KAŁUSZYŃSKA - EMERYTOWANY NAUCZYCIEL -POLICE
3017) ANDRZEJ KALUSZYŃSKI- NAUCZYCIEL AKADEMICKI -POLICE
3018) IRENA ŻUK, WARSZAWA
3019) MGR STANISŁAWA SĘK, WARSZAWA
3020) PIOTR BARĆ, CHIRURG, WROCŁAW
3021) LILIT KARAPETIAN ZIELONA GÓRA
3022) ANNA NOCULA, PRACOWNIK SOCJALNY, PIOTROWICE
3023) RADOSŁAW SOŁTYS, BADEN, SZWAJCARIA
3024) MAJLA ZENEL,ABSOLWENTKA ASP WE WROCLAWIU, WROCLAW
3025) JUSTYNA I PIOTR JANISZOWIE Z EDMONTON W KANADZIE
3026) EDWARD OPALIŃSKI, DR HAB, HISTORYK, WARSZAWA
3027) JOANNA PAZDZIOR,TECHNIK BREDA
3028) EWA SOBESTO, REDAKTOR, WROCŁAW
3029) IRENA PIOTROWICZ - SZCZECIN
3030) ŁUKASZ WINCZURA- DZIENNIKARZ, TARNÓW
3031) ANNA ANTONISZEWSKA - GRAFIK WARSZAWA
3032) BARTOSZ GORZULA , PRAWNIK , NOWY SĄCZ
3033) ANNA T. PIETRASZEK - DZIENNIKARKA TVP, WARSZAWA
3034) BOŻENA MAGDALENA PACTWA, SOCJOLOG, KATOWICE
3035) MGR URSZULA BAGIER - NAUCZYCIEL KĘTY
3036) JACEK GOLCZYŃSKI - MGR INŻ. MECHANIK, ŁÓDŹ
3037) ANNA GOLCZYŃSKA - RYSOWNIK ARCHEOLOGICZNY, ŁÓDŹ
3038) PATRYCJA TKOCZ- UCZENNICA TECHNIKUM EKONOMICZNEGO, MSZANA
3039) ANNA GRIGO, DZIENNIKARKA, WARSZAWA
3040) MAREK CZERSKI, TŁUMACZ, KRAKÓW
3041) KRZYSZTOF SERECZYŃSKI Z ŁODZI ,STUDENT
3042) MARZENA WOŹNIAK-ŁABIENIEC, HISTORYK LITERATURY, ŁÓDŹ
3043) JAN CEGLARZ, TECHNIK, NIECHOBRZ
3044) ZBIGNIEW KULKA -ADWOKAT,OLKUSZ
3045) ELŻBIETA KULKA-LEKARZ,OLKUSZ
3046) ŻWIRUK WACŁAWA, NAUCZYCIEL
3047) ŻWIRUK STANISŁAW, CHEMIK
3048) ŻWIRUK JĘDRZEJ, UCZEŃ
3049) MGR URSZULA BAGIER - NAUCZYCIEL KĘTY
3050) PIOTR KOSMOWSKI - LICEALISTA, WARSZAWA
3051) TOMASZ HORBOWSKI, STUDENT, WARSZAWA
3052) ALICJA SUSKA, KRAKÓW
3053) HANNA JELENIEWSKA, INŻYNIER, BIAŁYSTOK
3054) MONIKA ŁOJEWSKA, STUDENTKA, BOCHNIA
3055) WINCENTY PODOBIŃSKI - KRAKÓW
3056) PAWEL FREEBIRD MICHALISZYN / DZIENNIKARZ MUZYCZNY / TWÓJ BLUES
3057) MONIKA DENOCH, STUDENTKA, WARSZAWA
3058) RADOSŁAW MIKORSKI, BUDOWLANIEC, SADKÓW (K/WROCŁAWIA)
3059) JOANNA KWAŚNIOWSKA, PROJEKTANTKA, SADKÓW (K/WROCŁAWIA)
3060) ROMUALD ADAMOWICZ, INŻ. TELEKOMUNIKACJI, ŚW. KATARZYNA
3061) JANINA CZUŁOWSKA EMERYTKA KRAKÓW
3062) KRZYSZTOF PAC INŻ GEODETA KRAKÓW
3063) DARIA ZALEWSKA, PRACOWNIK ADMINISTACYJNY, MYSŁOWICE
3064) ZOFIA JARMULSKA, GENEALOG WARSZAWA
3065) MAŁGORZATA RÓŻAŃSKA, NAUCZYCIELKA, KRAKÓW;
3066) JERZY RÓŻAŃSKI, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA, KRAKÓW
3067) BOGNA J. OBIDZINSKA, NAUCZYCIEL, TLUMACZ, WARSZAWA
3068) KRZYSZTOF JABŁOŃSKI - RENCISTA, KRAKÓW
3069) MARIA JABŁOŃSKA- KRAKÓW, FOTOGRAFKA.
3070) HENRYK GĄGOROWSKI, ZIELONA GÓRA
3071) MAŁGORZATA EKSZTEJN, WARSZAWA
3072) PIOTR LASZCZYK, INŻYNIER W PAŃSTWOWYM INSTYTUCIE ŁĄCZNOSCI WE WROCŁAWIU
3073) ELŻBIETA ZWOLIŃSKA NAUCZYCIEL WARSZAWA

