home forum home forum home forum homeforum

Objaśnienia:


Struktura Forum

Forum Tezeusza jest dla zachowania przejrzystości podzielone na mniejsze fora opatrzone nazwami które pozwalają łatwo znaleźć interesujący temat. Poszczególne fora można w każdej chwili wybrać z wyskakującego menu po prawej, na górze każdej strony forum. Domyślnie pokazywane są najnowsze rozmowy na wszystkich forach.

Prezentacja Postów

Dodatkowo są dostępne trzy metody wyświetlania spisu rozmów/wątków, a także samych postów w danym wątku. Widok chronologiczny pokazuje posty i wątki w porządku czasowym, widok drzewka pokazuje dodatkowo strukturę wątków, a widok mieszany pozwala na obejrzenie chronologii wątków z uwidocznieniem struktury postów w wątkach. Uwaga: nie jest zalecane używanie widoku mieszanego do czytania postów, do czytania najlepsze są widoki drzewka lub chronologiczny, w których każdy post można indywidualnie wygodnie czytać.

Dostępne Funkcje

Dostępna zaawansowana wyszukiwarka zapewnie szybie i proste odnalezienia interesującej wypowiedzi. Do postów można dołączać obrazki oraz formatować tekst, a w sygnaturach można umieszczać nie tylko podpis ale też link obrazka/fotografii która będzie wówczas wyświetlana pod każdym postem danego Uczestnika.

Dlaczego warto się zarejestrować

Na naszym Otwartym Forum konta dostępowe nie są konieczne. Czytanie i pisanie postów może odbywać się bez zakładania konta i logowania. Natomiast zarejestrowanie się daje dodatkowe korzyści: można wówczas otrzymywać zawiadomienia o odpowiedziach i nowe posty na e-mail oraz wysyłać prywatną korespondencję do innych Uczestników Forum, a także sprawdzać listę Uczestników będących aktualnie na forum.