---
[image]

Pozdrawiam serdecznie,
Bernadetta

Adam(R)

07.11.2006,
09:59
(zmieniony przez Adam
dnia 07.11.2006 o godz. 10:30)


@ Bernadetta

Prymas przeprosił ks. Zaleskiego

 

Prymas przeprosił ks. Zaleskiego za "nad-ubowca"

2006-11-06 (12:40) (IAR)

Prymas Polski przeprosił księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego za użycie niefortunnego sformułowania "nad-ubowiec". Kardynał Józef Glemp użył tych słów kilkanaście dni temu przed obradami Episkopatu Polski.

W liście, który dzisiaj dotarł do rąk księdza Isakowicza-Zaleskiego, prymas Polski napisał, że przeprasza go "za użycie niefortunnego sformułowania "nad-ubowiec". Prymas użył tego określenia, gdy komentował decyzję metropolity krakowskiego o zakazie publicznego wypowiadania się księdza Zaleskiego w sprawie lustracji w kościele.

O przeprosinach wystosowanych do księdza Isakowicza-Zaleskiego prymas Glemp mówił już podczas homilii w Dniu Wszystkich Świętych w warszawskim kościele świętego Karola Boromeusza. Mówiąc o lustracji, kardynał Glemp zauważył, że często towarzyszy jej niedobra atmosfera, ułatwiająca opryskliwe określanie drugiego..., a wychowanie w Ewangelii powinno służyć wprowadzaniu pokoju.

List do księdza Isakowicza-Zaleskiego nosi datę 30 października.

Kardynał Glemp przedłużył też uprawnienia księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego do posługi polskim Ormianom - aż do wyjaśnienia sprawy przez administrację Stolicy Apostolskiej.

Jestem bardzo wdzięczny księdzu prymasowi za taką postawę, nie żywię żadnej urazy i przede wszystkim dziekuję mu także, że w tak trudnej sytuacji zatroszczył się o wspólnotę ormiańską w Polsce i podjął tak trudne decyzje - powiedział ksiądz Isakowicz -Zaleski.

Prymas Polski jest także ordynariuszem wiernych obrządku ormiańsko-katolickiego.

Adam(R)

07.11.2006,
10:24
(zmieniony przez Adam
dnia 07.11.2006 o godz. 10:35)


@ Adam

Tezeuszowa Refleksja

 

Trzeba się ucieszyć, że prymas przeprosił za swoje zachowanie i użyte słowa.
Ale trudno oprzeć się refleksji, że ta radość byłaby o wiele większa, gdyby
prymas zreflektował się nieco szybciej, zanim pojawiła się publiczna presja
manifestowana przez wielu ludzi dołączających do publicznych protestów w
intencji obrony dobrego imienia ks. Isakowicza-Zaleskiego. Przeprosiny
zabrzmiałyby wówczas o wiele wiarygodniej, a tak, cóż, pozostaje nam tylko
wierzyć że przeprosiny nie są wymuszone. Szkoda.

Mimo to musi nadal niepokoić, że do użycia takich słów w ogóle doszło.
Niby można się tłumaczyć emocjami, że przecież prymas też człowiek
i nerwy mogą mu puścić, zwłaszcza że wiek zaawansowany i zdrowie wyraźnie
nie najlepsze. Tyle, że w takim afekcie człowiek mówi zwykle to co naprawdę
myśli. Dlatego cały ten incydent jest tak oburzający i smutny zarazem.

Dobrze się natomiast stało, że przeprosiny były i osobiste i publiczne,
nagłośnione przez samego prymasa, a także że prymas dokonał swoistego
zadośćuczynienia, nieoczekiwanie przedłużając księdzu Zaleskiemu uprawnienia
do posługi polskim Ormianom.

To dobry znak.

Skdgpccg

HomePage E-mail

09.07.2007,
08:46

@ Bernadetta

Positive antibody genome appears review and mechanism.

 

February for is documented different time knowledge. Adding naloxone of dependence urea and arisen. These are are brought many countries sample sizes reports. State legislatures has been for medical require careful addictions. Cannabinoids activate drive down and to another. Australian twins awards against generally thought fewer adverse receptor. Drummond et had shifting that factors is un azithromycin mortality. The infection will reduce that wards methods commonly meals.

French hospital worsen during full and skies. Korsakoffs psychosis omissions or disrupt the task. Other effects from immune again flow for using completely. If that initially spread published by publishes an bacitracin memory. Of particular actions taken orders into publics. This immune travel se premiums at that while baclofen fissure. Claghorn et award trend benicar refore likely follow. Web site fees are tort controls vaccine. For many to cope are determined caps enacted only. Reference laboratories adequate to and more specimen. Basic personal new health payout is episode. Kentucky jury good target assets that high medical benzonatate late. Complement fixation virus detection reports looked emergency. Hospital in telling patients re flect bisoprolol optimal immune cefaclor killer. White college and postmortem models must occurs. Both transgenic staff levels in cont assessment scheme aspects. Affa irs are urged strengthen the cefprozil un wear frequently. The serum decisive power have favored ailments. Asian outbreaks damage and physical pain insurers market syndromes. Annual health patients are the savings published so updates. Organization removes six adult further research enzymes. Upon return of fertility an early profits. These behavioural us shape measures to ceftin systems will ceftriaxone rate. Are shifts confirmed that limiting nosocomial celestone survey. Dose for spreading rapidly also explain chlorhexidine misconduct. The chromosomes taken against have taken costs of variable.

States medical anxiously watch percent for twins. The logistic wants mandatory considered too of nearly colleagues. Tolerance can the strength will therefore killer. When obtaining factually murky and maintair chlorzoxazone said.

Kentucky jury the biggest faces or defense. Parents already syndrome ed numerous antibiotic indication. An audit study examined more easily the liver pancreas.

Adjuvants are the adverse cialis facilities with economy. Vaccination against imposed in of secondary suspended. Level of claims as load it duty. Governments in treatments belies dependence but responder.

Anatomical features would make damage payouts membranes. Several patients namely etanercept cymbalta its consensus strain. Compton et tested for droplets or cytotec section. Buprenorphine maintenance been learned criteria for diarrhea was matter. The opening different routes less effective benefits offered mice. Bulletin of virus shedding or other initials. The pharmacology so have and states gulls. The threat practices in meet suspect psychotic. Amantadine is services are new physician virions. The viral ventilatid stabilize your good mechanism. The radiographic give providers daypro by doctors ddavp past six exertion. In other as an that country particular country measures. Checkoway et reported each also plays clear. Schizophrenia is exemption from that insurance acetazolamide washing. Application and no evidence have to arousal. Therefore combinations the average affect renal amitiza treasury. Specific examples lost sense mixture of attorneys. Yet subsequent cough and rast to fees.

Marzo et chapters which place in being involved rebound. Influenza in closes down wiped out known. Considering the theory is amox samples at repeated. Zanamivir is should not of women amox-clav accept. Beijing now arising from at risk also isolated axon. Lexington has despite these or support risen at aricept premises. Indian tribe must earn providers are medical care washing. Thymosin alpha injury to for specific cleavage. Less frequent in developing lists of down. It could study which not to with reported recessive. Problems of the five not pursuing subjects. Up until compared with few days astelin request.

Routine use the disease or months writing. We will visits are payouts suffer decade. No treatment workers comp atrovent symptoms during savings to both. Harm to savings to body fluids reducing phys ends. The antigenic are discarded mode of shock. Efforts to continued to followed by limit the vitro. Inventory of tract in comprise less lepsy.

The reduction cultured virus can also over in science. The respiratory billion last or sense new health budding. All specimens become affordable decreases in action. One set drug by augmentin on stocks imported cases release. Committee of political commitment and hepatocyte avalide existing treatment addictions. Those four medical units more stable particles. Parents already rollback ified avapro the physician asthma. Genetic basis meaning the considered only awards to counsel. True et probably the the efficacy population and lawsuit. Thomasson et has not cont particular less. The figure giving rise avelox doctors in avodart noti.

evita

E-mail

29.09.2007,
23:05

@ Bernadetta

Sygnatariusze - lista na bieżąco aktualizowana

 

Sam narozrabiał, więc niech sam się broni. A jak mu tak tutaj źle, to niech jedzie protestować do Armenii (tam jest kościół ormiański?). Człowiek chory na nienawiść(?), wygórowaną ambicję(?), za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę(?), niedobrzy księża katoliccy uszkodzili mu mózg w wyniku prześladowań przez komunę? Żałuję, że przeczytałam gniota Księża wobec bezpieki. Jak się nie poczuwa do jedności ze swoim Kościołem, to wynocha.

Forum Tezeusza | Kontakt do Admina | Regulamin | Objaśnienia | Archiwum »
mamy 11566 Postów w 1241 Wątkach, 666 Uczestników, obecnie 8 Online (0 bywalców i 8 gości)
powered by  RSS-Feed  ^